Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Snus (tabakas)


Liper

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1072 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Norėčiau paklausti jūsų ar yra žmonių kurie vartoja snus kaip alternatyva rūkymui? Kas nežino kas yra snusas tai tabakas užkišamas už lupos. Pats ji gaunu reguliariai asmeniniam naudojimui klausimas būtų. Ar yra norinčiu darytis užsakymus snuso iš manęs, snuso pasirinkimas gan platus virš 10 brandų. Pm jei ką domina

Redaguota , nario Liper
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, Aurimas. parašė:

Apšviesk pirma prieš parduodant produktą, o ir yra normalių svetainių kur gali jų pirkt. Bet anyway geriau rukyt, nei tą šūdą naudot, kai išgraužia žandenas, gadina žymiai daugiau dantis. 

Skonio reikalas yra kuri naudot, abu kenkia, bet kiek esu padėjas gauti snusu vietiniams, tai dauguma buvo iš užsienio grįže ir tiesiog nežinojo kaip gauti jų lietuvoje. Tai gal ir čia jų atsiras

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Aurimas. parašė:

Apšviesk pirma prieš parduodant produktą, o ir yra normalių svetainių kur gali jų pirkt. Bet anyway geriau rukyt, nei tą šūdą naudot, kai išgraužia žandenas, gadina žymiai daugiau dantis. 

Pilnai sutinku su tavo komentaru :) Kolega naudoja apie 4 metus , matosi zala bent jau dantenu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Liper parašė:

Skonio reikalas yra kuri naudot, abu kenkia, bet kiek esu padėjas gauti snusu vietiniams, tai dauguma buvo iš užsienio grįže ir tiesiog nežinojo kaip gauti jų lietuvoje. Tai gal ir čia jų atsiras

Aš suprantu, kas kaip mokas tas taip sukas. Bet anyway, pasakiau, kad žala didesnė nuo snulso, faktas, kad abu kenkia :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 11 mėnesių...
2020-05-20 20:41, Liper parašė:

Norėčiau paklausti jūsų ar yra žmonių kurie vartoja snus kaip alternatyva rūkymui? Kas nežino kas yra snusas tai tabakas užkišamas už lupos. Pats ji gaunu reguliariai asmeniniam naudojimui klausimas būtų. Ar yra norinčiu darytis užsakymus snuso iš manęs, snuso pasirinkimas gan platus virš 10 brandų. Pm jei ką domina

Sveikas,mane domina snusas,ka ir už kiek gali pasiulyti, parašyk man i el.pašta  [email protected] 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1072 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...