Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

2 monitorius


Ricci

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1243 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

giphy.gif

Sveiki. Šiuo metu turiu AOC C24G1 monitorių. Jis ir bus mano pagrindinis. Tačiau galvoju ar verta pirkti dar 2 tokį pat monitorių, kuris tarnausis kaip papildomas. Pvz. žiūrėti dokumentą, pavyzdį, naudotis Discord, Spotify ir pnš. Per jį nežaisiu. Galbūt kokį filmą fone pažiūrėt ar ką nors. Galbūt turite pasiūlyti kažką pigesnio? (100-120€) Jog kaina atitiktų kokybę. Ačiū!

Redaguota , nario Ricci
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai patariu, nusipirkau antrą monitorių jau prieš mėnesį, labai džiaugiuosi. Galiu žaist ir kitam monike būt pasijungęs messengerį. Studijoms viskas papraščiau dešinėj pasijungi užduotis, o kairėje pusėje darai užduotis. Arba kairėj scroolinuos ar dar kažką darau, o kitam monike pasileidžiu pažiūrėt klipukus. Tikrai verta du monitoriai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Juodagalvis parašė:

Tikrai patariu, nusipirkau antrą monitorių jau prieš mėnesį, labai džiaugiuosi. Galiu žaist ir kitam monike būt pasijungęs messengerį. Studijoms viskas papraščiau dešinėj pasijungi užduotis, o kairėje pusėje darai užduotis. Arba kairėj scroolinuos ar dar kažką darau, o kitam monike pasileidžiu pažiūrėt klipukus. Tikrai verta du monitoriai :)

ciuvas, akivaizdiziai turi problemu su teksto suvokimu. Bicas klause ar jam pirkt toki pati monitoriu antra ar ne, o tu pradejai vejus rasyt kad antras monitorius yra zjbs. Tai ciuju kad zjbs antras monitorius tiems kam jo reikia, bet tikrai ne 144hz scrollinimui.. isiskaityk ka raso zmogus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip nematau kam tau jis išviso reikalingas pirkt. Bent iš mano patirties, jeigu pirksi antrą pirk iškarto trečią,nes jeigu naudosi du monitorius tai pačiai programai, per vidurį bus linija žiauriai annoying ir šiaip, apart simracing nematau labai didelės naudos iš daugiau nei vieno monitoriaus dėl kurios būtų verta pakloti nemažai pinigų. Ypač galiu pasakyt, kad nėra taip labai ir paprasta ten juos du pajungtus turėt, bent aš turėjau nemažai problemų pajungt viską ir naudot normaliai. That's just me i guess, pats galvok.

O šiaip jeigu tikrai ruošies ir tu tą antrą monitorių naudosi tik scrollinimui ir panašiai kaip pats rašei, tai štai kokį aš turiu - man žiauriai geras https://www.lg.com/us/monitors/lg-24MP59G-P-gaming-monitor

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-11-21 18:34, Scottas. parašė:

Šiaip nematau kam tau jis išviso reikalingas pirkt. Bent iš mano patirties, jeigu pirksi antrą pirk iškarto trečią,nes jeigu naudosi du monitorius tai pačiai programai, per vidurį bus linija žiauriai annoying ir šiaip, apart simracing nematau labai didelės naudos iš daugiau nei vieno monitoriaus dėl kurios būtų verta pakloti nemažai pinigų. Ypač galiu pasakyt, kad nėra taip labai ir paprasta ten juos du pajungtus turėt, bent aš turėjau nemažai problemų pajungt viską ir naudot normaliai. That's just me i guess, pats galvok.

O šiaip jeigu tikrai ruošies ir tu tą antrą monitorių naudosi tik scrollinimui ir panašiai kaip pats rašei, tai štai kokį aš turiu - man žiauriai geras https://www.lg.com/us/monitors/lg-24MP59G-P-gaming-monitor

wot? jei naudoji programa full screen tai laikai vienam monitoriuj, o kitam laikai kazka kita (web browser, etc.), trecias nebutinas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirkti pigesnį monitorių yra praktiškiau. Svarbu tik paimti tokio paties dydžio ir su aukščio reguliavimu. Bet aš asmeniškai pirkčiau to paties modelio monitorių, dėl bendros išvaizdos ir mažesnio nuokrypio spalvų atkūrime.

Taip pat šitas AOC yra lenktas ir turi VA tipo panelę (mažesnis matymo kampas), tai turėsi kažkiek mažiau laisvės pasirenkant monitorių poziciją ir kampą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1243 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...