Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

MGP-LIFE - Bandau kurti serverį...


MGP-LIFE

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 5 valandas(-ų), BayonV parašė:

Tikiuosi nepavesi, ir tesi projėkta, jeigu reikia ir su Discord serverių galiu padėti, ir su scriptais, ir su hostais, ir su mappinimo pagalba, daugelis sako kad sampas miršta, bet tokiuos kaip tu žinau, ir pats toks esu, ir tikrai sąžinė bentjau manęs nepaves, ir neleis palikti sampo, nebent užsidarytų kad ir kaip bevadinamas ryžinas, ar tas žalias, ar lv, ar Bumerynas, tiesiog šitie serveriai paliko dabartinia samp rinka, ir tikrai tikekimės, kad visiem netruktu įdėjų, ir prisidėtu prie tu dydelių projėktų.

Esu rimtai nusiteikias pasidaryt projektą. Nežinau kiek tai truks  nes darbo išties daug. O kad samp miršta tikrai nemanau nes tik žinau kad kažkas tobulina ir dirba su tuo ,kad samp gyventu. Kažkada galėjome tik pasvajoti jog per telefona galėsime žaist... Manau bus dar nemažai pokyčių samp'e ir visa tai tik pradžia. nežinau kaip bus su Lietuvos rinka bet pasižėjus į užsenio rinką samp tikrai atgimsta ir tobulėja. O aš su mgp-life tikrai rimtai nusiteikiau pasidaryt iki galo šį projektą tik nežinau kiek truks jo kurimas bet visas įdėjas stenksiuos igivendint.

    

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
48 minutes prieš, BayonV parašė:

Nu kad nebekelia atnaujinimų, nei rodo progreso. Nemanau kad jis kažka išvis dar vis daro. Smagu buvo žiurėt tas kelias savaitės jo ta progresa, nes darbai buvo išties neblogi.

Na, pats pagalvok jis rašė dar prieš vasarą, aš abejoju jog jis kaistą prie darbų savo vasaros laikotarpių. Pats pamąstyk vasarą ar norėtum tu užsiimti išvys tokia veiklą? :) 

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...