ZoLq

Kur galima išsikeisti didesnį kiekį monetų?

Recommended Posts

Labas vakaras,

Kur būtų galima išsikeisti didesnį kiekį monetų į kupiūras be didesnių mokęsčių? Iš pažįstamų buvau girdėjas , kad galima išsikeisti maximos savitarnoje , bet ar dėl to neburbuliuos maximos kasų aptarnautoja?

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
7 minutes prieš, marcus parašė:

neburbuliuos, jeigu per karta nekisi daugiau nei 50 monetu, t.y imesi 50, palauksi kol suskaiciuos ir tada vel. Nors is patirties esu ir 100+ metes, tiesiog ilgiau aparatas pagalvojo ir tiek :D

Tai iš esmės nėra jokio limito vienu pirkimu? :d Nes reikėtu pakeisti apie 2k~ euro metalu ( po 1€ ir 2€ ) reiks ištestuoti tada. Dėkoju už informacija

10 minutes prieš, ZoLq parašė:

Tai iš esmės nėra jokio limito vienu pirkimu? :d Nes reikėtu pakeisti apie 2k~ euro metalu ( po 1€ ir 2€ ) reiks ištestuoti tada. Dėkoju už informacija

savitarnoje gali tik atsiskaityti, nelabai gausis pasikeisti

6 minutes prieš, marcus parašė:

savitarnoje gali tik atsiskaityti, nelabai gausis pasikeisti

Taip , bet perkant prekes , ir sumetant per daug metalo , grąžą atiduotų kupiūromis , ar tiesiog nebeleis mesti pasiekus prekių kainą?

26 minutes prieš, ZoLq parašė:

Taip , bet perkant prekes , ir sumetant per daug metalo , grąžą atiduotų kupiūromis , ar tiesiog nebeleis mesti pasiekus prekių kainą?

Išmes atgal į grąžos vietą kai nebereikės jau.

Na aš anksčiau irgi taip darydavau, tarkim turiu 5€ metaliniais,centais. iškart vienu kartu sumeti ir pakeičia stambiau, bet jei po truputį dametinėsi tiesiog paduos atgal grąžos vietoje.Na bet ir šiaip nepatariu 2K€ neštis ir maximoj bandyt keistis:D, tam bankas skirtas, nebent ne skubu, tuomet bandyk per daug kartų po kokius 50eur toks būtų mano patarimas.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.