ZC AsVaidas

KAIMUX | Ieškomi statytojai

Recommended Posts

Sveiki,

Ieškomi patyrę statytojai KAIMUX projekte rimtiems statiniams.

Reikalinga:
5 arenos, 200x200 dydžio, skirtingų stilių. Už kiekvieną areną bus sumokėta pagal sutartą kainą.

Jeigu darbas bus tinkamas, bus susisiekta dėl sekančių darbų.

Discord: AsVaidas#7172

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė Fragulis
      Sveiki visi, kurie skaito šią temą!

Norėčiau jus pakviesti prisijungti prie minecraft išlikimo serverio "DEEPLAND" Šį serverį nusprendžiau sukurti vien tam, kad būtų galima su kitais žmonėmis ramiai pažaisti paprastą vanilla, kuo malonesnį ir atpalaiduojantį po darbų/mokslų, tuo metu nebuvo labai daug serverių, o šiuo metu jų labai daug, mūsų tikslas suteikti žmonėms, galimybę žaisti kokybiškai ir ramiai, be jokių vagysčių ar nereikalingų nesąmonių, kas sugadintų žaidimą, kas neleistų atsipalaiduoti žaidžiant. Pats serveris “DEEPLAND” pradėjo kurtis 2019 metu vasarą, liepos 19, ir nusprendėme labai netikėtai pratęsti serverio gyvavimą, ir sugrįžtam su dar vienu sezonų! Šį kartą bandysim ir vėl sugrąžinti to pirmo sezono "Vibe" ir suteikti kuo labiau vanilla experience, nebus jokių ribojimų kaip buvo kituose sezonuose.

Mes norime atrinkti į serverį bent kažkiek subrendusius žmones, gebančius daug statyti ir prisidėti prie serverio bendros veiklos, nepažeidinėjančių taisyklių, todėl mes reikalaujame! iš žaidėjų pagarbos kitiems žaidėjams, taip pat būti ir komunikabiliais. Serverio tikslas - sukurti paprastą vanilla išlikimą su nuolatinių žaidėjų bendruomene, kurie būtų pilni įvairių idėjų, motyvuotų tobulėti ir statyti visados daugiau ir daugiau, ir judėti pirmyn!

Kodėl vertėtų pasirinkti jums šį serverį? Taip, žinau, jog šie vanilla serveriai jau yra nuvalkioti, jų yra daug ir panašiai. Bet čia mes renkamės paprastam laiko praleidimui, serveryje kažką nuveikti linksmo, linksmai praleisti laiką kartu!

Kaip susitvarkome su negeranoriškais žaidėjais ir nesklandumais?
      -Iš tiesų, labai lengvai. Per tiek laiko minecraft projektų sferoje supratome, tam kad palaikyti tvarką ir ramybę projekte reikia griežtai laikytis savo taisyklių. Tačiau nepaisant to, žinoma reikia būti sąžiningiems žaidėjų atžvilgiu ir į projektą priimti žaisti tik tuos kurie tikrai to verti. Manome šie trys dalykai yra tvarkos ir ramybės garantas. Kalbant apie techninius nesklandumus. Jų žinoma būna, stengiamasi kuo greičiau juos išspręsti, dažnai stengiamės, kad žaidėjai kažkokių sutrikimų netgi nepajustų. Jeigu visgi iškyla problemos kurios akivaizdžiai trukdo žaidimui visada pranešame kas vyksta ir kada tie nesklandumai bus sutvarkyti.

-Projekte nebūtina legali paskyra.
      -Serverio versija 1.16.5
      - Amžiaus cenzas ? | patekti galimybė turi visi! tačiau norint patekti jaunesniems bus sunkiau!

Prisijunkite į mūsų Discord. | [ SPAUSK ČIA ]

Anketa į serveri | [ PASPAUSK MANE ]
    • Parašė Arnas922
      Sveiki, teikiu profesionalias statymo paslaugas, galimi pavieniai užsakymai arba ilgalaikis bendradarbiavimas. Turiu daugiametę statymo patirtį įvairiuose lietuviškuoske, bei užsienietiškuose projektuose. Buvau pagrindinis statytojas "Vilniaus Istorinių Blokelių" projekte. Statau įvairiais stiliais ir niekados nevengiu pabandyti sukurti kažką naujo. 
      Kaina savaime priklauso nuo norimo statinio dydžio, bet visada esu nusiteikęs derėtis, bei atsižvelgti į bendrą projekto biudžetą.
      Pavyzdžiai: 
      https://imgur.com/gallery/n3n4dSa
      https://imgur.com/gallery/kbLiqlx
      Kontaktai:
      Discord: Arnas#6965

• Parašė North
      [MineCraft]
      Serverio valdymo/kūrimo paslaugos

Apie mane:
      Aš kuriu MineCraft serverius daugiau nei 5 metus ir per tą laiką valdžiau kelius sėkmingus serverius, taip pat padėjau ir sukūriau daug kitų serverių, taip pat esu sukūręs ir nesėkmingų projektų, bet mokausi iš savo klaidų. Per tą laiką sužinojau, kaip naudotis ir konfigūruoti serverius bei optimizuoti, o daugumą ten esančių papildinių man yra paprasta nustatyti. Aš 100% stengiuosi dirbti ir nepalieku dalykų neužbaigtų. Esu greitai besimokantis, greitas ir efektyvus ir paprastai galiu užbaigti projektus, atsižvelgdamas į dydį, priklausys viskas nuo idėjos...
      Ką aš siūlau:
      Aukštos kokybės produktai/setupai
       Pilna serverio/setupo konfigūracija
      Gera TPS optimizavimą
      BungeeCord Serverio paruošimas.
      Serverio Prižiūrėjimas
      Jūsų įdėjos apšlifavima 
      Jei yra kokių nors norimų unikalių dalykų, bus pažvelgta į idėją ir jei bus įmanoma išspręsiu problemą.
      Jei ne, aš jums pasiūlysiu rasti Java kūrėją.
      Statybų paslaugos:
      Jei jums reikia kokių nors pastatų jūsų serveriui, aš galiu pasiūlyti gerą statybininką,
      tačiau tai bus papildomas mokėjimas.
      Mokėjimai:
      Mažoms konfigūracijoms ir nedideliems projektams mano kainos yra gana lanksčios.
      Didėjant projekto dydžiui, kainos didėja.
      Daugeliu atvejų, prieš pradėdami dirbti su jūsų projektu, turėsite iš anksto sumokėti 50% užstatą arba visą mokėjimą.
      Už vadovybės darbus ir nuolatinį darbą jūsų projėkte imu mokestį kas savaitę arba kas dvi savaites.
      Mokėjimai, kuriuos priimu, yra PayPal, bet jei pageidaujate kokį nors kitą mokėjimo metodą, pagalvosiu.

Kontaktai
      Discord: AdomCe#9637
      arba PM
    • Parašė Illusion
      Sveiki, ieškomas žmogus kuris nori prisidėt prie projekto, tačiau ieškomas žmogus kuris nusimano serverio kūrime bei nori prisidėt prie komandos! 
      Visa informacija pateiksiu bei aptarsim susisiekus su manimi AŽ. 
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.