arneliotv

Nauji GTA RP video youtubej, bei giveaway

Recommended Posts

Nu jei kam ─»domu, pa┼żi┼źr─Śkit, taip pat pasekit mane instagrame, kur jau greit bus nema┼żas giveaway! GTA 5 gift, 10e wallet , 10 csgo rakt┼│

https://www.instagram.com/arneliotv/

Redaguota , nario arneliotv

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

720p60 raiška. 
- Mano monitorius 32 ;/ Tai kaip minecraft'as man tai a┼í kaip ir nusimines d─Śl vaizdo kokyb─Śs arba pagerink ji arba ne┼żinau nes tikrai daug kas ─» tai kreipti d─Śmes─» prad─Śs ir bus neka┼żk─ů.. Dabar be minimum 1080p60 net neapsimoka nei striminti nei Kelti monta┼żus.┬á

prie┼í 6 valandas(-┼│), xGlory para┼í─Ś:

720p60 raiška. 
- Mano monitorius 32 ;/ Tai kaip minecraft'as man tai a┼í kaip ir nusimines d─Śl vaizdo kokyb─Śs arba pagerink ji arba ne┼żinau nes tikrai daug kas ─» tai kreipti d─Śmes─» prad─Śs ir bus neka┼żk─ů.. Dabar be minimum 1080p60 net neapsimoka nei striminti nei Kelti monta┼żus.┬á

Daugelis dar neturi galimyb─Śs 1080p60 Ir tu pa┼żi┼źr─Śjas┬ásu 10k ir gal net daugiau ┼żmon─Śs su 720p60 Streamina, d─Śl video galb┼źt tai jo 1080p60 dabar smagiau ┼żi┼źrisi

Prie┼í 1 valand─ů, Kr1sas para┼í─Ś:

Daugelis dar neturi galimyb─Śs 1080p60 Ir tu pa┼żi┼źr─Śjas┬ásu 10k ir gal net daugiau ┼żmon─Śs su 720p60 Streamina, d─Śl video galb┼źt tai jo 1080p60 dabar smagiau ┼żi┼źrisi

Bet jau nebe tie laikai... Dabar Keturiolikme─Źiai┬á1080p60┬á┬áatsipute spaud┼żia (Na ─Źia ┼żinoma t─Śvu pinigin─Ś) bet tikrai nereikia daug pinigu tur─Śti kad striminti ir tuo pa─Źiu ┼żaisti ka┼żk─ů :) Tuo labiau kaip ┼żaidi AA ┼żaidima ir low rai┼íka, na nebent internetas ten 10mb/s ir upload 1.16Mb/s .. . Realiai ─Źia daug niuansu bet kaip ir sakiau dabar dyd┼żioji dalys tik 1080p60 ┼żi┼źri nes tokie laikai at─Śjo. Supranti.┬á
- Prie┼í 4 Metus kaip prad─Śjau striminti tai JO ─Źia tai buvo 720 Ahuienai... Bet dabar jau ne tie laikai.┬á

Bi┼íki minusas :D ┼żemaiti┼íkai nemoki :D oooo Ruomio prikolus nauduoja :D

Dekui chebra u┼ż kritika, kitas video bus 1080p :) Streamas 720p60fps , tai delto taip ir buvo! Kokybe patobul─Śs! Na o @┼álageris┬á, no idea apie k─ů ┼íneki, patikslink!

Prie┼í 1 valand─ů, arneliotv para┼í─Ś:

Dekui chebra u┼ż kritika, kitas video bus 1080p :) Streamas 720p60fps , tai delto taip ir buvo! Kokybe patobul─Śs! Na o @┼álageris┬á, no idea apie k─ů ┼íneki, patikslink!

Na pa┼żi┼źr─Śsime :)┬á
Good luck .

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele