Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Užknisot. Renkam mod.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4723 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 42
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Aktyviausios dienos

Top rašytojai šioje temoje

Defector neturėtų gryžt jis prisidirbęs.

Golor - Ne toks jis ir aktyvus.

Vilmux - Ką žinau dėl jo, gal ir.

Neaktyvus? Kiekviena diena prisijunginėju...Ir skaitinėju kaip tu :D

Nors šiaip nesitikėjau...

Eik tu, bet šiaip kiek su tavim kūriau servą tai tu tiginys, todėl tau minusas iš karto.

Beto, Vilmux, kad ir kiek daug tave rinktų, visiem moderatoriam ir administratoriam yra nusispjaut, kadangi adminas renka tik per atrankas , o ne per bereikšmius streikus. Peace off. [P.s Jei Transformer taptų MOD tai visi būtų iškolioti ir dar banuose sėdėtų xd]

P.s.s Nepamenu

P.s.s.s Aš esu PauliusV. , jei tokį žinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas čia per idijotiška tema ?

Ar Tu matai koks didelis forumas, ar tu žinai kiek kiekvieną dieną dirba moderatoriai ?

Ar tu raportuoji ?

Norėdamas 10 tinginių priimti į moderatorius padėsi forumui ?

Tu nors nutuoki , ką reiškia moderavimas ?

Galvoji moderatorius per dieną gali atlikti virš 50 funkcijų ( ištrinimas , perkėlimas ir panašiai ) ?

Šita tema sukėlė man pasipiktinimą, kodėl ?

Vartotojai lankosi ir diskutuoja , administracija renka moderatorius ir daro tvarką. Todėl paprastiem diskutatoriam , rinkti kas vertas o kas ne , negali būti.

Temos nerakinu , padiskutuokime. Atsakykite į mano klausimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Defector neturėtų gryžt jis prisidirbęs.

Golor - Ne toks jis ir aktyvus.

Vilmux - Ką žinau dėl jo, gal ir.

Neaktyvus? Kiekviena diena prisijunginėju...Ir skaitinėju kaip tu :D

Nors šiaip nesitikėjau...

Eik tu, bet šiaip kiek su tavim kūriau servą tai tu tiginys, todėl tau minusas iš karto.

Beto, Vilmux, kad ir kiek daug tave rinktų, visiem moderatoriam ir administratoriam yra nusispjaut, kadangi adminas renka tik per atrankas , o ne per bereikšmius streikus. Peace off. [P.s Jei Transformer taptų MOD tai visi būtų iškolioti ir dar banuose sėdėtų xd]

P.s.s Nepamenu

P.s.s.s Aš esu PauliusV. , jei tokį žinai.

Neapie serva kalbame.Koks nick ankščiau buvo? ( Spėju Dobleik ) nei tinginys nei ką.Apie ką čia kalbi? Nieko nesuprantu.Serva jug laikiau ,tvarkiau...

P.S.Sorry už Off-Topic

P.S.S.Tema tikrai nesamoninga...Patys rašykit į mod anketas ir būsit gal moderatoriumi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Defector neturėtų gryžt jis prisidirbęs.

Golor - Ne toks jis ir aktyvus.

Vilmux - Ką žinau dėl jo, gal ir.

Neaktyvus? Kiekviena diena prisijunginėju...Ir skaitinėju kaip tu :D

Nors šiaip nesitikėjau...

Eik tu, bet šiaip kiek su tavim kūriau servą tai tu tiginys, todėl tau minusas iš karto.

Beto, Vilmux, kad ir kiek daug tave rinktų, visiem moderatoriam ir administratoriam yra nusispjaut, kadangi adminas renka tik per atrankas , o ne per bereikšmius streikus. Peace off. [P.s Jei Transformer taptų MOD tai visi būtų iškolioti ir dar banuose sėdėtų xd]

P.s.s Nepamenu

P.s.s.s Aš esu PauliusV. , jei tokį žinai.

Tu pirmoj vietoj ;*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Okey.

Ar Tu matai koks didelis forumas, ar tu žinai kiek kiekvieną dieną dirba moderatoriai ? Taip, žinau ir už tai juos gerbiu.

Ar tu raportuoji ? Visada.

Norėdamas 10 tinginių priimti į moderatorius padėsi forumui ? Visiškai ne, bet aš ir neesu tinginys.

Tu nors nutuoki , ką reiškia moderavimas ? Taip, nutuokiu.

Galvoji moderatorius per dieną gali atlikti virš 50 funkcijų ( ištrinimas , perkėlimas ir panašiai ) ? Jei netingi, manau gali.

Atsakinėjo PauliusV.

-- Papildyta --

Defector neturėtų gryžt jis prisidirbęs.

Golor - Ne toks jis ir aktyvus.

Vilmux - Ką žinau dėl jo, gal ir.

Neaktyvus? Kiekviena diena prisijunginėju...Ir skaitinėju kaip tu :D

Nors šiaip nesitikėjau...

Eik tu, bet šiaip kiek su tavim kūriau servą tai tu tiginys, todėl tau minusas iš karto.

Beto, Vilmux, kad ir kiek daug tave rinktų, visiem moderatoriam ir administratoriam yra nusispjaut, kadangi adminas renka tik per atrankas , o ne per bereikšmius streikus. Peace off. [P.s Jei Transformer taptų MOD tai visi būtų iškolioti ir dar banuose sėdėtų xd]

P.s.s Nepamenu

P.s.s.s Aš esu PauliusV. , jei tokį žinai.

Tu pirmoj vietoj ;*

Mes gi amžini priešai ;**

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas čia per idijotiška tema ?

Ar Tu matai koks didelis forumas, ar tu žinai kiek kiekvieną dieną dirba moderatoriai ?

Ar tu raportuoji ?

Norėdamas 10 tinginių priimti į moderatorius padėsi forumui ?

Tu nors nutuoki , ką reiškia moderavimas ?

Galvoji moderatorius per dieną gali atlikti virš 50 funkcijų ( ištrinimas , perkėlimas ir panašiai ) ?

Šita tema sukėlė man pasipiktinimą, kodėl ?

Vartotojai lankosi ir diskutuoja , administracija renka moderatorius ir daro tvarką. Todėl paprastiem diskutatoriam , rinkti kas vertas o kas ne , negali būti.

Temos nerakinu , padiskutuokime. Atsakykite į mano klausimus.

Kokią tvarką jūs darot , yra 10 moderatorių ar kiek ten ir nespėjat sutvarkyt net pagrindinių temų ... Po šimts nervai sukilo , rašo nespėja matai...Nėra čia šitam forume nė velnio tvarkos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gaila defectorius nebe vyr.mod su juo tai tvarka čia būdavo. Visi kieti išėjo aš viens likau ;d. Net nežinau už ką balsuot. Tai renkuos FunkyDude.

+10

FunkyDude lyk buvo taip pat moderatorius, bet jį nušalino? Ar maišau su Res_Don? Ar jie wpš tie patys? ;D

Jie netiepatys...Ir antra nesuprantu nei servo nekūrėm nei ką,nusisvaigei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4723 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...