Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lengvi 25£ nieko neinvestavus per pora minučių! [SU IRODYMAIS]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1350 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, prieš pora dienų buvau sukuręs tema apie coinbase.com kuri buvo ištrinta, nes komentaruose pasipyle komentatoriai kuriems paminėjus bitcoinas iškart scamas vaidenas, tai tema pradėsiu nuo irodymu kad pinigus jie perveda vos paspaudžius withdraw ir kad viskas ten okey :)

https://imgur.com/a/apTJO61

Nereikia jokių banko duomenu pateikt, pinigus galit išsigrynint į vos ką tik sukurtą PayPal'ą ir iš paypalo į savo banką, pinigus į paypala permeta tapačia sekunde.

 

Visas procesas:
1
https://www.coinbase.com/earn/XLM/invite/13bfp6qk prisijungiam per mano linką, naudodami mano linką gausit 10 svaro bonuso kurį iškarto galėsit nusiimt

2. Susikurę paskyrą spauskit ant ''rewards'' ir susiraskit ''Stellar Lumens'' rewardus, ką jum reikia padaryt tai tiesiog peržiurėt 3 labai trumpus video po 2 minutes ir atsakyt į vieną klausimą. Video galit net nežiurėt, atsakinėt galit kiek norit, tai spaudžiat bet ką ir bandot pataikyt į teisingą atsakymą.
Už kekvieną teisinga atsakyma gausit po 2 svarus, išviso galit susirinkt 25 svarus + 10 svarų iš mano linko + 80 svarų kviesdami draugus.

Kaip ir minėjau DEPOZITO jokio nereikia, banko duomenu taip pat, viska galit withdrawint iškarto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
7 minutes prieš, Eryo parašė:

Visokių duomenų prašo id, tlf nr

duh? big news you need to prove you're over 18 to access to a trading site which lets you control your money like a bank account

 

tai aišku prašys, visi tokie saitai prašė ir prašo, kur minėjau kad neprašys? :) jei neprašytu ID korteles ir tel.nr tai seniai prisikūręs accountu tūkstančius paypale turėčiau.

Redaguota , nario Kristalinis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-08-02 23:25, Kristalinis parašė:

prisijungiam per mano linką, naudodami mano linką gausit 10 svaro bonuso kurį iškarto galėsit nusiimt

Iš kur išviso atsiranda tokių klounų, kurie patikėtų tokiom nesąmonėm, kur nieko nedarant tiesiog nueini ir atsiimi 10 eurų :D Taip dėja, bet šiame pasaulyje nebūna. Bent jau mano galva :) O jei Jūsų galva paspaudus nuorodą Jūs už nieką gausite 10 eurų tai tiesiog yra mažų mažiausiai juokinga :) Ir dar juokingesni žmonės yra kaip šitas, kuris platina visą tą šūdą, kišdamas savo nuorodą ir galvodamas jog gyvenime dirbt nereikės, jei žmonės jam ant nuorodos pastoviai spaudinės. ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, domas7 parašė:

Iš kur išviso atsiranda tokių klounų, kurie patikėtų tokiom nesąmonėm, kur nieko nedarant tiesiog nueini ir atsiimi 10 eurų :D Taip dėja, bet šiame pasaulyje nebūna. Bent jau mano galva :) O jei Jūsų galva paspaudus nuorodą Jūs už nieką gausite 10 eurų tai tiesiog yra mažų mažiausiai juokinga :) Ir dar juokingesni žmonės yra kaip šitas, kuris platina visą tą šūdą, kišdamas savo nuorodą ir galvodamas jog gyvenime dirbt nereikės, jei žmonės jam ant nuorodos pastoviai spaudinės. ?

Coinbase legit site'as. Taip jam duoda juos nes jis pakviečia, tau gali duot jrigu pasiseks pro waitlista praeit jeigu tu paž3si video apie naujas kriptovaliutas ir atsakysi keletą klausimų ką sužinojai. Paprastas būdas plėst naujus alt'us, ir kiek girdėjau veikia. Visiem nauda

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), domas7 parašė:

Iš kur išviso atsiranda tokių klounų, kurie patikėtų tokiom nesąmonėm, kur nieko nedarant tiesiog nueini ir atsiimi 10 eurų :D Taip dėja, bet šiame pasaulyje nebūna. Bent jau mano galva :) O jei Jūsų galva paspaudus nuorodą Jūs už nieką gausite 10 eurų tai tiesiog yra mažų mažiausiai juokinga :) Ir dar juokingesni žmonės yra kaip šitas, kuris platina visą tą šūdą, kišdamas savo nuorodą ir galvodamas jog gyvenime dirbt nereikės, jei žmonės jam ant nuorodos pastoviai spaudinės. ?

klounas cia tik tu, kuris 2020-ais dar istriges 2010 metu cikle ir nemato kas vyksta pasaulyje :) pilna kompaniju pradzioj taip daro kad prasimust i virsu. Revolut, monese, transfergo dalino pinigus kad klientai naudotu ju paslaugas, o dabar yra tope :). Klounas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), ➦Dovydas. parašė:

vien naudodami, tavo linka, tu gauni pointsu o uz pointus gauni, pinigu :D, tokia ir varke čia :D

apie kokius tu cia pointsus sneki :D cia tau ne google play taskus rinkt, dasigilink I website ir ka jis siulo pries komentuodamas :) lygiai tiek pat be mano linko per ju pati saita uzsiregistraves gali gaut, tik tiek kad pramissini 10$ bonusa :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1350 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...