Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau paprasto gamemode atsiminti samp laikus.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1409 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi iš pavadinimo kaip matote ieškau gamemode. Gamemode realiai ieškau paprastam eiliniui serveriukui. Butu geriau be mysql. Nes tokį man bus papraščiau įsirašyti.  Iš karto sakau tai ne mano serveriui ir niekam. Aš tiesiog noriu pasižaisti su draugais panašiam serveryje tik prašau frago nekelkite nes jo jau pilna ir supergames ir pnš. Noriu kažko įdomaus realiai nesvarbu kaimeliai, sf, lv, ls man svarbu kad būtų serveris kaip serveris, kad užtektų pažaist su draugais ir prisimint tuos senus laikus sampe. Iš kart sakau kad nedomina tie paprikolu kur žmonės atsiunčia ką tik iš sa-mp.com atsiūstą serverį. Na po to šiek tiek pažaisim o po to uždarysiu arba kaip tik tarpusavyje kelsimies kas daugiau ko turės ir pnš. Na, bet čia jau mes spręsim. Už gamemode +REP! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Simonas ;x parašė:

Labas, jei reikės galiu padėti pajungti su MySQL ;) Gali kreiptis AŽ.

Na, nea. kol kas aš noriu pabandyt pats savo jėgomis. Gal kas pavyks. Gal ne kas čia žino realiai. Nes vistiek juk tu man nepadėsi kai ten kažkas dar atsitiks. Kaip sakoma reik naudot savo turimą protą, o ne kitų. Jeigu kas būtinai kreipsiuosi ačiū už pasiūlymą :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1409 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...