Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku Nupirkčiau 2 CSGO peilius


Svarainis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1484 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Nupirkčiau 2 CSGO peilius, jei turite ką pasiūlyti rašykite.

Rašykite tik tie, kurie tikrai planuojate parduoti. Patikimumo turiu čia tikrai pakankamai, tad turintys mažiau atsiliepimų - sorry, arba nerašykite, arba tektų siųst pirmiems peilius.

 

Atsiliepimų turiu ne tik čia bet ir .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

image.thumb.png.aa41931bdacf78c4f299b98db7034c59.pngimage.thumb.png.5489a2291682df78512b7562926261c9.png

 

kitos savaitės pabaigoje turėsiu: Classic Knife | Fade, M9 Bayonet | Crimson Web, Navaja Knife | Scorched, Shadow Daggers | Safari Mesh, Falchion Knife | Safari Mesh, Gut Knife | Scorched.

p.s galiu "gaut" tavo norimą peilį(-ius), tik teks kokį avansą pervest. ?
p.s.s turiu pirštines ir daug kitų skinų - domins, hmu. https://steamcommunity.com/id/ricardas_sin/inventory/#730

 

Redaguota , nario newyorkas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Svarainis parašė:

Sveiki,

Nupirkčiau 2 CSGO peilius, jei turite ką pasiūlyti rašykite.

Rašykite tik tie, kurie tikrai planuojate parduoti. Patikimumo turiu čia tikrai pakankamai, tad turintys mažiau atsiliepimų - sorry, arba nerašykite, arba tektų siųst pirmiems peilius.

 

Atsiliepimų turiu ne tik čia bet ir .

OK, turiu klausimą: forume aš turiu 3 kartus daugiau atsiliepimų nei tu supergames.lt forume, tai reiškia, aš turėčiau eiti pirmas, nes čia turiu tik 2? forume, kuriame gali atsiliepimus dėti bet kas ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
6 minutes prieš, ⠀⠀⠀ parašė:

OK, turiu klausimą: forume aš turiu 3 kartus daugiau atsiliepimų nei tu supergames.lt forume, tai reiškia, aš turėčiau eiti pirmas, nes čia turiu tik 2? forume, kuriame gali atsiliepimus dėti bet kas ;D

Tai uzdarbyje ir lyginsime uzdarbio atsiliepimus. :) Uzdarbyje taip pat gali deti atsiliepimus bet kas :)

Redaguota , nario Svarainis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Svarainis parašė:

Tai uzdarbyje ir lyginsime uzdarbio atsiliepimus. :) Uzdarbyje taip pat gali deti atsiliepimus bet kas :)

Matosi, kad nesinaudojai uzdarbiu.lt forumu arba naudoji ji labai retai ;D ok, aš ten turiu 98, mano pasiūlymas dėl peilių yra 70-75% šiuo metu turiu 8 peilius, kuriuos galima treidinti, jie visi yra "FLIP" tipo Factory NEW. Jeigu domina, parašyk man į PM savo Steam ID ir account'ą, aš ten tau parašysiu PM. Tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, ⠀⠀⠀ parašė:

Matosi, kad nesinaudojai uzdarbiu.lt forumu arba naudoji ji labai retai ;D ok, aš ten turiu 98, mano pasiūlymas dėl peilių yra 70-75% šiuo metu turiu 8 peilius, kuriuos galima treidinti, jie visi yra "FLIP" tipo Factory NEW. Jeigu domina, parašyk man į PM savo Steam ID ir account'ą, aš ten tau parašysiu PM. Tai tiek.

Naudojuosi ir manau esu senesnis narys nei tu, bet esmė ne apie tai, tu sakei, jog atsiliepimus čia gali uždėti bet kas ir bet kada, tai aš tau kartoju, kad ir ten gali uždėti bet kas ir betkada, tu kiekvieno atsiliepimo nesutikrinsi.

Bet tema visiškai ne apie tai ir veltis į tuščias diskusijas ne mano darbas. Jei turi ir turi kažką pasiūlyt parašai į PM ir tiek, nematau tikslo čia savo nuomones reikšt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Svarainis parašė:

Naudojuosi ir manau esu senesnis narys nei tu, bet esmė ne apie tai, tu sakei, jog atsiliepimus čia gali uždėti bet kas ir bet kada, tai aš tau kartoju, kad ir ten gali uždėti bet kas ir betkada, tu kiekvieno atsiliepimo nesutikrinsi.

Bet tema visiškai ne apie tai ir veltis į tuščias diskusijas ne mano darbas. Jei turi ir turi kažką pasiūlyt parašai į PM ir tiek, nematau tikslo čia savo nuomones reikšt.

Yra žmonių, kuriems netinka 70-75% kaina. Dauguma ieško 60-65%, dėl to ir parašiau.

 

28 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Flip tiger tooth fn - 62% marketo, tarpininkas forumo moderatorius.

Kolega siūlo 62%. Už tokią kainą aš niekada neparduočiau

Man asmeniškai tik FLIP peiliai patinka. Turėtum įvardinti, koks peilio tipas tave domina

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1484 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...