Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5477 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Defector neturėtų gryžt jis prisidirbęs.

Golor - Ne toks jis ir aktyvus.

Vilmux - Ką žinau dėl jo, gal ir.

Neaktyvus? Kiekviena diena prisijunginėju...Ir skaitinėju kaip tu :D

Nors šiaip nesitikėjau...

Eik tu, bet šiaip kiek su tavim kūriau servą tai tu tiginys, todėl tau minusas iš karto.

Beto, Vilmux, kad ir kiek daug tave rinktų, visiem moderatoriam ir administratoriam yra nusispjaut, kadangi adminas renka tik per atrankas , o ne per bereikšmius streikus. Peace off. [P.s Jei Transformer taptų MOD tai visi būtų iškolioti ir dar banuose sėdėtų xd]

P.s.s Nepamenu

P.s.s.s Aš esu PauliusV. , jei tokį žinai.

Cat is Dog.

Kas čia per idijotiška tema ?

Ar Tu matai koks didelis forumas, ar tu žinai kiek kiekvieną dieną dirba moderatoriai ?

Ar tu raportuoji ?

Norėdamas 10 tinginių priimti į moderatorius padėsi forumui ?

Tu nors nutuoki , ką reiškia moderavimas ?

Galvoji moderatorius per dieną gali atlikti virš 50 funkcijų ( ištrinimas , perkėlimas ir panašiai ) ?

Šita tema sukėlė man pasipiktinimą, kodėl ?

Vartotojai lankosi ir diskutuoja , administracija renka moderatorius ir daro tvarką. Todėl paprastiem diskutatoriam , rinkti kas vertas o kas ne , negali būti.

Temos nerakinu , padiskutuokime. Atsakykite į mano klausimus.

Defector neturėtų gryžt jis prisidirbęs.

Golor - Ne toks jis ir aktyvus.

Vilmux - Ką žinau dėl jo, gal ir.

Neaktyvus? Kiekviena diena prisijunginėju...Ir skaitinėju kaip tu :D

Nors šiaip nesitikėjau...

Eik tu, bet šiaip kiek su tavim kūriau servą tai tu tiginys, todėl tau minusas iš karto.

Beto, Vilmux, kad ir kiek daug tave rinktų, visiem moderatoriam ir administratoriam yra nusispjaut, kadangi adminas renka tik per atrankas , o ne per bereikšmius streikus. Peace off. [P.s Jei Transformer taptų MOD tai visi būtų iškolioti ir dar banuose sėdėtų xd]

P.s.s Nepamenu

P.s.s.s Aš esu PauliusV. , jei tokį žinai.

Neapie serva kalbame.Koks nick ankščiau buvo? ( Spėju Dobleik ) nei tinginys nei ką.Apie ką čia kalbi? Nieko nesuprantu.Serva jug laikiau ,tvarkiau...

P.S.Sorry už Off-Topic

P.S.S.Tema tikrai nesamoninga...Patys rašykit į mod anketas ir būsit gal moderatoriumi :)

Coming Soon Games 2011 Blog

TeeWorlds Game

Siunčiuos Failai.LT failus už FLT ( 1 Failas - 1 FLT ) plačiau: ČIA!

bannerzh.png

Defector neturėtų gryžt jis prisidirbęs.

Golor - Ne toks jis ir aktyvus.

Vilmux - Ką žinau dėl jo, gal ir.

Neaktyvus? Kiekviena diena prisijunginėju...Ir skaitinėju kaip tu :D

Nors šiaip nesitikėjau...

Eik tu, bet šiaip kiek su tavim kūriau servą tai tu tiginys, todėl tau minusas iš karto.

Beto, Vilmux, kad ir kiek daug tave rinktų, visiem moderatoriam ir administratoriam yra nusispjaut, kadangi adminas renka tik per atrankas , o ne per bereikšmius streikus. Peace off. [P.s Jei Transformer taptų MOD tai visi būtų iškolioti ir dar banuose sėdėtų xd]

P.s.s Nepamenu

P.s.s.s Aš esu PauliusV. , jei tokį žinai.

Tu pirmoj vietoj ;*

Padedu CS 1.6 Mapperiams.
Jail_Escape 100%  

Mg_Levels 49%

Deathrun_Vyxe 99% (Bugų taisymas)

Okey.

Ar Tu matai koks didelis forumas, ar tu žinai kiek kiekvieną dieną dirba moderatoriai ? Taip, žinau ir už tai juos gerbiu.

Ar tu raportuoji ? Visada.

Norėdamas 10 tinginių priimti į moderatorius padėsi forumui ? Visiškai ne, bet aš ir neesu tinginys.

Tu nors nutuoki , ką reiškia moderavimas ? Taip, nutuokiu.

Galvoji moderatorius per dieną gali atlikti virš 50 funkcijų ( ištrinimas , perkėlimas ir panašiai ) ? Jei netingi, manau gali.

Atsakinėjo PauliusV.

-- Papildyta --

Defector neturėtų gryžt jis prisidirbęs.

Golor - Ne toks jis ir aktyvus.

Vilmux - Ką žinau dėl jo, gal ir.

Neaktyvus? Kiekviena diena prisijunginėju...Ir skaitinėju kaip tu :D

Nors šiaip nesitikėjau...

Eik tu, bet šiaip kiek su tavim kūriau servą tai tu tiginys, todėl tau minusas iš karto.

Beto, Vilmux, kad ir kiek daug tave rinktų, visiem moderatoriam ir administratoriam yra nusispjaut, kadangi adminas renka tik per atrankas , o ne per bereikšmius streikus. Peace off. [P.s Jei Transformer taptų MOD tai visi būtų iškolioti ir dar banuose sėdėtų xd]

P.s.s Nepamenu

P.s.s.s Aš esu PauliusV. , jei tokį žinai.

Tu pirmoj vietoj ;*

Mes gi amžini priešai ;**

Cat is Dog.

Kas čia per idijotiška tema ?

Ar Tu matai koks didelis forumas, ar tu žinai kiek kiekvieną dieną dirba moderatoriai ?

Ar tu raportuoji ?

Norėdamas 10 tinginių priimti į moderatorius padėsi forumui ?

Tu nors nutuoki , ką reiškia moderavimas ?

Galvoji moderatorius per dieną gali atlikti virš 50 funkcijų ( ištrinimas , perkėlimas ir panašiai ) ?

Šita tema sukėlė man pasipiktinimą, kodėl ?

Vartotojai lankosi ir diskutuoja , administracija renka moderatorius ir daro tvarką. Todėl paprastiem diskutatoriam , rinkti kas vertas o kas ne , negali būti.

Temos nerakinu , padiskutuokime. Atsakykite į mano klausimus.

Kokią tvarką jūs darot , yra 10 moderatorių ar kiek ten ir nespėjat sutvarkyt net pagrindinių temų ... Po šimts nervai sukilo , rašo nespėja matai...Nėra čia šitam forume nė velnio tvarkos.

narys.png
Gaila defectorius nebe vyr.mod su juo tai tvarka čia būdavo. Visi kieti išėjo aš viens likau ;d. Net nežinau už ką balsuot. Tai renkuos FunkyDude.

+10

FunkyDude lyk buvo taip pat moderatorius, bet jį nušalino? Ar maišau su Res_Don? Ar jie wpš tie patys? ;D

Jie netiepatys...Ir antra nesuprantu nei servo nekūrėm nei ką,nusisvaigei.

Coming Soon Games 2011 Blog

TeeWorlds Game

Siunčiuos Failai.LT failus už FLT ( 1 Failas - 1 FLT ) plačiau: ČIA!

bannerzh.png

Ne :D Defector - prastas moderatorius. ( Patikėk , matau registrą. )

Jei taip sunku tai gal daugiau moderatorių primkit. Toks jausmas, kad jų labai mažai.
Daug moderatorių - nereiškia gerai. Kartais užtenka ir 7-8.
Kokią tvarką jūs darot , yra 10 moderatorių ar kiek ten ir nespėjat sutvarkyt net pagrindinių temų ... Po šimts nervai sukilo , rašo nespėja matai...Nėra čia šitam forume nė velnio tvarkos.
Temų mes neskirstom - svarbi ar ne. Mes jas tvarkome nuo kurios pradedame. Kolkas mes turime nemažai įsakymų ką pirma dirbti , todėl VISAS temas ( kaip jūs norit ) mes peržiūrėti negalite , todėl raportuokite. Nes iš isų narių , kas dieną gauname vos po 10 raportų.

Visapusiškai sutinku su Dixie. Moderatoriai ne dievai. Mes negalime perlėkti per visą forumą per kelias sekundes. Moderatoriams tenka labai sunkus darbas. Jie turi labai gerai mastyti, kad tiksliai ir be klaidų darytų išvadas. Per dieną sukuriama daugiau, nei 50 temų. parašoma daugiau nei 1000 pranešimų. Per visas temas, ir kiekvieną pranešimą moderatoriai nespėja landžioti. Jeigu nepatinka mūsų darbas, nebūkite čia. Admin ( Aurimas ) nepriima jūsų, nes ir taip pakankamai moderatorių čia yra, ir jie dirbą kiek tik gali geriau, greičiau, ir kokybiškiau. Tai manau ši tema yra tikrai nereikalinga.

vadmind.jpg

draugas.png

Sutinku su Dixie ir Dominic. Kitas dalykas - moderatoriai taip pat turi gyvenimą, jie negali ištysai sedėti forume ir žėti, ką jūs darote. Jei norite padėti moderatoriams, praneškite mums apie taisyklių pažeidinėjimą. Tiesiog paspauskite raudoną kryžiuką, mes kuo greičiau galėdami viską sutvarkysim.

Tiek dirbu,o REP negaunu :( Jei negaila +REP :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5477 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...