Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2165 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Supergames.LT nariai/lankytojai,

Atsitiko tokia bėda, kad pasidariau - /direktoriai > lentelė > prisijungusius  prisijungusius > atsijungusius direktorius. Man uždėjus direktorių per - /direktoriai nerodo iškarto, turiu atsijungti prisijungti tada pradeda rodyti lentelei kad esu prisijungęs/atsijungęs. T.y mintis yra kad kodėl nerodo iškarto.

T.y suprantu kad kažkas yra su MysQL, bet dar pilnai to MysQL neįkertu tai prašau kurie netingi ir gali kažką patarti, pagelbėti. :) [Ačiou iš anksto]

AMD Ryzen™ 7 5800 X 3,8 GHz (Turbo 4,7 GHz), GeForce RTX™ 4060, 32 GB RAM, 1 TB SSD

RdkM1Vb.jpg.06d5270ecf8cbbb8afcab0ad355c92ec.jpg.78add6bd4c74d20c86742226a8b7d38a.jpg

 

 

24 minutes prieš, Deimis parašė:

Taip yra todėl, kad duomenis į lentelę krauni iš duomenų bazės. Tai yra du variantai arba saugoti iškart visus duomenis į duomenų bazę žaidėjo arba tiktai atnaujinti tą laukelį duomenų bazėje.

O kaip yra geriau saugoti? :)

AMD Ryzen™ 7 5800 X 3,8 GHz (Turbo 4,7 GHz), GeForce RTX™ 4060, 32 GB RAM, 1 TB SSD

RdkM1Vb.jpg.06d5270ecf8cbbb8afcab0ad355c92ec.jpg.78add6bd4c74d20c86742226a8b7d38a.jpg

 

 

  • ALFRED. užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2165 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...