Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nupirksiu minecraft serverio failus, arba visa serverį.


Vytune

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1251 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

44 minutes prieš, Dovias parašė:

Per daug nepasitikėčiau jei kalbam apie tapatį žmogų kuris vaikus apgaudinėjo prieš keletą metų.

aprodžiau jam serverį, tai sako pabaik jį (nepabaigtas buvo) ir nupirksiu. sakau gerai. sutarėm kainą. sakau pervesk avansą, surašyk darbų sąrašą ir pradėsiu dirbti. tai sako ne, padaryk viską tada pažiūrėsiu ir sumokėsiu avansą, tada dar sumokėsiu. paklausiau ar supranta kas yra avansas, sako jo XD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2020-11-01 16:19, Ricci parašė:

aprodžiau jam serverį, tai sako pabaik jį (nepabaigtas buvo) ir nupirksiu. sakau gerai. sutarėm kainą. sakau pervesk avansą, surašyk darbų sąrašą ir pradėsiu dirbti. tai sako ne, padaryk viską tada pažiūrėsiu ir sumokėsiu avansą, tada dar sumokėsiu. paklausiau ar supranta kas yra avansas, sako jo XD

Ne, butu taip padarytum pilnai serverį, ir aš ji nupirkčiau vedes pinigus pirmas, arba per tarpininga iš sg kokį, kaip aš galiu vest avansą i tesiog sukeltus pluginus? :D Dabaig serverį tada ji pardavinek, jei dar aktualu gali dabaigt nupirksiu jį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Vytune parašė:

Ne, butu taip padarytum pilnai serverį, ir aš ji nupirkčiau vedes pinigus pirmas, arba per tarpininga iš sg kokį, kaip aš galiu vest avansą i tesiog sukeltus pluginus? :D Dabaig serverį tada ji pardavinek, jei dar aktualu gali dabaigt nupirksiu jį.

buvo susitarimas pokalbyje, kad jį pabaigsiu už pinigus ir nupirksi už sumą, kaip už baigtą. pasakiau, kad avansą pervestum sakei po pusvalandžio parašysi, sąskaitą atsiųsta jau senai. kaip minėjau savo laiko negaišiu negavęs pinigų už tai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Ricci parašė:

buvo susitarimas pokalbyje, kad jį pabaigsiu už pinigus ir nupirksi už sumą, kaip už baigtą. pasakiau, kad avansą pervestum sakei po pusvalandžio parašysi, sąskaitą atsiųsta jau senai. kaip minėjau savo laiko negaišiu negavęs pinigų už tai. 

Matai, poste parašyta nupirksiu jau sukurta projektą su visais sutvarkytais failais bei žemelapiu, negaliu pirkti to ko nematau, tai jei nori padaryk gera serverį be bugų su gerais failais kuris bus paruoštas paleidimui, aš ji mielu nori nupirksiu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Vytune parašė:

Matai, poste parašyta nupirksiu jau sukurta projektą su visais sutvarkytais failais bei žemelapiu, negaliu pirkti to ko nematau, tai jei nori padaryk gera serverį be bugų su gerais failais kuris bus paruoštas paleidimui, aš ji mielu nori nupirksiu :) 

postas, postui nelygus, jei yra susitarimas reikia jo laikytis. kai sutari konkrečią sumą, darbus ir pabėgi, tai gali begiot kaip prie tų panelių prieini Vilniuj ir iš gėdos pabėgi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Ricci parašė:

postas, postui nelygus, jei yra susitarimas reikia jo laikytis. kai sutari konkrečią sumą, darbus ir pabėgi, tai gali begiot kaip prie tų panelių prieini Vilniuj ir iš gėdos pabėgi. 

Aš jau bent kažka darau gyvenime, siekiu tikslu, o tu toliau sedek už ekrano ir komentuok. Iki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prasideda :D @Vytune nieko nepasikeitė ir dbr pradės atmazintis kad 3mėnesius neveikė bankai ir neišėjo pervesti. P.S. @Vytune Sakai neperki ko nematai? Žmogus @Ricci turintis 45teigiamus ir nei vieno neigiamo atsiliepimo ir negali avanso duoti? Jei žmogus turintis tokį kiekį patikimumo, manau, jis išmano savo darbą ir atliks viską kokybiškai, tas pats jog kreipiesi pas profesionalų programutoją turintis daug metų patirties ir sakai nemoki avanso kol nematai darbo? No logic dude. Susiimk ir pagaliau išmok neapgaudinėti ir uždirbti, o ne šūdą dirbti iš žmonių. Blemba, laukiu to momento, kad pagaliau kas nors parašytų pareiškimą ir turėtum begalę reikalų. Gal tada pasikeistum. 

@ProFusion Aš vietoj tavęs rašyčiau pareiškimą į epolicija.lt dėl principo, taip, gal ir uždirbi tu tuos 45Eur ir nesvarbu tau, bet pagalvok, kiek jis apgaudinėjąs ir kiek galėjo uždirbti iš to, manau tu ne pirmas ir ne paskutinis, kurį jis dar apgaus. Pofik, laiko nėra, bet dėl principo parašyčiau pareiškimą ir išgelbėtum kelių žmonių kišenes, kuriems tie pinigai gal yra svarbūs. Bet chebra, nepasimaukit ant jo. 

Redaguota , nario $ndL!ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1251 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...