Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mobilusis internetas užsienyje


pritrenktas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, iškilo klausimų dėl interneto užsienyje. Nesu susidūręs su tokia situacija, tad būtų įdomų sužinot geriausius variantus, kaip ir iš kur geriausia pirkti interneto paslaugos užsieniui (mobilius duomenys). Būtu gerai jeigu patartu, kurie yra susidūrę ir dažnai keliauja į užsienį. Žiūrėjau telia variantus, ar verta imti iš jų ? Ar geriausias variantas pirkti tų šalių SIM korteles ?

Maršrutas: Švedija-Danija

Reputacijos ir karmos taškai iškart :)

Redaguota , nario pritrenktas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau pirkti is tu saliu, nes tas kiekis kuri duoda tau LT operatoriai yra apgaulingas. Kodel? Tas kiekis skirtas trumpom isvykom, nes jei daugiau isnaudosi nei Lietuvoj prades skaiciuoti baisinius pinigus uz giga, jei neklystu 30-40€
 

“sasiningo interneto naudojimosi taisykle” taip vadinasi tas istatymas priimtas ne LT operatoriu o Europos sajungos.

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, Mantucha parašė:

Geriau pirkti is tu saliu, nes tas kiekis kuri duoda tau LT operatoriai yra apgaulingas. Kodel? Tas kiekis skirtas trumpom isvykom, nes jei daugiau isnaudosi nei Lietuvoj prades skaiciuoti baisinius pinigus uz giga, jei neklystu 30-40€

Jeigu aš vieną diena busiu Švedijoj, kitą diena Danijoj, tai man reik tų abiejų šalių korteles turėti ?

Redaguota , nario pritrenktas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, pritrenktas parašė:

Jeigu aš vieną diena busiu Švedijoj, kitą diena Danijoj, tai man reik tų abiejų šalių korteles turėti ?

Negaliu atsakyti i sita klausima pagooglink ar yra tiekejas kur ir danijoj ir svedijoj butu. Arba nusiperki pildyka ir uzsakineji EU planus ir nenuskaiciuos saibu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš kai buvau komandiruotėje Švedijoje prieš 3 mėnesius tai tiesiog būdamas ten paskambinau į Lietuvą Telia ir pasakiau kad noriu neriboto kiekio interneto už tam tikrą sumą kuri man buvo nesvarbi svarbu buvo kad būtų neribojamas keikis europos sąjungos šalyse ir man tai pasiteisino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Pablas parašė:

Aš kai buvau komandiruotėje Švedijoje prieš 3 mėnesius tai tiesiog būdamas ten paskambinau į Lietuvą Telia ir pasakiau kad noriu neriboto kiekio interneto už tam tikrą sumą kuri man buvo nesvarbi svarbu buvo kad būtų neribojamas keikis europos sąjungos šalyse ir man tai pasiteisino.

1 komandiruotei uztenka, bet ne kai ten gyveni po 2-3 menesius o i Lietuva gryzti savaitei ir interneta palini 24/7

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...