Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkti iPhone 11, ar laukti iPhone 12?


Šešėlis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1289 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba, tiesiog planuoju atsinaujinti ir norėčiau Jūsų nuomonės. Galvoju apie iPhone Pro Max modelį, bet lyg ir internete užmačiau, kad labai greitu metu bus pristatytas iPhone 12 ir visi kiti jo modeliai. Įdomu, kiek kainuos tik išėjęs iPhone 12'tas Pro Max modelis ir t.t ir ar išvis bus jį verta pirkti. Galbūt kas labiau domitės technologijom ir pagelbėtų? Dėkui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu 11 pro max, imčiau 12 pro max 

•    iPhone 12”: 799 - 849 eur
    •    „iPhone 12 MAX”: 899 - 969 eur
    •    „iPhone 12 PRO”: 1149 - 1219 eur
    •    „iPhone 12 PRO MAX”: 1319 - 1419 eur

Redaguota , nario Teisingas Personažas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Turiu 11 pro max, imčiau 12 pro max 

•    iPhone 12”: 799 - 849 eur
    •    „iPhone 12 MAX”: 899 - 969 eur
    •    „iPhone 12 PRO”: 1149 - 1219 eur
    •    „iPhone 12 PRO MAX”: 1319 - 1419 eur

Man tik įdomu, kai išeis 12'tas, kaip stipriai 11'tas kris kainos atžvilgiu ir kada maždaug iPhone 12'tas bus Lietuvoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Man tik įdomu, kai išeis 12'tas, kaip stipriai 11'tas kris kainos atžvilgiu ir kada maždaug iPhone 12'tas bus Lietuvoje.

50e vos nukrinta, realiai uzdarbio forume mačiau parduoda žmonės naujus supakuotus (žinoma patikimus tik žiūrėjau), tai 11 pro max , lyg, galima buvo paimt už 900. Aš pats su X sėdžiu ir galvoju gal jau bus laikas atsinaujint į 12, tačiau 13 dieną šio mėn bus paskelbiama apie apple išleidžiamus įrenginius oficialiai, tai palauksiu. Siūlyčiau ir tau palaukti jeigu tai nėra skubus reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, BaubasPoLova parašė:

50e vos nukrinta, realiai uzdarbio forume mačiau parduoda žmonės naujus supakuotus (žinoma patikimus tik žiūrėjau), tai 11 pro max , lyg, galima buvo paimt už 900. Aš pats su X sėdžiu ir galvoju gal jau bus laikas atsinaujint į 12, tačiau 13 dieną šio mėn bus paskelbiama apie apple išleidžiamus įrenginius oficialiai, tai palauksiu. Siūlyčiau ir tau palaukti jeigu tai nėra skubus reikalas.

Tai va, dabar ant tokio klaustuko sėdžiu, okey, jei naujas Iphone 12 Pro Max kainuos iki 1300 tai tada sutinku, bet jei viršys 1300 už 64GB ar kiek ten talpos, tada manyčiau labiau man apsimokėtų 11 imt, bus dar šiek tiek pigesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Aš dabar turiu 7, ir svarstau ar verta man imti sekantį Apple gaminį t.y iPhone. Nežinau ar problema tame jog senas įrenginys, bet pradėjo kažkiek strigti nors ir resetintas ir pnš, ir baterija nelabai belaiko. Įdomu, kaip jūsų nuomonė.

Visos jų baterijos laikui einant silpnėja kaip ir visiems :d

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Šešėlis parašė:

Tai va, dabar ant tokio klaustuko sėdžiu, okey, jei naujas Iphone 12 Pro Max kainuos iki 1300 tai tada sutinku, bet jei viršys 1300 už 64GB ar kiek ten talpos, tada manyčiau labiau man apsimokėtų 11 imt, bus dar šiek tiek pigesnis.

Tai kai išeis 12 serija tada matysi. Ten kur žiūrėjau 11 pro max 256gb - 950 naujas supakuotas. 64GB nelabai jau ir pats ieškosiu, tiek kad LT kainos kandžiojasi žiauriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, BaubasPoLova parašė:

Tai kai išeis 12 serija tada matysi. Ten kur žiūrėjau 11 pro max 256gb - 950 naujas supakuotas. 64GB nelabai jau ir pats ieškosiu, tiek kad LT kainos kandžiojasi žiauriai.

Pilna kaina kažkaip mokėt nesinori iškart, per daug skaudu :D O iš užsienio pirkti išsimokėtinai nellabai žinau ar įmanoma, kad ir iš žmonių naaują pirkt bijočiau, nežiniaa iš kur jie juos gavę ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, Scottas. parašė:

Pirkti xiaomi ir naują kompą už 1k ar golfiuką :D

Golfiuką gali sau pasilikt :d

prieš 3 valandas(-ų), Teisingas Personažas parašė:

Turiu 11 pro max, imčiau 12 pro max 

•    iPhone 12”: 799 - 849 eur
    •    „iPhone 12 MAX”: 899 - 969 eur
    •    „iPhone 12 PRO”: 1149 - 1219 eur
    •    „iPhone 12 PRO MAX”: 1319 - 1419 eur

Šiaip turi kokių minusų iš tavo pusės pro max modelis? Nu ta prasme, kas nepatinka tau ir t.t?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Šešėlis parašė:

Golfiuką gali sau pasilikt :d

Šiaip turi kokių minusų iš tavo pusės pro max modelis? Nu ta prasme, kas nepatinka tau ir t.t?

Ekranas per daug braižosi, turiu net 2 gilius įbrėžimus - naudokite apsauginį stiklą (iš pačios parduotuvės o ne iš žmonių). Daugiau nieko negaliu pasakyti, išvis manau telefonas nėra vertas tiek pinigų bet kuris, manau ir už 100€ atlieka tas pačias funkcijas. Galbūt tik dėl to kad nelagina.

Redaguota , nario Teisingas Personažas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Teisingas Personažas parašė:

Ekranas per daug braižosi, turiu net 2 gilius įbrėžimus - naudokite apsauginį stiklą (iš pačios parduotuvės o ne iš žmonių). Daugiau nieko negaliu pasakyti, išvis manau telefonas nėra vertas tiek pinigų bet kuris, manau ir už 100€ atlieka tas pačias funkcijas. Galbūt tik dėl to kad nelagina.

Pas mane redmi note 8 ir nei karto neturėjau problemų dėl strigimo. Aišku, gal jis kažkiek lėčiau veikia, bet kai sumoki 130€ vietoje 1300€, tai manau nelabai yra skirtumas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Android > Iphone. Buvau uz Androidus all the way, galvojau ismeginsiu pirma karta iphona, pasiemiau iphone 11 pro max uz kuri sumokejau £1000, panaudojau gal menesi ir atidaviau broliui :D Dabar sedziu su xiaomi redmi note 9 pro uz kuri mokejau £200 (tik 20% iphono kainos) ir ahuelinu. note 9 pro yra viskuom geresnis palyginus nei iphone 11 (Baterija, dydziu, rams, vieta, etc). Iphona pirkt siais laikais tik del flexinimo teisiu ir kad pasirodyt ant kiek tu bapkiu turi galima, Apple is a fashion company.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-10-10 23:24, Yankee parašė:

Android > Iphone. Buvau uz Androidus all the way, galvojau ismeginsiu pirma karta iphona, pasiemiau iphone 11 pro max uz kuri sumokejau £1000, panaudojau gal menesi ir atidaviau broliui :D Dabar sedziu su xiaomi redmi note 9 pro uz kuri mokejau £200 (tik 20% iphono kainos) ir ahuelinu. note 9 pro yra viskuom geresnis palyginus nei iphone 11 (Baterija, dydziu, rams, vieta, etc). Iphona pirkt siais laikais tik del flexinimo teisiu ir kad pasirodyt ant kiek tu bapkiu turi galima, Apple is a fashion company.

Pasakyti galima paprastų paprasčiausiai: kas neturi pinigų valgo baranka, o kas turi pinigų valgo baranka su sviestu. Tas pats ir čia, kas išgali, tas ir perka, turėjau ir aš tu xiomių ir t.t, tikrai nepalyginsi su apple gaminama produkcija

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

47 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Pasakyti galima paprastų paprasčiausiai: kas neturi pinigų valgo baranka, o kas turi pinigų valgo baranka su sviestu. Tas pats ir čia, kas išgali, tas ir perka, turėjau ir aš tu xiomių ir t.t, tikrai nepalyginsi su apple gaminama produkcija

Na, jeigu tu perki telefona tik del mases ir vien tik del to, kad jis gerai atrodo, tada gal ir geras variantas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-10-11 09:24, Yankee parašė:

geresnis palyginus nei iphone 11 (Baterija, dydziu, rams, vieta, etc).

Pagal skaičius vertinti telefoną tai nelabai tinka jau šiais laikais (apart baterijos).

Dydis telefono išvis kiekvienam pagal savo norus, man dideli net nepatinka, norįs tokio kurį lengvai gali valdyti su viena ranka.

Dažniausiai tuos RAM normaliai net neišnaudoja dauguma ragelių, kas iš to 12GB RAM, kai killina tuos appsus po tam tikro laiko ir net nelaiko appso RAM atminty, nors čia irgi dar OS viską daro, kaip tvarkytis su appsais.

Dabartinis ragelis 64GB ir išvis nei 40% vietos neišnaudoju...

Arba kažkur skaičiau jog pas xiaomi daugiau funkcijų negu iphone, dabar klausimas ar bent 50% funkcijų išnaudojama.

Pristatymą peržiūrėjau visą, tai realiai bent man asmeninis dalykas kas patiko tai kameros. Fotkės RAW formatu (nors neaišku kada dar bus). Taip pat video 10bit su dolby, realiai niekas to nesiūlo ir labai įdomu, kaip realybėje atrodo.

Bionic 14 kuris realiai bet kokį ragelį lenks, pirmasis SOC 5NM.

Pagrindiniai dalykai kurie mane sudomino.

O realiai jeigu pirkti dėl foto/video tai tik PRO MAX. Telephoto lense 0.5 daugiau traukia (aišku tai nėra didelis skirtumas). Geresnis stabilizavimas iš pačio sensoriaus.

O autoriui tai jeigu svarbu foto/video tai manau PRO MAX apsimoka labiau imti arba PRO. Dėl 11 tai girdėjau jog ekranas lengvai braižosi.

P.S. iphone neturiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), Driver007 parašė:

Pagal skaičius vertinti telefoną tai nelabai tinka jau šiais laikais (apart baterijos).

Dydis telefono išvis kiekvienam pagal savo norus, man dideli net nepatinka, norįs tokio kurį lengvai gali valdyti su viena ranka.

Dažniausiai tuos RAM normaliai net neišnaudoja dauguma ragelių, kas iš to 12GB RAM, kai killina tuos appsus po tam tikro laiko ir net nelaiko appso RAM atminty, nors čia irgi dar OS viską daro, kaip tvarkytis su appsais.

Dabartinis ragelis 64GB ir išvis nei 40% vietos neišnaudoju...

Arba kažkur skaičiau jog pas xiaomi daugiau funkcijų negu iphone, dabar klausimas ar bent 50% funkcijų išnaudojama.

Pristatymą peržiūrėjau visą, tai realiai bent man asmeninis dalykas kas patiko tai kameros. Fotkės RAW formatu (nors neaišku kada dar bus). Taip pat video 10bit su dolby, realiai niekas to nesiūlo ir labai įdomu, kaip realybėje atrodo.

Bionic 14 kuris realiai bet kokį ragelį lenks, pirmasis SOC 5NM.

Pagrindiniai dalykai kurie mane sudomino.

O realiai jeigu pirkti dėl foto/video tai tik PRO MAX. Telephoto lense 0.5 daugiau traukia (aišku tai nėra didelis skirtumas). Geresnis stabilizavimas iš pačio sensoriaus.

O autoriui tai jeigu svarbu foto/video tai manau PRO MAX apsimoka labiau imti arba PRO. Dėl 11 tai girdėjau jog ekranas lengvai braižosi.

P.S. iphone neturiu.

Isnaudojam visus features, vietos, rams ar ne, permoket 500% tik del kazkiek geresnes kameros yra absurdas.

Redaguota , nario Yankee
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1289 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...