Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Tiesa apie minecraft serverio "Forest Island" savininka Simona


Gintys

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1170 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Noriu pasakyti, kad šituo nenoriu nieko ižeisti ar panašiai tiesiog sakau kaip yra nes jis ant manes varo negatyva.

Taigi Simonas sukurė serveri pavadinimu "Forest Island" viskas buvo pradžioje lyg ir gerai aš dirbau jo komandoje, darbai judejo. Po Valdelio streamo susirinko nemažai žmoniu jis manyčiau atsipirko jau sau hosta iš rėmėjų. Dabar pabaigoje "V1" jis pradėjo daryti nesamones žmones buvo pasistate bazes panašiai, bet simas prižaidė su smite ir tnt išsprogdino daug daiktu padarė wipe sakė viskas baigta gerai viskas baigė jau poto buvo 2wipe nes vel su troll pluginu prižaidė, vėl žmonės žaidė iš naujo ir statėsi ir buvo vėl ta pati nesamonė. Aš palikau projekta jis pradėjo rašyti, kad aš kenkejas buvau todėl aplamai aš šia tema rašiau vos ne vien dėl to. Dauguma žmoniu nuliudo dėl to ir man pasiulė sukurti savo serveri todėl aš taip ir darau. Man gaila žmoniu kurie parėmė jo serveri o pats savininkas sūdu pridarė.

Nuotraukos:
https://imgur.com/a/Aea6Hyy

https://imgur.com/a/fvhyUPF

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas pats esu žaides šitam serveri šitame serveri nieko gero nėra savininkas kūrė projekta dėl Serverio 'pinigų' taip pat kaip šnekėjome jis melavo daug ko jog atsirado serverija 'cheat' nors kaip ir matom pats naudojom mes esam nusivyle ir panašiai ;) ir pritariu jog grasino tave netik tave bet ir komandos narius realiai jai neatliksi savo darbo gausi -rep, Tikrai netoks žmogus yra, jis toks žmogus iš pradžių geras o poto pasidaro blogas žmogus kaip prašė ir dėl plugins sukėliai pluginus vadinas jis pasiuntė 'Eikit n*' jojo žodžiai tik tiek pasakau jog apgailėtinas žmogus te yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Si'Das|Vandenidas parašė:

Negirdejės tokio serverio, bet iškart galiu pasakyti, projėktas toli neis, kad net savo komandos narius trollina, suprantama jeigu dėl socialiniu tinklų.

Tiesiog pats savininkas sake komandos nariam nieko nedaryt veju bet pats padare.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Kešas parašė:

Sveikas pats esu žaides šitam serveri šitame serveri nieko gero nėra savininkas kūrė projekta dėl Serverio 'pinigų' taip pat kaip šnekėjome jis melavo daug ko jog atsirado serverija 'cheat' nors kaip ir matom pats naudojom mes esam nusivyle ir panašiai ;) ir pritariu jog grasino tave netik tave bet ir komandos narius realiai jai neatliksi savo darbo gausi -rep, Tikrai netoks žmogus yra, jis toks žmogus iš pradžių geras o poto pasidaro blogas žmogus kaip prašė ir dėl plugins sukėliai pluginus vadinas jis pasiuntė 'Eikit n*' jojo žodžiai tik tiek pasakau jog apgailėtinas žmogus te yra.

 

prieš 14 valandas(-ų), Gintys parašė:

Noriu pasakyti, kad šituo nenoriu nieko ižeisti ar panašiai tiesiog sakau kaip yra nes jis ant manes varo negatyva.

Taigi Simonas sukurė serveri pavadinimu "Forest Island" viskas buvo pradžioje lyg ir gerai aš dirbau jo komandoje, darbai judejo. Po Valdelio streamo susirinko nemažai žmoniu jis manyčiau atsipirko jau sau hosta iš rėmėjų. Dabar pabaigoje "V1" jis pradėjo daryti nesamones žmones buvo pasistate bazes panašiai, bet simas prižaidė su smite ir tnt išsprogdino daug daiktu padarė wipe sakė viskas baigta gerai viskas baigė jau poto buvo 2wipe nes vel su troll pluginu prižaidė, vėl žmonės žaidė iš naujo ir statėsi ir buvo vėl ta pati nesamonė. Aš palikau projekta jis pradėjo rašyti, kad aš kenkejas buvau todėl aplamai aš šia tema rašiau vos ne vien dėl to. Dauguma žmoniu nuliudo dėl to ir man pasiulė sukurti savo serveri todėl aš taip ir darau. Man gaila žmoniu kurie parėmė jo serveri o pats savininkas sūdu pridarė.

Nuotraukos:
https://imgur.com/a/Aea6Hyy

https://imgur.com/a/fvhyUPF

Kokias pareigas užėmėte norėčiau sužinoti tame jo projekte?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Kasparas Š. parašė:

 

Kokias pareigas užėmėte norėčiau sužinoti tame jo projekte?

Vieni buvo užiemė prižiūrėtojo kiti Adminstratoriaus arba kodavimo.

Ir prie to, jis išdavė visus kas su juo dirbo.

Redaguota , nario -SanTa-
Komentarų sujungimas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1170 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...