Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SouthState.LT - San Fierro Gyvenimas


Andrius.027

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

0095ea14fd8cbd862efcca20da103a863.png

 

Sveiki,noriu papasakoti apie SouthState.lt projektą . Taigi šis serveris nėra kaip visi kiti siekiantys pasipelnyti kuo daugiau, musu serverį visi lygūs ,serveris tai vieta sukurta žaidėjam smagiai praleisti laiką ir idomiai žaisti, atnaujinimai daromi kas savaite, atnaujinimai daromi atsižvelgiant į žaidėjų norus, kuriuos mielai galite išreikšti įdėjų skiltyje, svarbu, kad įdėjos nebūtų kopijuotos iš kitų projektų, jai manote, kad galbūt tai yra kopijuota pagalvokite kaip geriau ją perdaryti, kad išsiskirtų iš kitų projektų. Serveris startavo vasario 17 dieną, bet buvo uždarytas tvarkymo darbams, per šį laiką nemažai atnaujinome tiek serverio įvaizdžiu, tiek forumo tvarkymu, dabar esame pilnai pasiruošę priimti naujus žaidėjus. Mums būtų malonu, kad suteiktumėte šansą ir apsilankytumėte mūsų projekte. Serveris bus atrakintas po visų atnaujinimu 2021-02-24 18:00h, visi laukiami, naujokams duodame 3 dienų nemokamą vip, jis truputi skiriasi nuo kreditinio vip, bet visus bonus gauna kaip ir normalus vip narys.


Musų Forumas: WWW.SouthState.lt
Musų Discordas: https://discord.gg/KJPmGx8CXx
Musų samp serverio ip: Samp.SouthState.lt
Serverio savininkas: White_Heroin (18 metų)
Serverio Skripteris/Mapperis: Andrius_Juska (24 metai)

Paskutinieji serverio atnaujinimai:

- Atnaujinimai

  • Sukurti pasiekimai, atlygis priklauso nuo pasiekimo sunkumo /pasiekimai.

d379d43d627ec47e18204b95c84c5876315.png

ac38e8794dcbf4c5fa0561660157954985.png

  • Išimtas grybavimas, vietoj jo padarytas uogavimas su lygio sistema, įėjus į uogavimo vietą kur stovi 3 krumai, ten pamatysite savo uogavimo informacijos langeli dešniajam šone.

433cd2c6cad79a5970bd018eb6275475712.png

251af66c8c5fb9114684ff00b06fcad9153.png

40248f57699229f43e09523a0c33f632159.png

  • Įdėtas parkelis važiuojant link maisto parduotuvės.

759c320c5eea3aa7367920b7a0ee713d368.png

  • Nauja fūristų darbo bazė.

4c8cfd37fb494d8212370425e97483c3477.png

  • Galėsite pjauti medžius naujame parkelyje, prie kiekvieno medžio įdėti kiekiai, kiek galima nukirsti malkų, malkas reikės susidėti į tr.priemonę ir vešti į mišką iškrauti, už tai gausite atlygį.

11e768ba9ca6549ccec4a65a694f3938501.png

  • Nauja vairavimo mokykla, perdaryti reisai, išimta aikštelė.

4c74bd1d5637db425576f2da69b7bda8782.png

  • Įdėtas papildomas namų kvartalas, senoje autobuso darbo vietoje.

0e924c6a29e6eee69b230372c806993d539.png

  • Įdėta komanda /nusatymai, galėsite išjungti tekstrawus, bei naujų nustatymų keitimas, nustatymai pasiliks, jai perjunksite žaidimą.

4d7cb20d8417dc766dd42c9840d6f847504.png

  • Komanda /uzduotys parodys keletą užduočių, tik pilnai įvykdžius gausite prizus, kur reikia ieškoti daugiau kaip 10 už 1 rastą papildomai gausite po 100xp.

6427387d4e90d26fdb0c6c6b6de320cf332.png

ff0570160f9f38059787e31a770b5d54795.png

6df05808ddfdfd72600ff683190da45d899.png

  • Naujas banko exterjeras.

3bbe1eed0025d604244ccb9300adf4e3197.png

  • Naujas vyriausybės exterjeras.

615e5123432142fdd862acfe8ef902d3897.png

  • Banke prie įvažiavimo sudėti automatiniai vartai, jie darinėsis jums priartėjus kaip ir prie afk zonos.
  • Mafijoms įdėta cigarečių vežiojimas, iš pasikrovimos vietos į bazę už tai gaus pinigų, abiejose mafijose įdėtas burrito transportas.

- Pakeitimai

  • Darbai nebeturės atskirų spalvų, adminams įdėta žalia spalva, savininkams raudona.
  • Komanda /spu ant policijos bullet uždės sireną.

73a33d34c8196cdd31cb1516abbe5bb66.png

  • Pašalintas krašto apsaugos darbas, visas komandas prie kurių neturėjo prieigą policija, viskas perkelta.
  • Perkelta afk zona į naują vietą, vartai automatiškai darinėsis jums priartėjus.

5e4d49d48a11c3a0bfb30b28839c1d5c871.png

  • Pašalintas autobuso vairuotojo darbas.
  • Valgant maistą į rankas gausite burgerį, kad nevalgytumėte oro.

f4d12ac5c5fb1c4f2e15029065d151a6100.png

  • Už kreditus galėsite nusipirkti garažą per komandą /paslaugos kaina 50 kreditų, VIP kaina 100 kreditų.
  • Mechanikams viduje office įdėtos daromos durys paspaudus N mygtuką.
  • Taksistų vartai abieju bus daromi.
  • Nuomos transporto automobiliai nauji, ant jū šono uždėtas užrašas TopRent.

1e9f19171fb3e9412be6a7c71b11b8c2675.png

  • Naujokai, dabar gaus nemokamą vip, kuris negali kaikurių vip komandų.
  • Pervadintos mafijos.

 

- Klaidos

  • Sutvarkyti fūristų pasikrovimai, neleido krauti krovinių, išskyrus kurą.
  • Sutvarkyta klaida, kuri neleido priimti žmogaus į darbą.
  • Pataisyta klaida, kad nėjo pirkti namų.
  • Sutvarkyta, kad nusipirkus mašiną iš automobilių turgaus ji atsirasdavo sienoje.
  • Pataisytos klaidos su vagos mafija.
Redaguota , nario Andrius24
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klaidų nemažai iš pirmo žvilgsnio gamemode matytas kažkur perkeltas kažkur sulipdytas iš kažkur ir panašiai , pirma nuomonė eilinis poros dienų /savaičių projektėlis , bet kai Juška pas jus komandoje  tempsit ilgiau laikykitės 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,

(ŠIUO KOMENTARU, NENORIU ĮŽEISTI OLANDO, BEI JUSKOS, NES TIK JIE VERTI BŪTI ŠIAM PROJEKTE)

            Projekto modifikacija, gal visai įdomi ir įtraukianti. Bet noriu pakalbėti apie White Heroin (Whites#8322), kuris mane apgavo. Taigi viskas prasidėjo vasario 9d, kai Rytis ieškojo asmenų kurie padėtu jam su forumu. Aš jam pasiūliau nupiešti nesukoduotą dizainą, jis sutiko ir sakė, jog jei patiks - nupirks. Nupiešiau per kelias val. dizainą ir jis jam patiko :D Gavau I5 eurų sakė, už dizainą, bei kaip avansas už pradinį darbą. Mano tikslas buvo - pilnai sutvarkyti forumą, kad jis funkcionuotų, būtų patogus dirbti toliau. Viskas vyko sklandžiai, dariau visus darbus, kas man buvo liepta. Mūsų komunikacija vis mažėjo. Bet.. Kaip buvome sutarę mėnesio gale 40-50e už visą darbą.

           Atėjo vasario 28-oji, vyko Viršilos kova prieš Rimkenzo. Viskas gerai, nu neatrašo tai neatrašo, bet visiem pagr. serverio discorde prisipažino, kad prap*so savo algą viską pastates ant Viršilos, kurioje buvo mano dalis už darbus. Buvau suplanavęs po šio atlyginimo, tiesiog išeiti iš šio projekto nes tokie žmonės kaip Rytis - kenkėjai visuomenei šiuo metu - SA-MP bendruomenėje. Paprašius atlyginimo 2021-03-03 00:10 (apie), aš buvau pradėtas įžeidinėti, kadangi "AŠ" nesuprantu, kad jis viska padėjo betSafe'a (juokinga situacija, bet susilaikysiu ir labai to nepabrėšiu), ir algą gausiu tik vėl mėnesio gale, buvau išsiuntinėtas į visas puses, ir pagaliau kai išjungiau mandagumo mygtuką buvau užblokuotas.

            Taigi NAUJOKE, pagalvok ar verta žaisti pas aferistą projekte? O gal ir tave apgaus? Saugokites šio asmens.

  • Apgavimo suma - 40-50e, bei sugaištas laikas.
  • Kas? - Rytis M. - White_Heroin - tusinukas46 - Whites#8322
  • Kodėl? - Mano sutartas atlygis mėnesio gale, buvo prap*stas betSafe lažybų punkte.
  • Kaip? - Viskas detaliau paaiškinta viršuje.

 

Sėkmės su projektu, Ryti!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, k3n parašė:

Sveiki,

(ŠIUO KOMENTARU, NENORIU ĮŽEISTI OLANDO, BEI JUSKOS, NES TIK JIE VERTI BŪTI ŠIAM PROJEKTE)

            Projekto modifikacija, gal visai įdomi ir įtraukianti. Bet noriu pakalbėti apie White Heroin (Whites#8322), kuris mane apgavo. Taigi viskas prasidėjo vasario 9d, kai Rytis ieškojo asmenų kurie padėtu jam su forumu. Aš jam pasiūliau nupiešti nesukoduotą dizainą, jis sutiko ir sakė, jog jei patiks - nupirks. Nupiešiau per kelias val. dizainą ir jis jam patiko :D Gavau I5 eurų sakė, už dizainą, bei kaip avansas už pradinį darbą. Mano tikslas buvo - pilnai sutvarkyti forumą, kad jis funkcionuotų, būtų patogus dirbti toliau. Viskas vyko sklandžiai, dariau visus darbus, kas man buvo liepta. Mūsų komunikacija vis mažėjo. Bet.. Kaip buvome sutarę mėnesio gale 40-50e už visą darbą.

           Atėjo vasario 28-oji, vyko Viršilos kova prieš Rimkenzo. Viskas gerai, nu neatrašo tai neatrašo, bet visiem pagr. serverio discorde prisipažino, kad prap*so savo algą viską pastates ant Viršilos, kurioje buvo mano dalis už darbus. Buvau suplanavęs po šio atlyginimo, tiesiog išeiti iš šio projekto nes tokie žmonės kaip Rytis - kenkėjai visuomenei šiuo metu - SA-MP bendruomenėje. Paprašius atlyginimo 2021-03-03 00:10 (apie), aš buvau pradėtas įžeidinėti, kadangi "AŠ" nesuprantu, kad jis viska padėjo betSafe'a (juokinga situacija, bet susilaikysiu ir labai to nepabrėšiu), ir algą gausiu tik vėl mėnesio gale, buvau išsiuntinėtas į visas puses, ir pagaliau kai išjungiau mandagumo mygtuką buvau užblokuotas.

            Taigi NAUJOKE, pagalvok ar verta žaisti pas aferistą projekte? O gal ir tave apgaus? Saugokites šio asmens.

  • Apgavimo suma - 40-50e, bei sugaištas laikas.
  • Kas? - Rytis M. - White_Heroin - tusinukas46 - Whites#8322
  • Kodėl? - Mano sutartas atlygis mėnesio gale, buvo prap*stas betSafe lažybų punkte.
  • Kaip? - Viskas detaliau paaiškinta viršuje.

 

Sėkmės su projektu, Ryti!

Na tai manau šitą ta tavo mėsmale reikia užbaigt,visų pirma sumokėjau pinigus nes pasitikėjau ,-(Kaip forumo prižiurėtojui/Kuris pridirbo daugiau nesamonių negu naudos) 15e ansyk i tavo mamos saskaitą buvo pervestą skaityk tu gavai ta 15e už dyką kad sugebėjai Platinta dizainą imest ,dėl šito reikalo dizainą ir jum parodysiu ir pasižiurėsit (southState_LT (1).xml )-(Manau čia gal kokių senbuviu ir nusimanančiu pasižėsit ir suprasit) visų kita tu nieko nedirbai žmogau ,na tau dabar labiau tinka nesubrendėli ,kiek įmanoma apipisinėjai ir imitavai darbą ,Aš dar nė vieno žmogaus nebuvau apgavęs , nesuprantu kodėl jūs taip vaikai bjauriai elgiatės tik ,kad įgelt kaip sakoma  ,aš net pagarbiai atrašinėjau nu bučiau tavo kokiai mamai nusiuntes šituos ss "Kaip mandagiai jusų sūnus bendraują" tai dar lupt butum gaves ur atsiprašes.Screenshot_2.png.4790ee9243ef5385e38bc973b9736f69.pngScreenshot_3.png.3ba5774bbe181e4a78f76cec89b964e2.pngNa aš dar pagarbiai bendravau ,nes kitokiu 16 kiniam vaikam negalima sakyti nes ,matomos jo traumos realiai ir akivaizdžiai ,Nesenai bv jam 16 db 18suejo keistą labai ,net .Tiesiog aš nesiaiškinsiu aš dar čia žalias pateikiau atsakymūs į šitą sukčiaus ir mėšlo gabalu kitaip nepavadinsi. .Ps-Jau baigiu susitvarkyt forumą kur tu pridirbai atsiprašant šūdo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl tavo numestų įrodymų - Imgur, nemėgstu būti įžeidinėjamas, bendrauju su žmonėmis kaip jie su manimi, taip pasielgiau ir su tavimi! Ir kitą kartą prašyčiau įmesti tik pilnus įrodymus :D 

Platintas dizainas wtf? Tu pats tai pasirinkai, naudoti platintą dizainą, kol sukoduos maniškį :D 

Čia matosi kaip tu manęs P A T S paprašai įkelti kokį šviesų dizainą ir visur pakeisti į SouthState :D:D Na, galų gale įkėlem libertycity tamsų dizainą ir tu likai juo patenkintas. Viskas buvo gerai, kol nereikėjo sumokėti atlygio.  > Imgur: The magic of the Internet

Redaguota , nario k3n
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, k3n parašė:

Dėl tavo numestų įrodymų - Imgur, nemėgstu būti įžeidinėjamas, bendrauju su žmonėmis kaip jie su manimi, taip pasielgiau ir su tavimi! Ir kitą kartą prašyčiau įmesti tik pilnus įrodymus :D 

Platintas dizainas wtf? Tu pats tai pasirinkai, naudoti platintą dizainą, kol sukoduos maniškį :D 

Čia matosi kaip tu manęs P A T S paprašai įkelti kokį šviesų dizainą ir visur pakeisti į SouthState :D:D Na, galų gale įkėlem libertycity tamsų dizainą ir tu likai juo patenkintas. Viskas buvo gerai, kol nereikėjo sumokėti atlygio.  > Imgur: The magic of the Internet

Na aš tau vaikeli neatsakinėsiu ,šudo prisimaliai pats niekas kitas nepadarė už tave ,tavo darbu nusivyles begau klaidas taisyt always ,gryžes po tarnybos net per tarnybos metu turėjau tave stebėt ,manau aš susisieksiu su tavo tėvais ir pasibaigs tas tavo naglumas nes kitaip nieko nelieka ,daugiau aš į tavo šitas durnystes nesivelsiu pačiam darbo yra ,ir net kita forumo acc susikurei del manes kad pakvailiot ,PRIDURSIU VISA KOKMANDA BEI ŽAIDĖJAI ŽINO KAS DO ŠLIUŽAS ESI .Geros dienos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Tusinukas46 parašė:

Na aš tau vaikeli neatsakinėsiu ,šudo prisimaliai pats niekas kitas nepadarė už tave ,tavo darbu nusivyles begau klaidas taisyt always ,gryžes po tarnybos net per tarnybos metu turėjau tave stebėt ,manau aš susisieksiu su tavo tėvais ir pasibaigs tas tavo naglumas nes kitaip nieko nelieka ,daugiau aš į tavo šitas durnystes nesivelsiu pačiam darbo yra ,ir net kita forumo acc susikurei del manes kad pakvailiot ,PRIDURSIU VISA KOKMANDA BEI ŽAIDĖJAI ŽINO KAS DO ŠLIUŽAS ESI .Geros dienos

Kokio šūdo? Aiškiai nuotraukose matosi tavo paprašytas darbas, ir tavo žadėtas atlygis,  atlygio negavau, tu darba gavai - kas tai? - Apgavystė! sėkmės žlungant :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...