Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Youtube 19k prenumeratorių.


Ipexas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1441 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Siūlykit kainas, nicką matot patys.

Ilgai galvojau, kad veiklą dar tęsiu, bet noro visiškai nėra, tad parduodu lietuviško geimingo kanalą.

Accountas kolkas privatintas. Parduodant bus permestas į kita gmailą, galimybė yra pirkti ir su orginalu, bet teks primokėt nes yra šimtai slaptažodžių pakeist :D

Patikimi, pasižymeje tarpininkai negąsdina - savo draugų galit nesiūlyt. Už tarpininką sumokėsim iš bendros sumos.

Kreiptis forumo žinute.

Redaguota , nario Ipexas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Dovydas B. parašė:

Tai kad tu pats kazkoks nepatikimas atrodai siulo tarpininkavima jis :D juokini

 

prieš 13 valandas(-ų), Ipexas parašė:

Esmė tame, kad niekas jo ir neiims. :D Imsim tai, kad abejoms pusėms gerai bus. Labai gerai žinomas ir patikimas asmuo, kitaip neisivaizduoju.

 

prieš 9 valandas(-ų), Šešėlis parašė:

1 teigiamą turi ir sako galiu pagelbėt pirkime/pardavime ???

Pasakorių šeiminėlė susirinko, paverkt komentaruose. Kai pabandysi vieną kartą, ar kelis tada sužinosi ar aš patikimas ar ne. O dabar čia jūsų tie pasisakymai man visiškai nedomina. Tai pasikartosiu dar kartą - pasinaudokite tai ką aš galiu suteikti iš savo esamų paslaugų o tik tada galite verkti komentaruose koks aš blogas arba ne. :D Jeigu kiti eina "scam'int" dėl kiekvieno menkniekio, kad sau pasipelnyti - tai nereiškia, kad aš eisiu "scam'int" kaip jūsų smegenims suprasti. Anyway.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
9 minutes prieš, Crossfire parašė:

 

 

Pasakorių šeiminėlė susirinko, paverkt komentaruose. Kai pabandysi vieną kartą, ar kelis tada sužinosi ar aš patikimas ar ne. O dabar čia jūsų tie pasisakymai man visiškai nedomina. Tai pasikartosiu dar kartą - pasinaudokite tai ką aš galiu suteikti iš savo esamų paslaugų o tik tada galite verkti komentaruose koks aš blogas arba ne. :D Jeigu kiti eina "scam'int" dėl kiekvieno menkniekio, kad sau pasipelnyti - tai nereiškia, kad aš eisiu "scam'int" kaip jūsų smegenims suprasti. Anyway.

Toks dalykas yra , kad čia tau reikia su savo smegeninimis suprast, kad nepatikimų/ niekam nežinomu žmonių niekas tarpininkais nenori imt, žmonės dirba dėl savo reputacijos ištisus metus, kad ją užsitarnauti, o tu čia pasirodęs neperseniausiai su vienu atsiliepimu galvoji jog esi patikimas? Atsiradus geresniam deal'ui nusiplausi, tik tiek.

Ir tas bandymas, kad sužinot ar patikimas ar ne, išvis apgailėtinai skamba.

nebūk erelis, nes apšiks drugelis.

Redaguota , nario Ipexas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Ipexas parašė:

Toks dalykas yra , kad čia tau reikia su savo smegeninimis suprast, kad nepatikimų/ niekam nežinomu žmonių niekas tarpininkais nenori imt, žmonės dirba dėl savo reputacijos ištisus metus, kad ją užsitarnauti, o tu čia pasirodęs neperseniausiai su vienu atsiliepimu galvoji jog esi patikimas? Atsiradus geresniam deal'ui nusiplausi, tik tiek.

Ir tas bandymas, kad sužinot ar patikimas ar ne, išvis apgailėtinai skamba.

nebūk erelis, nes apšiks drugelis.

Uo juokingas esi. Nu tebūnie, nenori nereikia tavo bėdos. Bus kitų žmonių, kurie pasitikės manimi ir pasinaudos mano teikiamomis paslaugomis. Cya :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Crossfire parašė:

Uo juokingas esi. Nu tebūnie, nenori nereikia tavo bėdos. Bus kitų žmonių, kurie pasitikės manimi ir pasinaudos mano teikiamomis paslaugomis. Cya :)

Užsiregistravo Sausio 31. Tik 1 teigiamas atsiliepimas. Ne visi nori pasitikėt forumo moderatoriais ar administratoriais, o tu čia tikies kažkam už tarpininką kažkokį būt? Tu čia juokingesnis nei visi kiti. Gerai ir sako, kad galbūt neapgausi ant kokių 5€, bet atsiradus kokiam 100 ar daugiau eurų dingsi kaip ir daugumos tėvai cigarečių pirkt :ddd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Šešėlis parašė:

Užsiregistravo Sausio 31. Tik 1 teigiamas atsiliepimas. Ne visi nori pasitikėt forumo moderatoriais ar administratoriais, o tu čia tikies kažkam už tarpininką kažkokį būt? Tu čia juokingesnis nei visi kiti. Gerai ir sako, kad galbūt neapgausi ant kokių 5€, bet atsiradus kokiam 100 ar daugiau eurų dingsi kaip ir daugumos tėvai cigarečių pirkt :ddd

Tu čia labai pavaidint nori ar ką ? Ir kas, kad turiu tą vieną atsiliepimą ? Ateityje bus jų daugiau ir tik dėl to, kad sakau tiesa. Tau tą pati sakyt, kas su siena kalbėt ir vis tiek jokios naudos. :D Dar kartą pasikartosiu turbūt jau trečia kartą - kai išbandysi tada ir pasitikėsi, jog neesu iš tos visos bandos kur bando dingt į vandenėli. Blyn čia tam forume tokių pridurku kaip tu pilni kampai - aiškina, bando kažką įrodynėti bet taip ir nesiseka niekas. Tipo čia tu turi 12 atsiliepimų tai jau dievas esąs ar kaip ? Aš irgi galiu paspjaudyti į vandenį ir pasakyti kada turėsi tu 100 teigiamų atsiliepimų tada galėsi vaidint kažką, o dabar tik Š esi po mano kojom. Taip, kad tu apsisuk 90 laipsnių aplink save ir čiuožk neraganėjęs. Blyn akivaizdu nedapisitas, kad reikia kabinėtis prie kiekvieno.

Redaguota , nario Crossfire
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1441 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...