Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

FM Moduliatorius ( Aux , Bluetooth )


Iniciatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1456 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gal žinote kur nebrangiai ir ganėtinai gero kokybės galėtų įsigyti moduliatorių ( aux , bluetooth ) į automobilį ? Kad būtų didesnis supratimas apie ką kalbu, įkelsiu nuotrauką : https://imgur.com/a/TQOUyXa

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Sarunas112 parašė:

Įdomu įdomu aš turiu fm moduliatoriu "kerner" tai nekokia kokybe per aux čirške tai labai nusivyles esu per usb taip pat nieko gero ieškau ir aš kažką panašaus.

Na nežinau pažįstamas naudoja Xiomi kažkokį ir tikrai nesiskundžia nes kokybė tikrai gera ir pačiam teko klausyti tai jokių pašalinių garsų, pats asmeniškai į tokius dalykus rimtai nežiūriu nes pas manę stovi Pionner'ius su AUX/USB funkciją, bet labai geros kokybės iš moduliatoriaus tikėtis nemanau ar galimą, vis gi kiek tako matyti postų įvairiausiosia automobilių grupių postuose apie moduletoriaus pasirinkimą tai visi siūlo pirkti Xiomi ROIDMI, kiek žinau ir draugo prasideda kažkaip panašiai tas Xiomi, beto nesiūlau pataupyti ir pirkti pigiausia, tokiam daiktui tikrai reikia skirti ~20€ minimum jai nesinori kartu klausytis ir pašalinių garsų tokių kaip čirškimas ar fonavimas. Pridursiu kad ties šitais dalykais didelės patirties neturiu, ką pats mačiau ir skaičiau tą ir perduodu čia, tai jai stipriai per šoną parašiau pataisykit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar žiūriu kažką panašaus į tai - https://pigu.lt/lt/auto-prekes/elektros-iranga/fm-moduliatoriai/xiaomi-mojietu-roidmi-3s-dual-usb-24a?id=21221725

Na pas mane passat b6 tai org magas stovi ir kažkaip dėti androidą kažkaip nesinori, nes jų kaina nuo 200eur.

Manau pabandysiu šį moduliatorių nusipirkti, o jai nieko nebus tada teks pirkti android

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Sarunas112 parašė:

Dabar žiūriu kažką panašaus į tai - https://pigu.lt/lt/auto-prekes/elektros-iranga/fm-moduliatoriai/xiaomi-mojietu-roidmi-3s-dual-usb-24a?id=21221725

Na pas mane passat b6 tai org magas stovi ir kažkaip dėti androidą kažkaip nesinori, nes jų kaina nuo 200eur.

Manau pabandysiu šį moduliatorių nusipirkti, o jai nieko nebus tada teks pirkti android

Yra galimybė kai kuriems papildomai prikungti USB ir AUX funkcija prie org mago, bent jau ant BMW tai tikrai, o dėl passato reiktu pasidomėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Yra galimybė kai kuriems papildomai prikungti USB ir AUX funkcija prie org mago, bent jau ant BMW tai tikrai, o dėl passato reiktu pasidomėti

bmw eina pajungti aux'ą ant ekraniuko tik nuo 2002/05 man regis.

siaip ka galiu patart is savo patirties, jei norit geresnes kokybes, telefone garsa nustatykit per kokius -2 nuo maximumo, man tada dingsta visi cirskimai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, #PovilasC parašė:

bmw eina pajungti aux'ą ant ekraniuko tik nuo 2002/05 man regis.

siaip ka galiu patart is savo patirties, jei norit geresnes kokybes, telefone garsa nustatykit per kokius -2 nuo maximumo, man tada dingsta visi cirskimai :)

Žinok tikrai neisiginčiosiu, bet faktas kad chebra lyg ir nuo garso bloko vedasi, aišku jai tam yra palikta vietos fiškei

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Kukme1steris. parašė:

Yra galimybė kai kuriems papildomai prikungti USB ir AUX funkcija prie org mago, bent jau ant BMW tai tikrai, o dėl passato reiktu pasidomėti

Taip tu teisus mačiau ebay ar aliexpres aux jungti ~ 10-15eur kainuoja galima isivesti iuš org mago, bet papildomus laidos vedžiotis vėl kažkaip nežinau na varijantu yra tik reikia bandyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Sarunas112 parašė:

Taip tu teisus mačiau ebay ar aliexpres aux jungti ~ 10-15eur kainuoja galima isivesti iuš org mago, bet papildomus laidos vedžiotis vėl kažkaip nežinau na varijantu yra tik reikia bandyti

Tiesiog jai jis prisijungs tiesiai į maga tai tik viena laida reiks prisijungti, aišku jai tavo magnetola palaiko tokias funkcijas, o darbo tai tikrai nedaug, na o jai tenkins moduletorius tai irgi geras sprendimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Tiesiog jai jis prisijungs tiesiai į maga tai tik viena laida reiks prisijungti, aišku jai tavo magnetola palaiko tokias funkcijas, o darbo tai tikrai nedaug, na o jai tenkins moduletorius tai irgi geras sprendimas

mano magnetola tokia volkswagen-passat-b6-radija-cddvd-grotuv

Ir ji palaiko aux funkcija nes yra kištukas gale

Na ta prasme tik reikia nusipirkti papildomai tą laidą

Redaguota , nario Sarunas112
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1456 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...