Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nauji GTA RP video youtubej, bei giveaway


9designs

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1462 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu jei kam įdomu, pažiūrėkit, taip pat pasekit mane instagrame, kur jau greit bus nemažas giveaway! GTA 5 gift, 10e wallet , 10 csgo raktų

https://www.instagram.com/arneliotv/

Redaguota , nario arneliotv
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

720p60 raiška. 
- Mano monitorius 32 ;/ Tai kaip minecraft'as man tai aš kaip ir nusimines dėl vaizdo kokybės arba pagerink ji arba nežinau nes tikrai daug kas į tai kreipti dėmesį pradės ir bus nekažką.. Dabar be minimum 1080p60 net neapsimoka nei striminti nei Kelti montažus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), xGlory parašė:

720p60 raiška. 
- Mano monitorius 32 ;/ Tai kaip minecraft'as man tai aš kaip ir nusimines dėl vaizdo kokybės arba pagerink ji arba nežinau nes tikrai daug kas į tai kreipti dėmesį pradės ir bus nekažką.. Dabar be minimum 1080p60 net neapsimoka nei striminti nei Kelti montažus. 

Daugelis dar neturi galimybės 1080p60 Ir tu pažiūrėjas su 10k ir gal net daugiau žmonės su 720p60 Streamina, dėl video galbūt tai jo 1080p60 dabar smagiau žiūrisi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Kr1sas parašė:

Daugelis dar neturi galimybės 1080p60 Ir tu pažiūrėjas su 10k ir gal net daugiau žmonės su 720p60 Streamina, dėl video galbūt tai jo 1080p60 dabar smagiau žiūrisi

Bet jau nebe tie laikai... Dabar Keturiolikmečiai 1080p60  atsipute spaudžia (Na čia žinoma tėvu piniginė) bet tikrai nereikia daug pinigu turėti kad striminti ir tuo pačiu žaisti kažką :) Tuo labiau kaip žaidi AA žaidima ir low raiška, na nebent internetas ten 10mb/s ir upload 1.16Mb/s .. . Realiai čia daug niuansu bet kaip ir sakiau dabar dydžioji dalys tik 1080p60 žiūri nes tokie laikai atėjo. Supranti. 
- Prieš 4 Metus kaip pradėjau striminti tai JO čia tai buvo 720 Ahuienai... Bet dabar jau ne tie laikai. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1462 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...