Recommended Posts

Sveiki,
rašau šioje temoje, su tikslu surasti žmonių norinčių užsidirbti prie kompiuterio. Projekte jau turim dirbančius žmones, bei žinoma ir užsidirbusius iš darbo. Darbas yra monotoniškas, tačiau mano manymų tikrai gerai mokantis. Procesas paprastas, pagal visą mano sukurtą instrukciją (kurią pateiksiu, prisijungus prie projekto), kurti paskyras nurodytame puslapyje, už švarią, patvirtintą paskyrą moku 10,5e. Tai visiškai nėra susiję, su affiliate marketingu ar įvairiais asmens dokumentų tikrinimais, paskyras kuriu ir aš pats, tiesiog mano komandai jų reikia daugiau, nei galime jų sukurti. Darbas pokolkas nėra ilgalaikis, pamačius jūsų gerus rezultatus, galima ir sutarti dėl ilgesnio darbo pasiūlymo. Tai kaip ir supratot uždarbis priklausys tik nuo jūsų pačių, iš pirmo projekto patirties, žmonės, kurie stengėsi galėjo pasidaryti tikrai neblogą sumą pinigų, kuriem buvo p*, tai rezultatas tą ir parodė.

Reikalavimai paprasti, iš jūsų norėčiau skirimo projektui nors keletą valandų į dieną, viską daryti pagal instrukciją.

Žmones ieškau ne tik per supergames, tačiau jei jau surasiu pakankamai, paieškas sustabdysiu iki sekančio projekto plėtimosi. Atsiskaityti galiu paypalu, kriptovaliutomis (pgr. LTC).

DC: *paredaguosiu, kai ir vėl ieškom žmonių*

Redaguota , nario Crazy*
Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui už komentarus ;) , žmonių nebeieškom, po savaitės galbūt atsilaisvins kelios vietos. Keleta šiandienos payoutų:

koKKuXx.png
WUXjdPN.png

Kai(jei) ir vėl ieškosiu, pakelsiu temą, įrašysiu ir vėl DC.

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė Pandiki
      Sveiki, ieškau projekto į kurį galėčiau investuoti. Nes pati laiko neturiu užsiimti projekto kūrimu. Ką sudominau rašykit į až! 
    • Parašė Diumas
      Sveiki! Nesenai pradejau zaisti FERMA-GG.Sis geimas veikia dar tik 17 dienu. Galima uzsidirbti pasyvei ir investuojant. As dirbu ir taip,ir taip. Kai uzsiregini viena ferma duoda nemokamai.Jai ka sudominau junkites Cia !!!

Beje,jai kas neaisku-klauskyte.

• Parašė Jeff_Carmel
      Sveiki visi, žodžiu prašau no hate xd, gal as vps iskrites is medzio bet why the hell not xd. Zodziu man yra 13 metų ir noriu kažkaip KAŽKIEK užsidirbti. Ar ten kažką administruoti ar dar kažką ? Ta prsm bet ką. Gal turit kažkokių minčių ar ką?
    • Parašė Marijooona
      Sveiki, 
      Daug prisiskaičiau bet niekaip neišsirenku. Ieškau laptopo darbui, kartais žaidimams, filmams, žodžiu universalaus. 
      Kolkas renkuosi iš:
      http://www.skytech.lt/90nb0mp5m06950-asus-zenbook-ux433flc-royal-blue-fhd-1920x1080-matt-intel-core-i7-p-476777.html
      http://www.skytech.lt/81sx00n8mx-lenovo-legion-y540-156fhdi79750h16gb512ssdgtx1660ti6gbw10fi-p-494782.html
      Ar verta rinktis tokius ar geriu kokį thinkbook ar išvis i5?
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.