Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikėtų fixnet serverio pluginų.


Blaster

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1359 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 3 valandas(-ų), Lauris13 parašė:

Man klausimas kyla,kodėl tau jų reikia? Ir taip pilna šudserverių bei tu trash pluginų.Pluginų ir taip daug spigot.com ieškokis ko tau reikia.

Nu jam reikia dėl crazycrates "bet man reik plugino crazycrates o aš nemoku padaryt kad žaidėjai gautų paslaugas ir t.t tai mažu pasidalintum tais pluginais"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-04-23 12:05, MassPvP parašė:

Yra tam goolge,youtube susieškai ir padarai. :D 

Nu tai jau būvau viską numetės , dar rašiau pasidomėk ką funkcijos daro t.t pasiieškoti. Aš supratau ir kaip būtų jį padaryti , bet tiesiog nenoriu savęs apsikrauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.... Nemoki, nedaryk, pilnas googlas tutorialu.. Pasisamdyk ka nors, arba ieškok kas dirba už dyka, kitaip sakant ieško patirties ir kur savę išbandyt. Nenori apsikraut savęs? Nekurk projekto, neturi motyvacijos net nekišk pinigų į šikna.. Pasakysiu tiek, mano ilgalaikė patirtis ir aš žinau kas būna kai ale ''nenori apsikraut savęs'' ieškok komandos tada. Arba nebekurk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
2020-04-25 01:01, * EsCar / a.k.a Wacky * parašė:

.... Nemoki, nedaryk, pilnas googlas tutorialu.. Pasisamdyk ka nors, arba ieškok kas dirba už dyka, kitaip sakant ieško patirties ir kur savę išbandyt. Nenori apsikraut savęs? Nekurk projekto, neturi motyvacijos net nekišk pinigų į šikna.. Pasakysiu tiek, mano ilgalaikė patirtis ir aš žinau kas būna kai ale ''nenori apsikraut savęs'' ieškok komandos tada. Arba nebekurk.

Ilgalaikė patirtis, bet vistiek nei vieno sėkmingo projekto. Graudu. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-07-29 00:26, Zanz parašė:

Ilgalaikė patirtis, bet vistiek nei vieno sėkmingo projekto. Graudu. :) 

Chetos.Lt :) Projektas kaip gyvavo, taip gyvuos. Sėkmingas projektas. Net nesu apie tave girdėjas, neturiu žodžiu, tai gali nieko nesakyt. :) Nepatinka, posta gali praeit :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1359 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...