Peršokti į turinį

Lenovo L340 - SKYTECH


Smizas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1487 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, planavau įsigyti Lenovo L340 iš SKYTECH elektroninės parduotuvės, bet kadangi ten rašo jog prekių kiekis sandelyje 0 turiu keletą klausimų šio forumo nariams

Taipogi parašius į skytech email gavau atsakymą, jog prekės bus papildytos kitą savaitę, tačiau pasibaigė darbo laikas ir negavau atsakymo ar galimą užsakyti prekęs kai jų kiekis yra 0 sandelyje, kadangi pats puslapis tai leidžia

1. Ar užsakius prekę kurios kiekis sandelyje yra 0 ir negavus prekės ( jai tiesiog pardavėjas negauna papildymo ) gražinami pinigai?

2. Galbūt yra kažkoks kitas kompiuteris su tokiomis specifikacijomis ir panašia kainą?

Nuorada į kompiuterį: http://www.skytech.lt/81lk00gtlt-lenovo-l340-156-ips-fhd-1920x1080-matt-intel-core-i59300h-256gb-ssd-8-p-460752.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Sveiki, planavau įsigyti Lenovo L340 iš SKYTECH elektroninės parduotuvės, bet kadangi ten rašo jog prekių kiekis sandelyje 0 turiu keletą klausimų šio forumo nariams

Taipogi parašius į skytech email gavau atsakymą, jog prekės bus papildytos kitą savaitę, tačiau pasibaigė darbo laikas ir negavau atsakymo ar galimą užsakyti prekęs kai jų kiekis yra 0 sandelyje, kadangi pats puslapis tai leidžia

1. Ar užsakius prekę kurios kiekis sandelyje yra 0 ir negavus prekės ( jai tiesiog pardavėjas negauna papildymo ) gražinami pinigai?

2. Galbūt yra kažkoks kitas kompiuteris su tokiomis specifikacijomis ir panašia kainą?

Nuorada į kompiuterį: http://www.skytech.lt/81lk00gtlt-lenovo-l340-156-ips-fhd-1920x1080-matt-intel-core-i59300h-256gb-ssd-8-p-460752.html

  • 14-30 pinigų grąžinimo garantija. atsisakai užsakymo ir grąžina pinigus
  • aš pirkau laptop iš topocentro prieš maždaug 2 mėn. atsiuntė per 3-4 d.d., sumokėjau paštomate su kortele. todėl patariu pirkti iš topo centro,
  • dėl tavo pasirinkimo. 623 eurai už tokį yra visiška nesąmonė. aš mokėjau 650, gavau 16 gb ram, naujesnį cpu, geresnė gpu ir 500 ssd + pritaikė 30 eurų akcija tada, tai buvo HP firmo laptop, 1920x1080 hd IPS raiška
Redaguota , nario anketa nenaudojama! ;D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, anketa nenaudojama! ;D parašė:
  • 14-30 pinigų grąžinimo garantija. 
  • aš pirkau laptop iš topocentro prieš maždaug 2 mėn. atsiuntė per 3-4 d.d., sumokėjau paštomate su kortele. todėl patariu pirkti iš topo centro,
  • dėl tavo pasirinkimo. 623 eurai už tokį yra visiška nesąmonė. aš mokėjau 650, gavau 16 gr ram, naujesnį cpu, geresnė gpu ir 500 ssd

Kokį kompiuterį įsigyjai jai nepaslaptis?

2 minutes prieš, Aurimas. parašė:

Siūlyčiau parašyti jiems į e-mail'ą, ir pasiteirauti tiesiog ar jie gali jį užsakyti ir panašiai po kiek laiko jie gaus iš tiekėjo, taip pat buvo mano pažįstamui - parašė, viskas buvo atsakyta. Tada jau pačiam spręsti pirkti ar ne. 

Klausiau, bet negavau atsakymo į klausimą ar pinigai gražinami jai jie negali įvygdyti mano užsakymo, dėl to jog prekių sandelyje nėra ir aš tai žinojau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kukme1steris. parašė:

Kokį kompiuterį įsigyjai jai nepaslaptis?

Klausiau, bet negavau atsakymo į klausimą ar pinigai gražinami jai jie negali įvygdyti mano užsakymo, dėl to jog prekių sandelyje nėra ir aš tai žinojau

100%, kad turėtų grąžinti. Gali būti, kad reikės rašyti vėl su sąskaitos išrašu, bet faktas, kad gražins. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Admin_Chilleris parašė:

https://www.kaina24.lt/p/lenovo-ideapad-l340/ iš čia užsisakyk, tą užsakymą atšauk ir viskas.

Ten toks kompiuteris su tokiomis specifikacijomis prasideda nuo 650 be skytech, o mano biudžetas yra 650€ tai tiesiog siuntimo išlaidoms šiuo metu neturiu kortelėje pingų, be to topo centre jis tiek kainuoja, o ten rašo jog prekė buvo naudojama kaip parodomoji, tai reiškia jis nebėra visiškai naujas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Ten toks kompiuteris su tokiomis specifikacijomis prasideda nuo 650 be skytech, o mano biudžetas yra 650€ tai tiesiog siuntimo išlaidoms šiuo metu neturiu kortelėje pingų, be to topo centre jis tiek kainuoja, o ten rašo jog prekė buvo naudojama kaip parodomoji, tai reiškia jis nebėra visiškai naujas 

Ekspozicinė prekė yra vienintelė likusi prekė. Pats pirkau tokią, nes buvo gera kaina. Ji nebuvo naudojama, ji tik buvo eksponuojama kaip tarkim nueini į Tele 2 saloną ir matai telefonus - nauji telefonai, tik eksponuojami. Gali būti praplėstą pakuotė, visa kita yra nauja, net ekrano bus plėvelė

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, taki parašė:

Ekspozicinė prekė yra vienintelė likusi prekė. Pats pirkau tokią, nes buvo gera kaina. Ji nebuvo naudojama, ji tik buvo eksponuojama kaip tarkim nueini į Tele 2 saloną ir matai telefonus - nauji telefonai, tik eksponuojami. Gali būti praplėstą pakuotė, visa kita yra nauja, net ekrano bus plėvelė

Šitą žinau, na bet šitas variantas lieką paskutinis kolkas, be to topo centę reiks dar +7€ sumokėti atliginti autoriams, o mano biudžetas tik 650

Redaguota , nario Kukme1steris.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, taki parašė:

kai imi laptop, pažiūrėk ir bateriją (man tai yra aktualu) taip pat koks ekrano tipas: matinis ar ne, viskas priklauso, ką tu veiksi su juo - aš pirkau maždaug viskam, tokį tarpinį variatą

Kompiuterį ruošiuosi naudoti žaidimams (CSGO ir pnš) ir programoms tai man galingas kompiuteris nereikalingas, o šitas buvo pats tas tik man šiandien taip sekasi puikiai :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Kompiuterį ruošiuosi naudoti žaidimams (CSGO ir pnš) ir programoms tai man galingas kompiuteris nereikalingas, o šitas buvo pats tas tik man šiandien taip sekasi puikiai :) 

tau reikia gtx 1650, nes su 1050 ant laptop.. žaisti žaidimus.. nebent ant very low settings, 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, qrad parašė:

https://www.1a.lt/p/nesiojamas-kompiuteris-lenovo-l340-i5/634s

 

Gali pabandyti pirkti iš 1a, kainuoja pigiau ir turi sandėlyje.

Paskaičiau atsiliepimus, fb komentarus po jų postais, tai tikrai nesinori iš jų pirkti, tikriausiai reiks laukti skytech papildymo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1487 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...