BehindYou

Blogai su fps ant cod warzone

Recommended Posts

Labas vakaras atsisiunciau cod warzone ir su ryzen 5 3600 asus rog strix gtx 1080 8gb 16gb ram ddr4  gaunu ant low settingu tik apie 100 +- fps ir jaucias lagas :D nes kadangi esu su 144hz moniku  ir nesmooth atrodo manau turetu daugiau fps butu kazkaip.

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė .jar
      Laba vakara, publika,
      Prieš pradedant: visiškai ties tuo nenusimanau ir nelabai ruošiuosi, todėl kreipiuosi pas Tuos, kurie tai išmano. Ruošiuosi pirkti žaidimą, bet nežinau ar paveš. Seniau žaidžiau GTA V ir lygtais 60-100 FPS būdavo tik nepamenu koki settingsai buvo, o čia jaučiu panašūs žaidimai. Gal kas labai gerai išmano ir pasakysit - kiek FPS būtų su lievais, normaliais, ir ultra settingsai, jeigu žaisčiau su dabartiniais savo spec nieko nekeisdamas?. 
      MANO SPEC:
      CPU: Intel(R) Pentium(R) CPU G4600 @ 3.60GHz
      RAM: 8GB
      GPU: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
      REKOMENDUOJAMI:
      CPU: Intel i5-8400
      RAM: 16GB
      GPU: NVIDIA GTX 970
      Jei trūksta kokios informacijos - raštelkit, pridėsiu. Dėkoju širdingai.

• Parašė Antanas940
      Kas gali į pm prilėkit. Neilgas, fps uždavinys bet nesuprantu kaip rasti skaičius iš intervalo. 
    • Parašė Zantrilas
      Sveiki, naudojuosi savo nešiojamu kompiuteriu beveik jau 1 metus ir iškilo tokia problema. Kompiuteris, kaip pasakė yra tikrai galingas, veža naujausius žaidimus be problemų, bet įjungdamas kokį Minecraft patestuot, tai veža vos ant 40 - 60 fps, Guild Wars 2 traukia ne pilnom grafikom ant 40-60 (jeigu daugiau nei 15 žmonių vienoje vietoje  tai ir 18 - 25fps būna). Kompiuteris: Intel (r) Core (TM) i7-5700HQ CPU 2.70ghz, 8 GB RAM, GeForce GTX 960M. Tai ką manot? Gal yra kokia problema su kuo nors? Ar iš tikro tik tiek turi vežt žaidimus?
    • Parašė iVron
      Sveiki visi SuperGames vartotojai.
      - Susiduriau su tokia problema, žaisdamas su "Steam" Klientu mano fps max 70-80 - ( Kaip neprisijungiu dar į serveri ir fps_max 9999, + Developer 1 nusistatau tai tada būna 400+) Bet kad ir nusistatau tiek FPS vistiek kad ir įeinu į serveri 70-80 fps..
      - O su NON STEAM klientu max 100 serveriuose, o čia taspats kaip ir per steam rašau fps_max 9999, developer 1 nusistatau tai ir veža serveri 300~ ir pnš...)

Gal žinote kas kaip šia problema susitvarkyti? Nės jau šakės kaip atsibodo tokie dalykai man...
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.