Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[VFX] Pirmas darbas po 3 metu petraukos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1444 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , taigi 3 metus nebuvau ijunges sony vegas , nusprendžiau prisijungti prie jo ir padaryti koki random shit :D sunku buvo prisiminti kaip naudotis ir padariau darbeli kažkur per 1h taigi pastangų ideta nebuvo daug tiesiog tam kad prisiminti kaip veikia išviso sonyvegas taigi nesmerkit labai tiesiog pasakykit savo nuomone aišku i sekanti video skirsiu tikrai daugiau laiko ne 1h ir manau gausis geriau :D aciu uz nuomone.

ORIGINALAS

 MANO DARBAS:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Dieduska parašė:

Na arba aš nesuprantu, bet man ta muzika tavo, tai tokia pieva:D

Del muzikos cia skonio reikalas realiai , kaip kam patinka bet siuo metu tokia muzika sulaukia tikrai nemazai paklausos rinkoje , esu melomanas taigi klausau visko , nors daug kam ir nepatinka toks stilius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paprastai atrodo, efektai irgi nėra kažkas WOW. Pabandyk daugiau efektų stackint, taipogi visada galima ir tekstu pasinaudoti. Glitchu efektai būtu tike neblogai, kaip minėjo su ritmu stipriai reikia padirbėt. :)

Dar vienas paprastas patarimas, jei tikrai nori užsiimt, tuom ką čia dabar darai, męsk ta SV į šoną ir pereik į Premiere + AE (AE naudojimas trumpiems editams, ką poto gali sujungt į galutine kompoziciją). SV visiškai trash programa. Perėjas suprasi.

Redaguota , nario Ipexas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1444 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...