Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SAFG.LT 1.0.0.6 žlugimas


Vov3ryt3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1496 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turbūt daugeliui yra žinomas Westo vardas. Todėl bus išplatinta tai kas ir turėjo pasiekti kiekvieno iš Jūsų rankas. Gana šmeižto kaip kuriems žmonėms: Kasparui, Linui ir Deiviui, vien dėl Jų bus paplatinta ši modifikacija. Taip tai dabartinė šio projekto versija. Jūsų žiniai Jie nieko naujo nepadarė išskyrus mulkindami kitus žmones pasisavindami Jų pinigus, t.y. plėtojant projektą perkant paslaugas, o nieko daugiau nedaroma kaip tik dumiamos žmonių akys. Kadangi apgavo ne tik šiuos tris asmenis ir daugiau to pasekoje šis projektas pasiekia Jūsų rankas. Tai dabartinė šio projekto gm versija su laiku bus įkelta aplamai visa didžioji SA-MP kolekcija tam kad Westukas ir kiti neturėtų daugiau noro kažką kurti. Nuoroda į dabartinį Jų projekto gm: https://www.solidfiles.com/v/38dDL3rnLzBxd   Naudokitės į valias, ir Westukai nekaltink nekaltų žmonių, ko pats norėjai tą ir gavai! Geriausi linkėjimai nuo mano draugo Kasparo. Sėkmės su projektu!   SAFG.LT   R.I.P   2020/03/04 15:03

Redaguota , nario Vov3ryt3
atnaujintas link
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Mark_Pawno parašė:

Gal kas atsisiuntes jau turi ir pasidalins? :D

Nafik tau tas buginas? Galiu paklausti? Pasiimk savgas modifikacija tą pati naudoja nieko naujo... Sang tik yra žymiai atnaujintas, bet jo nėra paplatinto nes žmogus protingas ir nesirenka tokių westu ir fortunantu didelių koduotoju į komandą... 

Redaguota , nario #Hooligan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), #Hooligan parašė:

Ne naujiena su tais ricci ir westais. Projektų žlugdytojai... ??

Tu pankas atsikabink nuo manęs, užtenka. 

prieš 11 valandas(-ų), #Hooligan parašė:

Nafik tau tas buginas? Galiu paklausti? Pasiimk savgas modifikacija tą pati naudoja nieko naujo... Sang tik yra žymiai atnaujintas, bet jo nėra paplatinto nes žmogus protingas ir nesirenka tokių westu ir fortunantu didelių koduotoju į komandą... 

Tau rimtai dėmesio trūksta? Nuo kada aš koduoju modifikacijas. Mysql pakeitimas ar teksto nesiskaito. Visada samdau koduotoją. Niekas tavęs durneli neklausė kuris geresnis. 

prieš 13 valandas(-ų), VanagasGFX parašė:

dar keliasi, greit veiks turbūt , man taspats nenustebau iš Fortunato pusės

Dar vienas fanas, nesilankau aš tame projekte, nes laiko neturiu. Mantas viską daro vienas pokolkas. Nei man rūpi, kad paplatino nei ką. Siūliau savo modifikaciją - netiko, štai pasekmės. Eik toliau sargo forume web dizainus po 5€ pardavinėti XD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Ricci parašė:

Tu pankas atsikabink nuo manęs, užtenka. 

Tau rimtai dėmesio trūksta? Nuo kada aš koduoju modifikacijas. Mysql pakeitimas ar teksto nesiskaito. Visada samdau koduotoją. Niekas tavęs durneli neklausė kuris geresnis. 

Dar vienas fanas, nesilankau aš tame projekte, nes laiko neturiu. Mantas viską daro vienas pokolkas. Nei man rūpi, kad paplatino nei ką. Siūliau savo modifikaciją - netiko, štai pasekmės. Eik toliau sargo forume web dizainus po 5€ pardavinėti XD

Kelintokas būsi? James_Crazy ne tavo acc safg forume? Ką cia šūdus komentuoji? Ir kokias modifikacijas savo pardavineji kai jau seniai tu jau nuo Safg laiku atidaves jiems ta modifikaciją ir įdomų kokia turi modifikaciją vėl ta patį šūdą tik tekstais pakeistais? Nes nemaciau tavo modifikacijos darytos ir tau priklausančios žmogau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1496 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...