Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gtalife.lt Deathrun by Gtalife.lt TEAM FOR FREE :) ENJOY.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5473 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man asmeniškai nebaigta mintis. Jau prieš kelias dienas pradėjau kurti normalu deathrun gamemodą, turiu omenį, kad bus raundai ir kiekvieno raundo metu išrinks vieną aktivatorių, kuris aktyvuos spąstus ir pan. Na, kad jau papasakojau tikiuosi mano minties niekas nenukopijuos :D.

Galvojau aš ta pati daryti su team ir pnš, tačiau pagailėjau laiko.

graphic.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5473 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...