Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SSD Disko pasirinkimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Noriu pagalbos ir informacijos dėl SSD disko pasirinkimo ir įdiegimo į kompiuterį, vietoje seno HDD. Mano motitinė plokštė GIGABYTE: https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-H61M-DS2H-rev-20#ov

Kokie man tinka SSD diskų variantai? Pas mane yra SATA 2 jungtis. Ar SSD SATA 2.5 toks tinka? Prašau apšvieskit mane.

Redaguota , nario ManoKova
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia kur parašei "SATA 2.5", tai šitas skaičius tiesiog reiškia disko dydį, o ne SATA interfeiso versiją :D. Visi SATA interfeiso SSD diskai yra 2,5″ dydžio įstrižai.

SATA interfeisas yra backwards compatible, tai reiškia, kad SATA 3 diskai veiks su motinine, kuri palaiko tik SATA 2 (kaip ir pas tave). Tik diskas bus apribotas 300MB/s maksimalaus greičio. Bet tai vis tiek bus didelis improvement'as lyginant su HDD.

O šiaip, siūlau imti Crucial MX500.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ačiū už atsakymą jau daug aiškiau darosi. Dėl tos SATA 3 jungties ar tokį man apsimoka imti, jeigu mano greitis kris iki 300MB/s, tai gal geriau ieškotis SATA 2, o gal tokių jau nėra? Dar klausimas man reiks vadinamos CASE dežutės kad jį prisisukti vietoj HHD tinkamai, galit parodyt per skytech kokios man reiks?

Redaguota , nario ManoKova
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra SSD su SATA 2 :D. Be to patariau imti Crucial MX500, o ne patį pigiausią, nes nei jei ir maksimalus greitis yra 300MB/s, operacijos su mažais failais, pvz., programų atidarymas, bus spartesnis su geresniu SSD nei su pigiausiu, net ir turint SATA 2.

O dėl SSD montavimo, jei korpusas nepalaiko 2.5″ dydžio diskų, tai galima paimti šitą LogiLink 2.5″ disko į 3.5″ diskų cage'ą pajungimo adapterį. Taip pat galima SSD su dvipuse lipnia juosta priklijuoti kažkur korpuse :D.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir paskutinis klausimas, pasijungus SSD aš norėsiu kad man veiktų ir HDD kaip D fizinis diskas. Kadangi nuo maitblokio maitinimo jungtis dar viena laisva yra, man reikės tik SATA laido? Ir jis lygtai bus pridėtas prie tos CASE kur nurodej linką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, ManoKova parašė:

Ir paskutinis klausimas, pasijungus SSD aš norėsiu kad man veiktų ir HDD kaip D fizinis diskas. Kadangi nuo maitblokio maitinimo jungtis dar viena laisva yra, man reikės tik SATA laido? Ir jis lygtai bus pridėtas prie tos CASE kur nurodej linką?

Aš ten buvau pakeitęs link'ą, tai kalbam apie LogLink adapterį, right? Jei taip, tai ten, bent iš nuotraukų atrodo, jog bus pridėtas kabelis.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
17 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Aš ten buvau pakeitęs link'ą, tai kalbam apie LogLink adapterį, right? Jei taip, tai ten, bent iš nuotraukų atrodo, jog bus pridėtas kabelis.

Taip apie LogLink, nes jį panašu labiau apsimoka pirkti - datėta turėtų būti ir laidai ir varžtai, kurių reikės.

Visgi nėra pas mane SATA maitinimo kabelio laisvo. Gal yra adapteris iš SATA į Dual SATA jungtį. Nes laisvos yra tik LP4 jungtys XaO98LLRbUaMZBXdZWyjWg.c-r.jpg

Tai tiesiog užteks LP4 to SATA maitinimo adapterio? Čia HDD pajungimui kaip antram D fiziniam diskui noriu.

Redaguota , nario ManoKova
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...