Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gtalife.lt Deathrun by Gtalife.lt TEAM FOR FREE :) ENJOY.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5473 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

GTALIFE.LT_Deathrun_by_GTALIFE.LT_TEAM.rar - 7.6 Mb

APRAŠYMAS, KAD NEPI... JŪS MAN PROTO :D

------------------------------------------------------------

Serveris turi rcon apsaugas

mini admin sistemėlę.

DEATHRUN MODIFIKACIJĄ. ON San Andreas Multi Player ;))

šiek tiek aprašysiu apie ją:

Serveris yra nuo new.pwn kūrtas mano ir daugiau niekeno(Kelios trasos mano kolegos Scenons(Dainoras)

Serverio modifikacija: GL Deathrun LTU 0.1

Serveryje yra 3D labeliai, pickupai, gražūs bei įvairaus sunkumo mapp'ai.

Yra fotkės viduje, mapp failiukai (paskutiniu 2 nėra, pragėriau).

Serverio Komandos:

/komandos

/trasa 2

/trasa 3

/trasa 4

/trasa 5

/trasa 6

/trasa 7

/trasa 8

/get - gauti prie savęs kitą žaidėja.

/to - teleportuotis pas kitą žaidėja.

/pradet - pradeda nauja žaidimą (pirmas lygis),

Trumpa Apžvalga [FOTO]

5bc9201d325c79921ac0dc4609a8746b648.png

1919a65fd901b83234c94b705f627396721.png

c0b58b022c90e6a6e6cf4151e08590d3115.png

18fa8d5971237e622b08b1ac353c9e5c343.png

eebf3330fef6dff1aa46faedcbb66272969.png

P.S išviso yra 8 trasos, tačiau jas ne taip lengvai pereisit :)

NEGAILĖKIT +REP :))

O jai nepatiko, neduokite -rep.

graphic.png

pz sunku nepereinu kai galesiu +rep

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5473 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...