Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Visa tiesa apie SANG.lt projektą


Svečias

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1116 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šiandien norėjau pakalbėti ir atskleisti visą tiesą apie giganto projektą - SANG.lt, kaip yra dangstomi komandos nariai ir jie lieka nenubausti, o kai paprastas žaidėjas kažką padaro tai iškart nubaudžia.

Pradėkim nuo to vakar buvo gavęs asmuo 3 free banus su neaiškiom priežastim kaip "Ate, atia afk" nuo DPKT nario, komandos narys jokių įrodymų nepateikė ir administratorius 2 iš jų neatbanino, o kitą atbanino, o jei sakys, kad tų dviejų forumo ir žaidimo V_P nesutampa, tai kodėl tada atbanino tą vieną, kažkodėl jam užkliuvo būtent šie du asmenys

Spoiler

orlt0mh.pngFNu2tQ3.png

O čia ss, kad atbanino kitą asmenį nors irgi nesutampa Vardas_Pavardė (Žr spoilerį)

 

Spoiler

33J9aJ6.pngqEE9YxA.png

Spoiler

aUvb6LD.png

Taip pat buvo parašytas ir skundas, bet jis buvo atmestas dėl to nes tipo komentavo kažkas ne to, o įrodymai buvo aiškūs

Spoiler

33btLwN.png

 

Žaidimų klaidos/atnaujinimai taip pat nėra tvarkomos 3 savaites, gigantas ale užsiemes, bet discorde galima matyti kaip jis žaidžia NBA ir panašiai, taip galima susidaryti nuomone, kad jam ant projekto nusispjauti ir daro viską tik dėl pinigų nors teigia, kad visi pinigai iš projekto yra išleidžiami ant hotingų.

Spoiler

XMym1gu.png

Spoiler

geTGnXs.png

Spoiler

zG77Udh.png

Papildyta: 2021-04-05

Kol projektas buvo uždarytas, VISIEMS pareigos buvo nuimtos tik paliko pažystamiems ir jas pakėle net į aukštesnes.

 

Kaip matote šis asmuo buvo moderatorius (prieš uždaryma, bet dabar patapo GLOBALUS MODERATORIUS), o kitas asmuo buvo globalus moderatorius, bet ir išliko juo, nors pagal viską pareigas turejo nuimti visiems, o ne palikti saviems, o visus kitus rinkti iš naujo

Spoiler

9Im3Qh4.pngSw8HIN9.png

Spoiler

GnKsCpl.png

 

O kiti asmenys kurie nebuvo savininkui pažystami pareigos yra nuimtos :)

Spoiler

GnKsCpl.png

Papildau:

Nuo žaidėju yra viskas slepiama buvau paskelbęs šitą postą į jų būsenas, po laiko tą būsena buvo pašalinta

 

Spoiler

VqvCIsa.png

Spoiler

Iy8Ah4U.png

 

Redaguota , nario Svečias
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Mr.Rokazz parašė:

Dar *Exposed* uždėk visai gerai, bus, neesmė, kad tavo paskyra užšaldyta ir tu esi rcon bane už fuggas ir crasherius ir kenki serveriui. :D Ačiū už reklamą.

Šios trys paskyros nebuvo mano, projekto nežaidžiu senai :) galite patikrinti viską, ir pateik įrodymus nes tušti žodžiai dw

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, Dovydas B. parašė:

Po sio posto nebezaisiu sio serverio, o toks unikalus atrode. Vienas is geriausiu, ka gali rasti Lietuvoje. Nusivyliau.. :(

Trauma visam gyvenimui. Kaip taip galima elgtis su gyvu zmogumi..

Kuom jis unikalus čia kopija.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ir taip aišku buvo, kad jis tragiškas serveris ne tik iš modifikacijos pusės, kuri yra SARG'o kopija, bet ir administracija pats buvau apsilankęs kol buvo OVH serveriai sudegę, bei išjungti kol žaidžiau  kas ten darėsi su administracija tai **** :Ddddd neveltui kopija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

44 minutes prieš, ferrinor parašė:

Esu iš pačio savininko sulaukęs įžeidinėjimų dėl cheatinimo... Vėliau numesiu ss kokius keiksmus jis man laido. 

adminu 3 lvl buvo, bet jiem *Myliu SuperGames.lt* nieko nedaro. Nusiuntes šitą video gigantui oj įžeidimų gavau.. 

:Dddddd man įdomu kas nepyktu jeigu čytintum jų serve.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1116 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...