Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Problema su mikrofonu, kai kalbu mane girdi labai tyliai


Arbūzas`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1452 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena, buvau atsisiuntęs clownfish  voice changeri, iki šios programos įrašymo buvo viskas tvarkoje, tiek FIVEM, tiek discorde mane girdėjo visi labai puikiai, tačiau po šios programos įrašymo, kai pradedu kalbėti, mane girdi labai tyliai. Ištriniau programa, tačiau vistiek mane girdi silpnai. Gal žinot kaip išspręsti šią problemą?

Redaguota , nario Aivaras ツ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, Aivaras ツ parašė:

Laba diena, buvau atsisiuntęs clownfish  voice changeri, iki šios programos įrašymo buvo viskas tvarkoje, tiek FIVEM, tiek discorde mane girdėjo visi labai puikiai, tačiau po šios programos įrašymo, kai pradedu kalbėti, mane girdi labai tyliai. Ištriniau programa, tačiau vistiek mane girdi silpnai. Gal žinot kaip išspręsti šią problemą?

  1. koks mikrofonas?
  • jeigu turi usb desktop mikrofoną (jie turi geriausią 44.1 kHz kokybę) tai nueini į offic. tinklapį, atsisiunti driverius ir software, ir gali nusistatyti papildomas options. 
  • jeigu mikrofonas maximinis, ten su 3.5 mm jungtimi, ir dar jeigu su ausinemis ;D kažko tokio stebuklingo nepadarysi, eini į recording options, properties ir nustatai lygius
34 minutes prieš, Kaledinis parašė:

Sveikas aivarai galiu padeti Chuliganas121 i skype

Jeigu gali "PADĖTI" tai padėk ČIA, kad ir kiti turėtų pamoką, jeigu turi tokią pačią problemą

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1452 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...