Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė
❗️ Dėmesio! Prieš leidžiant skriptus/modifikacijas, būtinai patikrinkite jų kodą! </>

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kadangi, moonlight.lt serveris naudoja NE SAVO GM, bando jį perpardavinėti 7.5karto brangiau, nei pirko failus ( Failai kainavo 20e o perpardavinėja ~150e ) Todėl tam bus užkirstas galas paviešinant failus

Šiek tiek nuotraukų apie serverio savininką
https://prnt.sc/10a1fja

https://prnt.sc/10a1g3r

https://prnt.sc/10a1ep0

https://prnt.sc/10a1ezh

Beto, projekto savininkas bando "išmežlti" viską ką įmanoma
( Gauja kainuoja 70eurų ir tai su nuolaida čia) https://prnt.sc/10a1ps4 , https://prnt.sc/10a21fk

 

SERVERIO FAILAI - PARSISIŲSTI

DUOMENŲ BAZĖ - PARSISIŲSTI

Pagalba / Informacija teikiama  -`SaTan#6996

Redaguota , nario ZeusKing
  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Graudu senelyzai, nusiperki failus, juos persidarai pagal save ir nori parduoti projektą, tai negali KEKW. Ne tėvas man, kad aiškintum. Viešink tu ką nori, man nerūpi.

Btw, gaujos kaina normali, ne kaip kitur po 7e gauja :D

 

P.S. Jei esi nekaltas, o aš kaltas, kodėl ištrynei PM žinutes savo visas? ;)

Redaguota , nario Air1s
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Air1s parašė:

Graudu senelyzai, nusiperki failus, juos persidarai pagal save ir nori parduoti projektą, tai negali KEKW. Ne tėvas man, kad aiškintum. Viešink tu ką nori, man nerūpi.

Btw, gaujos kaina normali, ne kaip kitur po 7e gauja :D

Normali kaina normaliuose projektuose kurie nusiseke ir turi savo stipria auditorija, o ne kazkokiam saraskinu kontoros serveriuke kurio failai dabar amzinai internete suksis, o savininka uz **** laikys, nes bande parduot, gavo ragus ir dar aiskint kazka bando

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Mantucha parašė:

Normali kaina normaliuose projektuose kurie nusiseke ir turi savo stipria auditorija, o ne kazkokiam saraskinu kontoros serveriuke kurio failai dabar amzinai internete suksis, o savininka uz **** laikys, nes bande parduot, gavo ragus ir dar aiskint kazka bando

Stiprūs projektai, kurie neturi nusipirkę hosto ir ieško dar tik direktorių. Woah!

  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Air1s parašė:

Stiprūs projektai, kurie neturi nusipirkę hosto ir ieško dar tik direktorių. Woah!

Nu nezinau apie ka tu kalbi, bet as tai tikrai nelyginu tavo sudservio su pvz eclipse kur tikrai rimti bachurai dirba ir ten viskas aisku kodel gauja kainuoja 300e. O tu su savo mauglynu gali isjunginet ir apsispakajint be 70e, be RTX. Uzsidirbsi - nusipirksi. ;)

 

@ZeusKing pasirupink kad nuorodos butu veikiancios, kad kuo daugiau 15kiniu sudserviu kureju pamatytu, pora savaiciu ir moonlight.rp ant kas antro hosto stoves :)))))))))))))

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Mantucha parašė:

Nu nezinau apie ka tu kalbi, bet as tai tikrai nelyginu tavo sudservio su pvz eclipse kur tikrai rimti bachurai dirba ir ten viskas aisku kodel gauja kainuoja 300e. O tu su savo mauglynu gali isjunginet ir apsispakajint be 70e, be RTX. Uzsidirbsi - nusipirksi. ;)

 

@ZeusKing pasirupink kad nuorodos butu veikiancios kuo daugiau 15kiniu sudserviu kureju, pora savaiciu ir moonlight.rp ant kas antro hosto stoves :)))))))))))))

Kai vaikas 13 metų kuria projektą nusipirko failus teikėme support'ą daug laiko bandėm jam padėti net nemokėjo funkcijos iš failo išimti manau tokiems nevieta Lietuvos rinkoje bet ką jau padarysi jei dabar vaikai iš naglėje

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Mantucha parašė:

Nu nezinau apie ka tu kalbi, bet as tai tikrai nelyginu tavo sudservio su pvz eclipse kur tikrai rimti bachurai dirba ir ten viskas aisku kodel gauja kainuoja 300e. O tu su savo mauglynu gali isjunginet ir apsispakajint be 70e, be RTX. Uzsidirbsi - nusipirksi. ;)

 

@ZeusKing pasirupink kad nuorodos butu veikiancios, kad kuo daugiau 15kiniu sudserviu kureju pamatytu, pora savaiciu ir moonlight.rp ant kas antro hosto stoves :)))))))))))))

Eilinis žmogus, kuris nevertina kitų darbo ir kuriam viskas lengva. Nesiveliu į diskusiją su tokiu bukapročiu, cya!

  • Neigiamai 10
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, namasas parašė:

Tai daba dauguma kuria serverius todel , kad saibu gaut.  :) 

O kas kuriasi ne dėl šaibų, ko čia pikti. #nesisuksinegyvensi

Prie to pačio, tai šiuo metu akcija yra verslams, ką domintų, užsukit į mūsų discordą: https://discord.gg/moonlightrp

Redaguota , nario Air1s
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Denas. parašė:

Pats projektas nėra įspūdingas, serverio savininkas mažai išmano rp, daro nesamones prie naujokų, leidžia pažeidinėti taisyklęs, bei pats rodo blogą pavyzdį. O kalbant apie pačius failus, nemanau, kad bus kažkas "įspūdingo".

Tikrai taip , su juo kazkada call buvau , sharino savo serva kas jame yra ir t.t. , atsispawnino pas random zmogu , paseme carbina ir susaude visus ten esancius

 

prieš 4 valandas(-ų), Air1s parašė:

Eilinis žmogus, kuris nevertina kitų darbo ir kuriam viskas lengva. Nesiveliu į diskusiją su tokiu bukapročiu, cya!

Koki ten tavo darba vertint , nemoki paciu paprasciausiu dalyku kode pasidaryt , o aiskini , kad failus persidarei , esi eilinis vaikas , kuriam atrodo , kad jo projektas kazkoks 'WOW' , abusini , nesupranti rp , bandai vaizdo plokste nusipirkt is projekto , man idomu ar nors vienam tavo serverio zaidejui rupi tas tavo RTX'as!!!!

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Teko lankytis projekte, projektas nieko gero nesiūlo, 8 mečiai vaikai, valdo gaujas (nesakau, kad kažkas blogo), bet jų supratimas apie gaujų rp = 0. Apskritai projekto RP lygis - žemiau visko, bendrosios tvarkos nėra, visi daro ką nori. Tuos pačius projekto failus per dieną pasirausus interneto forumuose, rastume visus šiuos failus - nemokamai, tad, net nežinau už ką čia mokėti 150 eurų, kaip teigia temos rašytojas. Tuolabiau serverio savininkas pats prisipažino šioje temoje, kad serveris tik dėl pinigų :D Aišku, tai tik mano nuomone! Gal kažkam pravers šie failai, kaip naujo projekto pagrindui ar tiesiog failų išsikėlimui :D 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, k3n parašė:

Teko lankytis projekte, projektas nieko gero nesiūlo, 8 mečiai vaikai, valdo gaujas (nesakau, kad kažkas blogo), bet jų supratimas apie gaujų rp = 0. Apskritai projekto RP lygis - žemiau visko, bendrosios tvarkos nėra, visi daro ką nori. Tuos pačius projekto failus per dieną pasirausus interneto forumuose, rastume visus šiuos failus - nemokamai, tad, net nežinau už ką čia mokėti 150 eurų, kaip teigia temos rašytojas. Tuolabiau serverio savininkas pats prisipažino šioje temoje, kad serveris tik dėl pinigų :D Aišku, tai tik mano nuomone! Gal kažkam pravers šie failai, kaip naujo projekto pagrindui ar tiesiog failų išsikėlimui :D 

Failų paviešinimo esmė nebuvo kažką pasakyti apie projektą ar ką, paviešino GM nes resellina 7.5x brangiau failus:D savininkas teigia kad "persidarė" kažką nors AŠ PATS turėjau iš f6 išimti apieškojimą nes jam pradžioje uždėti "--[[" bei gale "]]--" yra kažkas wow. Iš projekto bando išmelšti kiekvieną eurą o kaip pasidūh*no šitoje temoje galutinai atsakė taip: https://prnt.sc/10ac0vb
Jeigu ne aš, serveris dar vis sproginėtu nuo cheaterių, o adminai išjungtu serverį arba darytų RR nes lūštu nuo viešų darbų / kalėjimo rašymo. Dabar paviešino LostLife failus, galvojo kažkam pakenks arba "įkąs" bet jis nesupranta, kad šitie moonlight failai ir yra LostLife:D Todėl man toks klausimas, ar šiam projektui verta būti FiveM platformoje kaip RP serveriui? Gal savininkui apsimokėtu su tokiu community padaryti FreeRoam serverį?

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Epic Skry parašė:

Nejuokink tu su savo šūdserveru gėdos nesidaryk

Įdomu kiek Jūsų tas seaside pasieks, kelintas jau jūsų serveris čia... uhh... (starlife, gtalife ar koks ten *Myliu SuperGames.lt*, lostlife, seaside, seaside v2) *Myliu SuperGames.lt*, nu daug? O tai kas atsitiko, kad nepavyko :D

8 minutes prieš, k3n parašė:

Teko lankytis projekte, projektas nieko gero nesiūlo, 8 mečiai vaikai, valdo gaujas (nesakau, kad kažkas blogo), bet jų supratimas apie gaujų rp = 0. Apskritai projekto RP lygis - žemiau visko, bendrosios tvarkos nėra, visi daro ką nori. Tuos pačius projekto failus per dieną pasirausus interneto forumuose, rastume visus šiuos failus - nemokamai, tad, net nežinau už ką čia mokėti 150 eurų, kaip teigia temos rašytojas. Tuolabiau serverio savininkas pats prisipažino šioje temoje, kad serveris tik dėl pinigų :D Aišku, tai tik mano nuomone! Gal kažkam pravers šie failai, kaip naujo projekto pagrindui ar tiesiog failų išsikėlimui :D 

Ką dar pasakysi, bosui pirmam buvo 14, jį pakeitė žmogus kuriam 17, o dabar bosui vienam yra 33m, o kitam 21-22m

2 minutes prieš, SaTanaS parašė:

Failų paviešinimo esmė nebuvo kažką pasakyti apie projektą ar ką, paviešino GM nes resellina 7.5x brangiau failus:D savininkas teigia kad "persidarė" kažką nors AŠ PATS turėjau iš f6 išimti apieškojimą nes jam pradžioje uždėti "--[[" bei gale "]]--" yra kažkas wow. Iš projekto bando išmelšti kiekvieną eurą o kaip pasidūh*no šitoje temoje galutinai atsakė taip: https://prnt.sc/10ac0vb
Jeigu ne aš, serveris dar vis sproginėtu nuo cheaterių, o adminai išjungtu serverį arba darytų RR nes lūštu nuo viešų darbų / kalėjimo rašymo. Dabar paviešino LostLife failus, galvojo kažkam pakenks arba "įkąs" bet jis nesupranta, kad šitie moonlight failai ir yra LostLife:D Todėl man toks klausimas, ar šiam projektui verta būti FiveM platformoje kaip RP serveriui? Gal savininkui apsimokėtu su tokiu community padaryti FreeRoam serverį?

Kalbėk, kalbėk, sau tik gylesnę duobę kasiesi, suprask tą. Ir parduodu ne failus, O VISĄ SERVERĮ, KAIP TAU NEDAŠUNTA DAR ;DDDDDDDDDDDDD Failai perdaryti, nėra nė panašumo, rišu temą, cya nevykėlį. Btw, sėkmės su septintu serveriu KEKW

P.S. Eik dar pas skrajų panardyk, gal dar kam auka pavaidinsi, dar paverksi, kad draugas paliko :D

Redaguota , nario Air1s
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...