Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau ausinių su mikrofonu iki 100 eurų


Dominique

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, renkuosi ausines su mikrofonu, filmams, žaidimuose šnekėti ir su draugais. Turiu porą variantų, pateiksiu juos čia, patarsit verta ar ne, dėkui. 

1. https://www.1a.lt/p/ausines-audio-technica-ath-anc500bt-quietpoint-black-belaides/77eg

2. https://www.1a.lt/p/ausines-audio-technica-ath-s200btbk-black-belaides/3afg

3. https://www.1a.lt/p/ausines-corsair-hs50-pro-stereo-carbon/6zc9

Dėkui✌️

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), ᴍᴏᴏɴʟɪɢʜᴛ parašė:

Manyčiau, kad Cooler Master MH751 geresnės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Dominique parašė:

Čia todėl, kad populiarios geros, ar tikrai geros? Kaip mano variantai?. 

Žaidimams Bluetooth ausinės nėra skirtos, nes bus juntamas vėlavimas tarp vaizdo ir garso. Jei norisi belaidžių gaming'ui, reikia imti ausines su wireless dongle, pavyzdžiui, Corsair HS70.

O tos Cooler Master turi labai gerą garso kokybę, neblogą garso izoliaciją, gerą mikrofoną ir yra žiauriai patogios. Aišku, jei norisi daug bass'o, turbūt tos pačios Corsair HS50 turės jo daugiau, bet šie Cooler Master'iai ir geri tuo, jug garsas yra subalansuotas ir detalus.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Žaidimams Bluetooth ausinės nėra skirtos, nes bus juntamas vėlavimas tarp vaizdo ir garso. Jei norisi belaidžių gaming'ui, reikia imti ausines su wireless dongle, pavyzdžiui, Corsair HS70.

O tos Cooler Master turi labai gerą garso kokybę, neblogą garso izoliaciją ir yra žiauriai patogios. Aišku, jei norisi daug bass'o, turbūt Corsair HS50 turės jo daugiau, bet šie Cooler Master'iai ir geri tuo juo garsas yra subalansuotas ir detalus.

Patogios jau čia kiekvienam skirtingai? o ka turi omenyje neskirtos gaming? Kad eis garsas per ausines, ne kolonėles skirtumas didelis? + tos MH gal ir geros bet jau išvaizda šlykšti man bent ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Dominique parašė:

Patogios jau čia kiekvienam skirtingai? o ka turi omenyje neskirtos gaming? Kad eis garsas per ausines, ne kolonėles skirtumas didelis? + tos MH gal ir geros bet jau išvaizda šlykšti man bent ?

Kaip ir su visų ausinių patogumu, jei galvos ir ausų dydis nėra labai nukrypęs nuo vidurkio, tada pagal apžvalgas ir atsiliepimus patogumą galima įvertinti. Bet jei vartotojas, pavyzdžiui, turi gan dideles ausis, tada tenka lankytis ausinių salonuose ir ten jau bandyti ausines gyvai.

Bluetooth'inės ausinės netinka žaidimams todėl, kad tarp vaizdo, kurį matai ekrane, ir garso bus pastebimas vėlavimas, kas gali erzinti.

O dėl dizaino, tai subjektyvu. Man jos labai gerai atrodo, o ištraukus mikrofoną, galima su tokiomis ir viešumoj būt (ko negalima pasakyti apie daugumą žaidmams skirtų ausinių) :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Kaip ir su visų ausinių patogumu, jei galvos ir ausų dydis nėra labai nukrypęs nuo vidurkio, tada pagal apžvalgas ir atsiliepimus patogumą galima įvertinti. Bet jei vartotojas, pavyzdžiui, turi gan dideles ausis, tada tenka lankytis ausinių salonuose ir ten jau bandyti ausines gyvai.

Bluetooth'inės ausinės netinka žaidimams todėl, kad tarp vaizdo, kurį matai ekrane, ir garso bus pastebimas vėlavimas, kas gali erzinti.

O dėl dizaino, tai subjektyvu. Man jos labai gerai atrodo, o ištraukus mikrofoną, galima su tokiomis ir viešumoj būt (ko negalima pasakyti apie daugumą žaidmams skirtų ausinių) :D.

O Tai kokias pirkti, kad nebūtų to delay? Nes nemanau kad tas delay didelis, tas pats kas su ms ekrano

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, Dominique parašė:

Patogios jau čia kiekvienam skirtingai? o ka turi omenyje neskirtos gaming? Kad eis garsas per ausines, ne kolonėles skirtumas didelis? + tos MH gal ir geros bet jau išvaizda šlykšti man bent ?

turiu bluetooth sennheiser hd4.40bt ausines ir sakykim bandant zaisti zaidimus per telefonus ar bluetooth naudojant ant laptopo zaidimams-garsas veluoja sekundemis. @Dominique isvaizda ne viskas, reikia kad butu realiai komfortas o komforto ir ergonomikos tikrai nerasi ir tikrai ne tokios kainos ribose BT ausinems. dideli ausiniu padai ant mh;u reiskiasi kad ausu neuzspaus todel kazkokio realaus spaudimo nesijaus kiek sakykim su senaisiais razer krakenais. dabar kiek girdejau bando naudoti kazka panasaus i memory foam uzpildytus padukus bet vistiek ausys velnioniskai prakaituoja. 

kiek man zinoma tiek tos mh tiek cloud 2's naudoja tuos pacius garsiakalbius kaip takstar pro 80's(dt770's senojo modelio ne dt 770 pro). is 1981uju metu leidimo modelio. ir as labai suabejosiu kad tavieji pasirinkti variantai kazka tokio kokybisko ligi siolei gali pasiulyt. tiek garso kokybe tiek surinkimo dizainu.

kitas variantas garsiakalbiams tai dt770uju garsiakalbiai siose ausinese panaudoti is 1999uju modelio.

Redaguota , nario LickMyToes
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, LickMyToes parašė:

turiu bluetooth sennheiser hd4.40bt ausines ir sakykim bandant zaisti zaidimus per telefonus ar bluetooth naudojant ant laptopo zaidimams-garsas veluoja sekundemis. @Dominique isvaizda ne viskas, reikia kad butu realiai komfortas o komforto ir ergonomikos tikrai nerasi ir tikrai ne tokios kainos ribose BT ausinems. dideli ausiniu padai ant mh;u reiskiasi kad ausu neuzspaus todel kazkokio realaus spaudimo nesijaus kiek sakykim su senaisiais razer krakenais. dabar kiek girdejau bando naudoti kazka panasaus i memory foam uzpildytus padukus bet vistiek ausys velnioniskai prakaituoja. 

kiek man zinoma tiek tos mh tiek cloud 2's naudoja tuos pacius garsiakalbius kaip takstar pro 80's(dt770's senojo modelio ne dt 770 pro). is 1981uju metu leidimo modelio. ir as labai suabejosiu kad tavieji pasirinkti variantai kazka tokio kokybisko ligi siolei gali pasiulyt. tiek garso kokybe tiek surinkimo dizainu.

kitas variantas garsiakalbiams tai dt770uju garsiakalbiai siose ausinese panaudoti is 1999uju modelio.

Na aš per telefona nieko neklausau tai man tik vakarais filmams, ir nakti nba žiureti, ir kalbėjimui,o isvaizda ne viskas bet man ji turi būti bent kazkiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Dominique parašė:

Na aš per telefona nieko neklausau tai man tik vakarais filmams, ir nakti nba žiureti, ir kalbėjimui,o isvaizda ne viskas bet man ji turi būti bent kazkiek.

vien del velavimo laiko jos bus inconvenient. imk geriau tautedorus pasiulyta varianta nes realiai nieko cia neismastysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...