Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau Sarg kopijos t.y BestLife.US.LT


DeSeniors

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1425 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Ieškau gamemode "Sarg kopijos t.y bestlife.us.lt" ar kaip ten. Reikia būtent šito gm, nes reikia išsiimti porą dalykų "NE SERVERĮ KURIU!" - Žinau šitas gm platintas, bet nepamenu kaip vadinasi :D gal kas žinot ir norit pasidalint? Gm kiek pamenu buvo be el.pašto patvirtinimų, tiesiog registracija. UŽMESIU LIMITA. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Riccis parašė:

giphy.gif

Geriau mokykis pats pasidaryti, o ne iš kitų modifikacijų lipdyti.

Aš lipdau? Ar aš apie tai iš viso kalbėjau? Aiškiai parašytą "NE PROJEKTĄ KURIU" reikia tiesiog porą dalykų pasiimti ir viskas, realiai manau galėtu išeiti taisyklė "Bereikšmiai pranešimai, kurie nesusieja su tema būtų baudžiami" , nes tokie kaip jūs , kad tik pasirinkt pranešimų ir t.t , o aš prašau pagalbos t.y gamemode... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Jack_Frank parašė:

Čia ne sarg kopija, šį gm turiu ir pats, ten tas gm kurio ieškau turi būti bestlife.us.lt užrašas man rodos kai info būna kai į serverį jungies, pats gm ne bestlife.us vadinas kažkaip kitaip, todėl ir klausiu gal kas pamena kaip vadinasi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50 minutes prieš, Lukas.. parašė:

Aš lipdau? Ar aš apie tai iš viso kalbėjau? Aiškiai parašytą "NE PROJEKTĄ KURIU" reikia tiesiog porą dalykų pasiimti ir viskas, realiai manau galėtu išeiti taisyklė "Bereikšmiai pranešimai, kurie nesusieja su tema būtų baudžiami" , nes tokie kaip jūs , kad tik pasirinkt pranešimų ir t.t , o aš prašau pagalbos t.y gamemode... 

 

26 minutes prieš, Lukas.. parašė:

Čia ne sarg kopija, šį gm turiu ir pats, ten tas gm kurio ieškau turi būti bestlife.us.lt užrašas man rodos kai info būna kai į serverį jungies, pats gm ne bestlife.us vadinas kažkaip kitaip, todėl ir klausiu gal kas pamena kaip vadinasi. 

Turėk sarmatos. Pradėk mokintis kaip ieškoti informacijos internete, ant lėkštutės niekas nepadės. XXI a.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Riccis parašė:

 

Turėk sarmatos. Pradėk mokintis kaip ieškoti informacijos internete, ant lėkštutės niekas nepadės. XXI a.

:ddd Tu 100% nesupratai ką pats parašiai, o tai aš ne internete ir ieškau ifnromacijos? Manau pataikiau ten kur ir turėčiau gauti kaip informacijos t.y pagalbos SuperGames.lt > GTA SA:MP GameModes paieška, kas gi čia blogo? Jeigu kas turi, ar žino pavadinimą jų ir prašau, o tavo čia bereikšmių komentarų visiškai nereikia. B* iš kur tokių atsiranda...  Mauk į tavo savo mc ir ten reikš nuomonę, ne čia pataikei ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Lukas.. parašė:

:ddd Tu 100% nesupratai ką pats parašiai, o tai aš ne internete ir ieškau ifnromacijos? Manau pataikiau ten kur ir turėčiau gauti kaip informacijos t.y pagalbos SuperGames.lt > GTA SA:MP GameModes paieška, kas gi čia blogo? Jeigu kas turi, ar žino pavadinimą jų ir prašau, o tavo čia bereikšmių komentarų visiškai nereikia. B* iš kur tokių atsiranda...  Mauk į tavo savo mc ir ten reikš nuomonę, ne čia pataikei ...

Minecraft > SA:MP

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1425 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...