Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Šiek tiek informacijos apie Mariu XFAILAI.LT


aPacer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1127 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

narsydamas intike atradau viena idomu ir realiai zlugusi asmeny taip pasakykim negana to kad nesaugu pas jo talpykloj failus talpinti tai dar pasirodo ir copy paste moka....

POX.LT(nereklama)

ir pasiziurekit Mariaus JUP.LT(nereklama)

kad nesakytumet jog nuo Mariaus nukopino tai galiu paliudyt kad pox.lt jau senokai toki dizaina naudoja,

o Marius su jup tik neseniai sita dizaina pasidare tai pagal mane copy paste cia ir tai yra NEGRAZU

Dar pridursiu paziurekit i projektu aprasymus net ir tas copy paste :D

Redaguota , nario aPacer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, aPacer parašė:

narsydamas intike atradau viena idomu ir realiai zlugusi asmeny taip pasakykim negana to kad nesaugu pas jo talpykloj failus talpinti tai dar pasirodo ir copy paste moka....

POX.LT(nereklama)

ir pasiziurekit Mariaus JUP.LT(nereklama)

kad nesakytumet jog nuo Mariaus nukopino tai galiu paliudyt kad pox.lt jau senokai toki dizaina naudoja,

o Marius su jup tik neseniai sita dizaina pasidare tai pagal mane copy paste cia ir tai yra NEGRAZU

Dar pridursiu paziurekit i projektu aprasymus net ir tas copy paste :D

Tai senai ir taip aišku, apgailėtina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, mukaimas parašė:

Tai Marius save vadina grafiniu dizaineriu, kad dar jam iki tokio toli, tas pats jup.lt logotipas sakytų žiauriai kietas. Žmogus vaidina labai kieta, įžeidinėja kiekvieną jį pakomentavusį.

dar pridursiu parase man kad mane paduos eilini karta i teisma uz smeizima :D tai atsargiai su juom :D jau antra karta mane sako paduosiantis i teisma :D

Prisegu mariuko sms zinute man:

MaliusŠiandien 18:07

Šiek tiek informacijos apie Mariu XFAILAI.LT
 
 
 
[18:07]
už šita busi baudžiamas atsakau išieškosiu per organus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, aPacer parašė:

dar pridursiu parase man kad mane paduos eilini karta i teisma uz smeizima :D tai atsargiai su juom :D jau antra karta mane sako paduosiantis i teisma :D

Prisegu mariuko sms zinute man:

MaliusŠiandien 18:07

Šiek tiek informacijos apie Mariu XFAILAI.LT
 
 
 
[18:07]
už šita busi baudžiamas atsakau išieškosiu per organus

Apgailėtinis jis kaip ir jo tgfm, meh.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, aPacer parašė:

grynai :DDD jis ten man grasino ir pan man juokas ima xdddd idomus zmogus jis aisku ir labai nemegstamas

Man atrodo čia viskas ne dėl POX.LT , skaitant pasidarę įspūdis kad nori sumenkinti jo reputacija , aišku kaip diena .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, namasas parašė:

Neberanda jo web :D 

istryne parase kad istrinsiu xd

18 minutes prieš, Fastas parašė:

Man atrodo čia viskas ne dėl POX.LT , skaitant pasidarę įspūdis kad nori sumenkinti jo reputacija , aišku kaip diena .

tiesiog kaip zmogus bendrauja taip as atgal. ir tikrai nenoriu menkinti jo tiesiog pazystamo svetaine copy paste daro tai pagal mane negrazu taip ir kaip jaustis kitam savininkui

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, aPacer parašė:

istryne parase kad istrinsiu xd

tiesiog kaip zmogus bendrauja taip as atgal. ir tikrai nenoriu menkinti jo tiesiog pazystamo svetaine copy paste daro tai pagal mane negrazu taip ir kaip jaustis kitam savininkui

Kad jis visiškai normaliai elgtis nemoka, kai pasakiau, kad jam dar iki grafinio dizainerio toli (o gyrėsi meistras kietas yra) pasiūlė pačiul... už penkis eurus. Parašiau, kad tipo nepilnametis esu gal (nors esu pilnametis), tai parašė jam nėra skirtumo, tai nežinau ką ir galvoti apie tokį asmenį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, mukaimas parašė:

Kad jis visiškai normaliai elgtis nemoka, kai pasakiau, kad jam dar iki grafinio dizainerio toli (o gyrėsi meistras kietas yra) pasiūlė pačiul... už penkis eurus. Parašiau, kad tipo nepilnametis esu gal (nors esu pilnametis), tai parašė jam nėra skirtumo, tai nežinau ką ir galvoti apie tokį asmenį.

pagal mane nenoriu nieko nesakyti nk nezinau daug apie ji bet jis turbut gal sunkia trauma yra patyres ar panasiai pagal mane ( be prikolu cia kalbu gal kazkas sunkaus jam)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesuprantu kur problema, apeini asmeni ir viskas :) Dabar viskas kopijuojama, parasyk apie visus, kad su traumomis ar panasiai, nors net nepazysti zmogaus, nezinai kaip ji auklejo.Galbut tu tam Mariui esi tas trenktas, kuris raso ir verkia del dizaino, nors esi net nesavininkas to puslapio, ir tai turetu buti maziausia tavo beda.Panasiau, kad tave nuskriaude marius, panaudodamas "dizaina".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mariau gera tau reklama , visi žinom kad išlieka geriausi  iš 3 neigiamu atsiras 100 teigiamu , ir žinau kad čia nieko ne priduos ar atims .  Paliginus Mariaus projektus prieš pox visiškas šlamštas . Ne suprantu kokia čia kritika bandoma padaryti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Fastas parašė:

Mariau gera tau reklama , visi žinom kad išlieka geriausi  iš 3 neigiamu atsiras 100 teigiamu , ir žinau kad čia nieko ne priduos ar atims .  Paliginus Mariaus projektus prieš pox visiškas šlamštas . Ne suprantu kokia čia kritika bandoma padaryti .

:DD Mariaus gerbėjas ar brolis būsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1127 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...