ManoKova

SSD Disko pasirinkimas

Recommended Posts

Sveiki. Noriu pagalbos ir informacijos d─Śl SSD disko pasirinkimo ir ─»diegimo ─» kompiuter─», vietoje seno HDD. Mano motitin─Ś plok┼ít─Ś GIGABYTE:┬áhttps://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-H61M-DS2H-rev-20#ov

Kokie man tinka SSD diskų variantai? Pas mane yra SATA 2 jungtis. Ar SSD SATA 2.5 toks tinka? Prašau apšvieskit mane.

Redaguota , nario ManoKova

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

─îia kur para┼íei "SATA 2.5", tai ┼íitas skai─Źius tiesiog rei┼íkia disko dyd─», o ne SATA interfeiso versij─ů :D.┬áVisi SATA interfeiso SSD diskai yra 2,5ÔÇ│ dyd┼żio ─»stri┼żai.

SATA interfeisas yra backwards compatible, tai rei┼íkia, kad SATA 3 diskai veiks su motinine, kuri palaiko tik┬áSATA 2 (kaip ir pas tave). Tik diskas bus apribotas┬á300MB/s maksimalaus grei─Źio. Bet tai vis tiek bus didelis improvement'as lyginant su HDD.

O ┼íiaip, si┼źlau imti┬áCrucial MX500.

A─Źi┼ź u┼ż atsakym─ů jau daug ai┼íkiau darosi. D─Śl tos SATA 3 jungties ar tok─» man apsimoka imti, jeigu mano greitis kris iki 300MB/s, tai gal geriau ie┼íkotis SATA 2, o gal toki┼│ jau n─Śra? Dar klausimas man reiks vadinamos CASE de┼żut─Śs kad j─» prisisukti vietoj HHD tinkamai, galit parodyt per skytech kokios man reiks?

N─Śra SSD su SATA 2┬á:D.┬áBe to patariau imti Crucial MX500, o ne pat─» pigiausi─ů, nes nei jei ir maksimalus greitis yra 300MB/s, operacijos su ma┼żais┬áfailais, pvz., program┼│ atidarymas,┬ábus spartesnis┬ásu geresniu SSD┬ánei su pigiausiu, net ir turint SATA 2.

O d─Śl SSD montavimo, jei korpusas nepalaiko 2.5ÔÇ│ dyd┼żio disk┼│,┬átai galima paimti ┼íit─ů LogiLink 2.5ÔÇ│ disko ─» 3.5ÔÇ│ disk┼│ cage'─ů pajungimo adapter─».┬áTaip pat galima SSD su dvipuse lipnia juosta priklijuoti ka┼żkur korpuse┬á:D.

Redaguota , nario Tautedorus

Ir paskutinis klausimas, pasijungus SSD a┼í nor─Śsiu kad man veikt┼│ ir HDD kaip D fizinis diskas. Kadangi nuo maitblokio maitinimo jungtis dar viena laisva yra, man reik─Śs tik SATA laido? Ir jis lygtai bus prid─Śtas prie tos CASE kur nurodej link─ů?

33 minutes prie┼í, ManoKova para┼í─Ś:

Ir paskutinis klausimas, pasijungus SSD a┼í nor─Śsiu kad man veikt┼│ ir HDD kaip D fizinis diskas. Kadangi nuo maitblokio maitinimo jungtis dar viena laisva yra, man reik─Śs tik SATA laido? Ir jis lygtai bus prid─Śtas prie tos CASE kur nurodej link─ů?

A┼í ten buvau pakeit─Ös link'─ů, tai kalbam apie LogLink adapter─», right? Jei taip, tai ten, bent i┼í nuotrauk┼│ atrodo, jog bus prid─Śtas kabelis.

17 minutes prie┼í, Tautedorus para┼í─Ś:

A┼í ten buvau pakeit─Ös link'─ů, tai kalbam apie LogLink adapter─», right? Jei taip, tai ten, bent i┼í nuotrauk┼│ atrodo, jog bus prid─Śtas kabelis.

Taip apie LogLink, nes j─» pana┼íu labiau apsimoka pirkti - dat─Śta tur─Śt┼│ b┼źti ir laidai ir var┼żtai, kuri┼│ reik─Śs.

Visgi n─Śra pas mane SATA maitinimo kabelio laisvo. Gal yra adapteris i┼í SATA ─» Dual SATA jungt─». Nes laisvos yra tik LP4 jungtys┬áXaO98LLRbUaMZBXdZWyjWg.c-r.jpg

Tai tiesiog u┼żteks LP4 to SATA maitinimo adapterio? ─îia HDD pajungimui kaip antram D fiziniam diskui noriu.

Tame pa─Źiame LogLink adapterio rinkiny tur─Śt┼│ b┼źti Molex (LP4) ─» SATA adapteris:1780336.jpg

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele