Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Įkiriems asmenims


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4694 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 47
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Aktyviausios dienos

Top rašytojai šioje temoje

Aktyviausios dienos

Aš VilmuX esu. Nu patyliu. Karą laimėjo tikrai Dixie, su savo Policijomis, sprendžiam dabar viską taikiai.

Dabar bijai? Taigi vaidinai tikrą vyrą, kad esi labai didis, dabar gausi savo atlygį už blogus darbus. Kaip ir sakoma, už blogus dalykus, atlyginama. :)

Tegu bus pamoka čia visiems "vyrams", ir žinos, kad negalima taip elgtis internetu..

Dixie, sėkmės tau su jais. ;)

P.S: Baudelę nemažą gausite..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš VilmuX esu. Nu patyliu. Karą laimėjo tikrai Dixie, su savo Policijomis, sprendžiam dabar viską taikiai.

Dabar bijai? Taigi vaidinai tikrą vyrą, kad esi labai didis, dabar gausi savo atlygį už blogus darbus. Kaip ir sakoma, už blogus dalykus, atlyginama. :)

Tegu bus pamoka čia visiems "vyrams", ir žinos, kad negalima taip elgtis internetu..

Dixie, sėkmės tau su jais. ;)

P.S: Baudelę nemažą gausite..

Eik paverksi, aš ne tiek daug ir pridirbęs buvau, atsiprašiau ir gana. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš VilmuX esu. Nu patyliu. Karą laimėjo tikrai Dixie, su savo Policijomis, sprendžiam dabar viską taikiai.

Dabar bijai? Taigi vaidinai tikrą vyrą, kad esi labai didis, dabar gausi savo atlygį už blogus darbus. Kaip ir sakoma, už blogus dalykus, atlyginama. :)

Tegu bus pamoka čia visiems "vyrams", ir žinos, kad negalima taip elgtis internetu..

Dixie, sėkmės tau su jais. ;)

P.S: Baudelę nemažą gausite..

Eik paverksi, aš ne tiek daug ir pridirbęs buvau, atsiprašiau ir gana. :P

Pažiūrėsim kas verks, prisidirbai - kentėsi. Atsiprašymo neužteks. :)

Su Dixie nepajuokausi. ;p

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tiek galiu pasakyti normalus baxuras visada uz save gali pastoveti ir padeti draugau del tokiu nesamoniu,man tai tokiu nesamoniu nedaro nes paskui byjo kardana gauti,ir jeigu cia nebuwo tiesa nereike kreipti isvis demesio nes tada dar labiau pradeda daryti.

Laida erelis? nu krc, dabar sutinki tuos vaikucius atidauzai galvytes, paskui pats mentam moki bauda? idomi tavo logika, tegu pirma jie sumoka ;)

Tu nors zinai ka ir kiek buwau sudauzes,isvis tu cia ne i tema jeigu normalus baxuras nesiozina,o jeigu ozinasi tai vaikai ir ne baxurai,kiek kartu buwau malku gave nu ir ka bet i mentine neinu,bet paskiu vistiek gauna malku tiek kad ne paina,.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš VilmuX esu. Nu patyliu. Karą laimėjo tikrai Dixie, su savo Policijomis, sprendžiam dabar viską taikiai.

Dabar bijai? Taigi vaidinai tikrą vyrą, kad esi labai didis, dabar gausi savo atlygį už blogus darbus. Kaip ir sakoma, už blogus dalykus, atlyginama. :)

Tegu bus pamoka čia visiems "vyrams", ir žinos, kad negalima taip elgtis internetu..

Dixie, sėkmės tau su jais. ;)

P.S: Baudelę nemažą gausite..

Eik paverksi, aš ne tiek daug ir pridirbęs buvau, atsiprašiau ir gana. :P

Pažiūrėsim kas verks, prisidirbai - kentėsi. Atsiprašymo neužteks. :)

Su Dixie nepajuokausi. ;p

Prasisukt - Ne, susitart - Taip. Ir man tai pavyko, Dixie nėra toks jau blogas žmogus, kaip jūs galvojat. Durneliai ;*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4694 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...