Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu [SKUBIAI] Keletas Steam ACC už simbolinę kainą


N.1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1515 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki supergames.lt nariai, lankytojai, veteranai. Taigi kaip ir matosi iš temos pavadinimo, jog skubiai parduodu kelias steam paskyras už simbolinę kainą, pora yra su VAC'u ant CSGO nuo OW, o trečia be vac, švari, pirmoje paskyroje su VAC tik CS 1.6, antroje yra keletas žaidimų, būtų didesnė vertė, jei nebūtų VAC'o, o trečioje paskyroje be VAC taip pat tik CS 1.6, jei domina parašykit AŽ arba komentaruose palikit savo kontaktus, platesnę info bei link'us į paskyras parašysiu ten. Ačiū už dėmesį :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Lucc` parašė:

Nelabai ir turi, čia kažka nuostabaus :) Bet vstk, sekmės pardavime ;) 

Na aš ir nesiūlau kažko nuostabaus, o tiesiog parduodu, tai ko nenaudoju. Kaina yra juokinga, simbolinė, 1.6 ACC su CSGO VAC parduočiau už 50 centų, 1.6 ACC be VAC, švarų už 1-1.50, o steam'ą su vac kur keletas žaidimų yra, tai kaina iki 10eur :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), N.1 parašė:

Na aš ir nesiūlau kažko nuostabaus, o tiesiog parduodu, tai ko nenaudoju. Kaina yra juokinga, simbolinė, 1.6 ACC su CSGO VAC parduočiau už 50 centų, 1.6 ACC be VAC, švarų už 1-1.50, o steam'ą su vac kur keletas žaidimų yra, tai kaina iki 10eur :)

Per Sale 1.6 nekainuoja net euro, verslas nuo nulio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
20 minutes prieš, Armzis parašė:

Per Sale 1.6 nekainuoja net euro, verslas nuo nulio.

Seni, tau atrodo, jog man įdomu kiek per sale 1.6 kainuoja? Pats pirkau po 1.99, tai tą švarų, be VAC ir parduodu už 1-1.50 :). Nedomina manęs tokie išsireiškimai / komentarai, prašau jūsų, nesirinkit taip sau pranešimų skaičiaus, komentuodami durnas žinutes po tema kuri jums visiškai neaktuali.

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, N.1 parašė:

Seni, tau atrodo, jog man įdomu kiek per sale 1.6 kainuoja? Pats pirkau po 1.99, tai tą švarų, be VAC ir parduodu už 1-1.50 :). Nedomina manęs tokie išsireiškimai / komentarai, prašau jūsų, nesirinkit taip sau pranešimų skaičiaus, komentuodami durnas žinutes po tema kuri jums visiškai neaktuali.

Kad tema manau kaip tik yra labai aktuali, kadangi galimai prisipirkęs pigiau brangiau pardavinėji ir tiek :) Pranešimus pats taipogi renkiesi, kadangi atsakai į mano "durnas žinutes", tavęs gi jos nedomina.

Redaguota , nario Armzis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Dabar, Armzis parašė:

Kad tema manau kaip tik yra labai aktuali, kadangi galimai prisipirkęs pigiau brangiau pardavinėji ir tiek :) Pranešimus pats taipogi renkiesi, kadangi atsakai į mano "durnas žinutes", tavęs gi jos nedomina.

Ar aš tau neaiškiai parašiau, jog pats paskyras pirkau po 1.99? Ar tu šiaip durnu apsimeti? Ir aplamai, koks tau skirtumas kaip ir ką aš pardavinėju? Kas norės, kam reikės - tas pirks.

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
48 minutes prieš, 2513 parašė:

Kainos?

Simbolinės, 1.6 ACC su CSGO VAC parduočiau už 30-50 centų, 1.6 ACC be VAC, švarų - už 1-1.50, o steam'ą su vac kur keletas žaidimų yra - iki 10eur ?

Jei nori kažkurio acc, tenkina kaina, tai raštelk į AŽ arba į Discord'ą, pridėjau tave, numesiu nuorodą į profilį, galėsi pasižiūrėt.

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1515 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...