Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Parduodamas Counter-Strike projektas


Smokas.LT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, dėl didelės laiko stokos planuoju parduoti savo projektą, norėtųsi, kad žmogus išmanytų šią veiklą ir tuoliau plėtotų projektą. Domenas kartu su serveriu galioja beveik metus laiko. Detaliau viską apžiūrėti galima užėjus į www.smokas.lt, per ~ 2 savaites buvo surinkta 15€ už paslaugas. 

Kaina 120€

 

p. s žmonės kurie freepostins "kaina kosminė", paimkite, kad mėnesio pajamos yra bent 20€, padauginkite iš 12men,gausite 240€+hostas, kaina išeitų jei neskubėčiau, apie 270€, nepamirškite dar apie VVP ir modifikaciją :)

https://www.hey.lt/details.php?id=smokaslt

Discord - Jewas#3112

Redaguota , nario Smokas.LT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Sqys parašė:

Šmaikštus tu. Pirkt galėjo pažystami/draugai, kad paremti tavo projekta. Modifikacija ir tinklapis 20e vertės darbo, tai su tokiu domenu jis nevertas daugiau nei 30e. O už 270 galėtum savo sapnuose pardavinėt

Ačiū už puikią nuotaiką iš pačio ryto :D draugai tikriausiai nusipirko daug skirtingų numerių ir siuntė man sms specialiai, vat tai staigmena ?

 

Žmonės neturintis tiek pinigų ir norint nupirkti pusvelčiui projektą arba nenorintis nieko pirkti, čia atėję rašynėti klėdėsius, negaiškite savo laiko :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kiek informacijos tokia ir nuomone, ar aš žinau, kas kiek ir už kiek pirko parašei 15e tai 4 kiemo bičiuliai prametė ir tiek, o aplamai projektu pelno skaičiavimas dedamas puses metu, o ne 2savaiciu, esu mokyklos laikais turejes projekta, tai jaunesniems draugams pranešes apie tai sulaukiau ir žaidėju ir pelno kuris irgi sieke apie 50lt baigės menuo, o kitam menesi buvo 10 -20 lt. Nes logiskai mastant geriau sukurt projekta palaikyt 2 sav, paimt mamos, broliu tel padoneitint ir parodyt visa israsa, o tuos 15e kaip sakant vistiek atgausi gal siektiek maziau, bet atgausi.

Aš esu žmogus suinterisuotas pirkti veikianti projekta, bet ne iš astronautu. Tuopačiu noriu ir kitiems pakišt minti, kad neverta už 2 sav projekta, kiti pusmečio projektus su csgo ir dar pora serveriu už 200 siūlo, o čia startuolis.

Redaguota , nario Sqys
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Sqys parašė:

Tai kiek informacijos tokia ir nuomone, ar aš žinau, kas kiek ir už kiek pirko parašei 15e tai 4 kiemo bičiuliai prametė ir tiek, o aplamai projektu pelno skaičiavimas dedamas puses metu, o ne 2savaiciu, esu mokyklos laikais turejes projekta, tai jaunesniems draugams pranešes apie tai sulaukiau ir žaidėju ir pelno kuris irgi sieke apie 50lt baigės menuo, o kitam menesi buvo 10 -20 lt. Nes logiskai mastant geriau sukurt projekta palaikyt 2 sav, paimt mamos, broliu tel padoneitint ir parodyt visa israsa, o tuos 15e kaip sakant vistiek atgausi gal siektiek maziau, bet atgausi.

Aš esu žmogus suinterisuotas pirkti veikianti projekta, bet ne iš astronautu. Tuopačiu noriu ir kitiems pakišt minti, kad neverta už 2 sav projekta, kiti pusmečio projektus su csgo ir dar pora serveriu už 200 siūlo, o čia startuolis.

Cs:go modifikacija ark'exo, kuri šitamd serveryje naudojama, tikrai ne 20 euru kainuoja :D vien už moda gali gaut 80 euru drąsiai,  kadangi mažai kam parduotas buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

56 minutes prieš, Armzis parašė:

Cs:go modifikacija ark'exo, kuri šitamd serveryje naudojama, tikrai ne 20 euru kainuoja :D vien už moda gali gaut 80 euru drąsiai,  kadangi mažai kam parduotas buvo

Tiek modas, tiek web daryti prieš ~3metus. Senienos ir ten tikrai bugų yra, o VVP jeigu nemoki PHP tai nieko su ja ir nepadarysi, buvo sau darytas tai tikrai nėra user friendly, o ką jau kalbėt apie pačią serverio modifikacija, kurios sma net neturi.
Visas šis paketas buvo parduotas dviem asmenims (susimetė per puse, nors realiai kiek žinau tik vienas žmogus mokėjo už viską). 99% jog perpardavė tas asmuo kuris realiai nesimetė pinigais prie pirkimo (ane terrorai?).
Jeigu mano įtarimai pasitvirtins, paplatinsiu tiek vvp, tiek modą, paaukosiu savo laiką ir iškrapštysiu iš seno hardo.

Redaguota , nario Ark'xes
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, Ark'xes parašė:

Tiek modas, tiek web daryti prieš ~3metus. Senienos ir ten tikrai bugų yra, o VVP jeigu nemoki PHP tai nieko su ja ir nepadarysi, buvo sau darytas tai tikrai nėra user friendly, o ką jau kalbėt apie pačią serverio modifikacija, kurios sma net neturi.
Visas šis paketas buvo parduotas dviem asmenims (susimetė per puse, nors realiai kiek žinau tik vienas žmogus mokėjo už viską). 99% jog perpardavė tas asmuo kuris realiai nesimetė pinigais prie pirkimo (ane terrorai?).
Jeigu mano įtarimai pasitvirtins, paplatinsiu tiek vvp, tiek modą, paaukosiu savo laiką ir iškrapštysiu iš seno hardo.

Nežinau kokios buvo pas Jus sutiacijos, bet projektas buvo nupirktas ir dėl jokių ankstesnių konfliktų nėra žinių, o ir sma failai yra. 

 

p. s žmonės kurie rašot, kad draugai ir t. t. siuntė sms, jums viskas gerai? Paysera virš 50% nuėma, nemanau, kad draugams apsimokėtų čia siųsti, kad paremti ar dar kažkas 

 

Nepamirškite, kad projekto pardavimas ne tik modifikacija, svetainė ir t. t. projektas turi ir žaidėjų, jis nėra miręs 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Smokas.LT parašė:

Nežinau kokios buvo pas Jus sutiacijos, bet projektas buvo nupirktas ir dėl jokių ankstesnių konfliktų nėra žinių, o ir sma failai yra. 

image.png.da25850a2941a966b08efb52678b878b.png

Atradot sma? nu liuks tada.
Konflikto kol kas nėra, jeigu tas asmuo tikrai savo dalį yra apmokėjęs, kitu atvėju bus kaip ir rašiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Ark'xes parašė:

image.png.da25850a2941a966b08efb52678b878b.png

Atradot sma? nu liuks tada.
Konflikto kol kas nėra, jeigu tas asmuo tikrai savo dalį yra apmokėjęs, kitu atvėju bus kaip ir rašiau.

Teko įdėti pastangų, tačiau sma yra. 

Tavo teisė, tai projektui niekaip nepakenktų, kaip ir minėjau, parduodami ne failai, o gyvas projektas su žaidėjais 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Sqys parašė:

Tai jei puse nujema, tai is 15e belieka gryno kapitalo 7.50e, verta turet toki projekta:) 

Idomu, kaip cia tu ta projekta pardavineji, nes yra ir dar vienas skelbimas..:/

Matyt nelabai suvoki apie pajamas ir tikiesi už tokią kainą projektų, kurie per mėn generuoja 20-30€ ir daugiau? 

Neaišk savo laiko 

 

p. s kol neturėjau prieigos prie kompiuterio, buvau paprašęs pažįstamo sukurti temą 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Smokas.LT parašė:

Norėčiau greičiau parduoti, pirmas pasiules adekvačią kainą nupirktų projektą

Buvo parašyta ne taip :) Tai kad nereikia čia lele, dabar ir aplamai jau vakar turėjai parduoti už šia suma nes buvo daugiausia, tai kad .. Tu adekvačių gausi 30 Maksimaliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...