Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

c kategorija ir vairavimo mokykla


White`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1382 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Gal kas turit C kategoriją ir žinot kuri vairavimo mokykla labiausiai tinkama (geriausia)?

Jei apskritai kalbant apie teises, ar ARV-AUTO gera mokykla? Nes ten kiek skaičiau tai jų aikštelės prie regitros tai garantuoja regitros egzamino maršrutus.

Pats B kategoriją laikiau Auto ABC, bet kažkaip nesu tikras su C kategorija. Nelabai jie platūs Kaune ir toli važiuoti iki Regitros nuo to islandijos pl.

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ne apie hostingus tema, kad "palikit savo atsiliepimus ir susidarysiu bendrą vaizdą kurį man rinktis". Taigi skambini į visas vairavimo mokyklas, kurios tau atrodo patraukliausios ir klausinėji visų niuansų ir tada susidarysi bendrą vaizdą iš pačių mokyklos vadovų. Pvz iš partirties galiu pasakyti, kad geriausia mokykla man asmeniškai buvo ta kurioje po mokyklinio su tuo pačiu kruzoviku leido laikyti regitroj (nereikėjo pratintis prie kitos didelių gabaritų mašinos).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), Šešėlis parašė:

Jei eini į VM dėl to, kad jie 'žino' Regitros maršturus, tai maldauju nelaikyk tos C kategorijos jei nesi garantuotas, kad mokėsi visur vairuot

Einu dėl to, kad išmokti vairuoti sunkvežimį realiomis sąlygomis.

Prieš 1 valandą, ManoKova parašė:

Čia ne apie hostingus tema, kad "palikit savo atsiliepimus ir susidarysiu bendrą vaizdą kurį man rinktis". Taigi skambini į visas vairavimo mokyklas, kurios tau atrodo patraukliausios ir klausinėji visų niuansų ir tada susidarysi bendrą vaizdą iš pačių mokyklos vadovų. Pvz iš partirties galiu pasakyti, kad geriausia mokykla man asmeniškai buvo ta kurioje po mokyklinio su tuo pačiu kruzoviku leido laikyti regitroj (nereikėjo pratintis prie kitos didelių gabaritų mašinos).

Labai teisingai, kad laikyti egzaminą geriau su ta, su kuria esi pripratęs.

Redaguota , nario White`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1382 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...