Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

[FiveM] WildRP nuomonė


Froz3n

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1265 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,tiek "praeiviai" tiek supergames puslapio naudotojai.Nesiruošiu labai plačiai čia reikštis,tik tikslinu faktus ir rodau jog ir jus nepapultumėt i tokia situacija.Mėgstu su draugais praleisti laisva laika FiveM serveriuose,tiek velocity drift,tiek šeip random RP serveriuose.Vakar užtaikem ant WildRP

Taigi prisijungus lyg ir viskas atrode normaliai,neskaitant jų 400+ script'ų nuo kuriu plaukiojo visas serveris.Asmeniškai tiek aš tiek draugelis visalaik kuriam "naglus" char'us,kad kiek pagyvinti kasdienyni rp.Esu ir ankščiau tame serveryje žaidęs,bei ginklai pasilikė nuo "tarnybos" policijoje,o ka prarast? Pribėgus prie kitų žaidėjų,ir taip sakant "naglai kalbant" turbūt įžeidėm gerbiamajį administratoriu,nuo kurio ir gavom blokacija žaistį serveryje.Tik kad priežastis kiek įdomėsne buvo "mod menu": https://imgur.com/a/nPQX4s4 

Ban priežastis: https://imgur.com/a/W3L2qY7
Na aišku raštelėjau savo pažystamui,gavom tuos unban'us su draugu,lyg ir tema baigta.Labai stipriai nesusireikšminau,o kam gadint nuotaika tiek jiems tiek man? Aišku,kiek supykęs pasiuliau jam 2 variantus,arba prarast privilėgijas,arba raštelt dėl unban'o,o ka draugiškai ir gražiai :)

Grįžau su draugu į serveri,pasiemėm savo legendinį "Honda Civic 1.6" ir tik pradėjus važiuot,prie mūsų pribėga plikys,administratorius "Auris".Na papildomo kažkokio demėsio kaip ir nekreipiau ir nuvažiavau,na o jam turbūt kažkas užkliudė,štai ir vėl banas už "mod menu":https://imgur.com/a/IqN69Lz

Taigi visos šitos temos moralas yra: Kaip galima išrinkti tokius tragiškus adminus? Kurie už ginklų turėjima,ir tai tuo metų net ne rankose "šautų" bana už "mod menu"
Dėkui už demėsį - Pagarbiai Froz3n

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tas servas išvis gyvas, jei už tokius briedus banais laidosi. Man tas pats buvo realiai tik kitame serveryje. Buvo kažkoks CrashRP, man rodos jau miręs dabar jis, tuo metu, kai atėjau susikūriau irgi taip sakant "klouną" visiška veikėją tokį for fun, žaisdamas iš ooc chat (taip ten public chat yra ooc kuriame nuolatos meta vien, lol) supratau, kad tuo metu serveryje siaučia moderis kažkoks, spawnina entities, mašinas ir t.t. vnž. Po poros minučių žaidimo gavau perm už "modmeniu" tiesiog lakstydamas kaimelio gatvėmis, štai jums ir lietuviškų serverių "anticheat" sistemos -> deb.ilai vaikai adminų postuose.

Redaguota , nario Enderdroid
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1265 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...