Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau RAGEMP, Alt:V, Fivem ?skripterio (už €)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1208 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Taigi ilgai nesiplėtosiu ir ilgų tekstų nerašinėsiu.

Galime mane pavadinti darbdaviu, o kadangi esu darbdavys ieškau sau rimto ir atsakingo darbuotojo. Dėl atlyginimo ir visko kas susiją su pinigais, jų perdavimu ir panašiai sutarsime individualiai. (Iškart pasakau, atsiskaityt galiu jums patogiu būdu, banku, grynais ir panašiai, mokėt galiu tiek už valandas, tiek už konkretų darbą ar panašiai). 
Ko man tiksliai iš jūsų reikia?

Ieškau tikrai atsakingo ir žinančio, ką daro žmogaus, darbui prie RageMP platformos GRP stiliaus serverio. Nereikia tų, kurie kuria kažkokias banalias (platintas) nesamones FiveM roleplay ir panašiai.

Neatmetu galimybės, jeigu kažkas įrodys, kad gali sukurti gerą GRP stiliaus serverį ant Fivem ar Alt:v platformos. Pats esu išnagrinėjęs geriausiai RageMP, todėl labiau esu linkęs prie šios platformos, o nuo Fivem šūdserverių lietuvoje, norisi apsivemti. 

Žodžiu, jeigu esi talentingas šioje sferoje, ir esi pasiryžęs įgyvendinti mano norus, bei tikslus parašyk man į AŽ forume arba DC: d0nNY7#1610

 

Redaguota , nario d0nNY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1208 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...