Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl Steam saugumo.


Admin_Chilleris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1373 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Supergames.LT nariai, 

Atsitiko tokia bėda, jog draugas man sako kad Steam account pavogė nuo jo, bet aš jam sakau jeigu tu duomenų savo nedavinėjai niekam tai negalėjo kažkas iš tavęs pasisavinti paskyrą, jis man sako jog buvo gavęs žinutė į Steam ir ten buvo reklamą ir jis nuspaudęs ta reklamą jam atsijunge visi duomenys ir tipo rodo kad account nebe jo.

Tai norėčiau išgirsti jūsų nuomonės ar tai yra kažkam atsitikę ar tai gali tai būti? ar jis čia kažką kalba neta ką reikia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galejai placiau apie pacia situacija, bet greiciausiai prisijungimus gavo per jo cookies, jeigu kazka is ten atsisiunte. As buvau paprasciau accounta "atidaves", tai tiesiog prisijungiau i visai legit atrodancia gambling svetaine ir po akimirkos jau nebegalejau prisijungti, bet pats accounta kuriausi, todel zinojau viska apie ji ir man nebuvo problemu susigrazinti su steam supporto pagalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, or1onas parašė:

Galejai placiau apie pacia situacija, bet greiciausiai prisijungimus gavo per jo cookies, jeigu kazka is ten atsisiunte. As buvau paprasciau accounta "atidaves", tai tiesiog prisijungiau i visai legit atrodancia gambling svetaine ir po akimirkos jau nebegalejau prisijungti, bet pats accounta kuriausi, todel zinojau viska apie ji ir man nebuvo problemu susigrazinti su steam supporto pagalba.

Aišku. Taip situacija tokia kaip ir parašiau nieko naujo ten nenutiko daugiau. 

43 minutes prieš, Kulevafjal parašė:

Yra visokių svetainiu, kur mato tavo duomenys.

T.y tai duomenys mato, bet kalba eina a account gali pavogti, ar ne. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Admin_Chilleris parašė:

Aišku, kreiptis į Supporta? Geriausias variantas?

Kreipkis kuo greiciau, kol dar nieko nepridirbo, nes jeigu susilauksi kazkokios sventes ar dar vieno karantino, tai atsakyma is supporto gausi po 2 savaiciu arba accounta rasi vac'e/steam community ban'e (is patirties)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, or1onas parašė:

Kreipkis kuo greiciau, kol dar nieko nepridirbo, nes jeigu susilauksi kazkokios sventes ar dar vieno karantino, tai atsakyma is supporto gausi po 2 savaiciu arba accounta rasi vac'e/steam community ban'e (is patirties)

Blemba draugas tiksliai nežino kur account, ir koks email uždėtas. Viena susigrąžino, bet ten naujas 10 val praleistas tik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Duomenų nieks nemato, jei prisijungt negali prie tavo paskyros. Cookie irgi svetainės negali matyt kitų svetainių, galėjo būti virusas ar kažkas panašaus, bet per naršyklę tikrai nenuvogs. beto steamcommunity yra https:// todėl į kitas svetaines requestų neišsiųs per console. Mažiau junkites į gambling saitus kur rašo, jog gausi 20$ skiną for free, nes ten visada prisijungime fake page yra kuris ir nuvoks jūsų duomenis. Dar didesnis bonusas yra, jei steam slaptažodis lygiai toks pats kai ir email ? žodžiu sekmės :D

Redaguota , nario Vidmantas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, Vidmantas. parašė:

Duomenų nieks nemato, jei prisijungt negali prie tavo paskyros. Cookie irgi svetainės negali matyt kitų svetainių, galėjo būti virusas ar kažkas panašaus, bet per naršyklę tikrai nenuvogs. beto steamcommunity yra https:// todėl į kitas svetaines requestų neišsiųs per console. Mažiau junkites į gambling saitus kur rašo, jog gausi 20$ skiną for free, nes ten visada prisijungime fake page yra kuris ir nuvoks jūsų duomenis. Dar didesnis bonusas yra, jei steam slaptažodis lygiai toks pats kai ir email ? žodžiu sekmės :D

Vava del csgo jis ir sake kad paspaudė ant gamblingu... xD 

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1373 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...