Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikalingas dizaineris


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1487 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, reikalingas dizaineris norintis ir galintis papaišyti įmonei logotipą, sumaketuoti facebook coverį, kuris bus vėliau naudojamas reklaminiam tentui. Vizitinės kortelės. Taip pat sumaketuoti kainoraštį. Detaliau aptarsime privačiai.

 

Atsiskaitau bankiniu pavedimu arba atvešiu ir paduosiu į rankas

Redaguota , nario RokasEs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Su tokiais grafikos dizaineriais kaip Vanagas, galite uždaryti projektą net nestartavus. Siūlyčiau tokiems išvis perreiti iš tokių dalykų i sampo forumus įgauti patirties o ne darytu "pamoinus" darbus už eurus.

kas čia pas tavęs per isterijos? :D  pirmą kart tave matau išvis ir tu čia atsiliepimus kažkokius rašai? :D

Aplamai savęs nesisiūliau taip ,kad neisterikuok , o parekomendavau @Orion

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, VanagasGFX parašė:

kas čia pas tavęs per isterijos? :D  pirmą kart tave matau išvis ir tu čia atsiliepimus kažkokius rašai? :D

Aplamai savęs nesisiūliau taip ,kad neisterikuok , o parekomendavau @Orion

Džiaugiuosi tavimi, kad teko garbė pamatyti mano postą, tiesiog dažnai matau tave o darbai nieko neverti ir su savo draugų orionų nemėtykite man -reputacijos, o išmokyt priimti kritika, aš kaip pažengęs dizaineris tikrai nusimanau,o jūsų darbo kokybė yra lygų "beginner". Ir esu įsitikinęs, kad esi "Edvardas iš Klaipėdos" is uždarbio portalo. "Savamokslis" - no hate, bet priimkit ir pasimokykit savamoksliai negadine žmonėms projektų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Džiaugiuosi tavimi, kad teko garbė pamatyti mano postą, tiesiog dažnai matau tave o darbai nieko neverti ir su savo draugų orionų nemėtykite man -reputacijos, o išmokyt priimti kritika, aš kaip pažengęs dizaineris tikrai nusimanau,o jūsų darbo kokybė yra lygų "beginner". Ir esu įsitikinęs, kad esi "Edvardas iš Klaipėdos" is uždarbio portalo. "Savamokslis" - no hate, bet priimkit ir pasimokykit savamoksliai negadine žmonėms projektų.

Suklydai , joks aš "Edvardas" Nepataikei , bei jokiam projektui neatsovavau , prieš prašydamas eurus parodau darbą tinka - sumoka  / netinka - koreguoji kol tiks , o jei ir netiks užleidžiu  kam geriau išeis :D  taip . kad jei tikrai "nieko verti" Tie mano darbai už juos nemokėtų ir atsiliepimų nerašytų , aš savo darytus darbus nekišu į šikna ,kad pirktų.

Redaguota , nario VanagasGFX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Teisingas Personažas parašė:

Su tokiais grafikos dizaineriais kaip Vanagas, galite uždaryti projektą net nestartavus. Siūlyčiau tokiems išvis perreiti iš tokių dalykų i sampo forumus įgauti patirties o ne darytu "pamoinus" darbus už eurus.

https://www.visionexpress.lt/geresniam-regejimui/profesionalus-regejimo-patikrinimas/

prieš 2 valandas(-ų), Teisingas Personažas parašė:

Džiaugiuosi tavimi, kad teko garbė pamatyti mano postą, tiesiog dažnai matau tave o darbai nieko neverti ir su savo draugų orionų nemėtykite man -reputacijos, o išmokyt priimti kritika, aš kaip pažengęs dizaineris tikrai nusimanau,o jūsų darbo kokybė yra lygų "beginner". Ir esu įsitikinęs, kad esi "Edvardas iš Klaipėdos" is uždarbio portalo. "Savamokslis" - no hate, bet priimkit ir pasimokykit savamoksliai negadine žmonėms projektų.

Jeigu gavai -rep, tai vadinasi buvo už ką. Kritika ir tuščiažodžiavimas yra viena bei kita. Nemanau, kad reikia pykti, jog jaunimas iš jūsų, patyręs dizaineri, atims keletą euriukų ir šiek tiek užsidirbs. Kas blogai, jeigu žmogus mokosi ir tuo pačiu metu gali užsidirbti? Labai jau tavo šitam pranešimui tinka @VanagasGFX citata ,,Tie mano darbai už juos nemokėtų ir atsiliepimų nerašytų , aš savo darytus darbus nekišu į šikna ,kad pirktų.". Tegul žmogus daro ką nori, menkiausiai tau turi rūpėti ką jis veiks savo gyvenime ir su kuo jis bandys sieti jį. Kalbant apie mane, tai aš niekur nesireklamuoju. Keliems žmonėms buvau atlikęs darbus ir jeigu jiems patiko - parekomendavo kitiems. Lygiai tas pats ir šiuo atveju. Nelendu kitiems į šikną ir man visiškai neįdomi kažkokio ekstrasenso nuomonė. Temos autoriui reikia gfx'erio, tai kodėl žmonės negali pasiūlyti to žmogaus, su kuriuo yra turėję reikalų ir viskas buvo atlikta kaip priderama? Pasitaupyk savo nuomonę kai jos visiškai nereikia sau, teisingasis žmogau :D.

Redaguota , nario Orion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Teisingas Personažas parašė:

Džiaugiuosi tavimi, kad teko garbė pamatyti mano postą, tiesiog dažnai matau tave o darbai nieko neverti ir su savo draugų orionų nemėtykite man -reputacijos, o išmokyt priimti kritika, aš kaip pažengęs dizaineris tikrai nusimanau,o jūsų darbo kokybė yra lygų "beginner". Ir esu įsitikinęs, kad esi "Edvardas iš Klaipėdos" is uždarbio portalo. "Savamokslis" - no hate, bet priimkit ir pasimokykit savamoksliai negadine žmonėms projektų.

Gal gali bent 1 savo darba parodyti, ponas "patyres dizaineri"? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50 minutes prieš, Orion parašė:

https://www.visionexpress.lt/geresniam-regejimui/profesionalus-regejimo-patikrinimas/

Jeigu gavai -rep, tai vadinasi buvo už ką. Kritika ir tuščiažodžiavimas yra viena bei kita. Nemanau, kad reikia pykti, jog jaunimas iš jūsų, patyręs dizaineri, atims keletą euriukų ir šiek tiek užsidirbs. Kas blogai, jeigu žmogus mokosi ir tuo pačiu metu gali užsidirbti? Labai jau tavo šitam pranešimui tinka @VanagasGFX citata ,,Tie mano darbai už juos nemokėtų ir atsiliepimų nerašytų , aš savo darytus darbus nekišu į šikna ,kad pirktų.". Tegul žmogus daro ką nori, menkiausiai tau turi rūpėti ką jis veiks savo gyvenime ir su kuo jis bandys sieti jį. Kalbant apie mane, tai aš niekur nesireklamuoju. Keliems žmonėms buvau atlikęs darbus ir jeigu jiems patiko - parekomendavo kitiems. Lygiai tas pats ir šiuo atveju. Nelendu kitiems į šikną ir man visiškai neįdomi kažkokio ekstrasenso nuomonė. Temos autoriui reikia gfx'erio, tai kodėl žmonės negali pasiūlyti to žmogaus, su kuriuo yra turėję reikalų ir viskas buvo atlikta kaip priderama? Pasitaupyk savo nuomonę kai jos visiškai nereikia sau, teisingasis žmogau :D.

Iš dalies tu teisus dėl to, kad jaunimas turi atlikti darbus - taip būtent jie turi, tačiau žmogus kuria įmonė galbūt reikėtų praleisti, nes kaip matau darbus tai sorry not sorry, bet nu ne vyrai - tobulėjam. Apie tave išvis nekalbėjau, tai tiek to.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Iš dalies tu teisus dėl to, kad jaunimas turi atlikti darbus - taip būtent jie turi, tačiau žmogus kuria įmonė galbūt reikėtų praleisti, nes kaip matau darbus tai sorry not sorry, bet nu ne vyrai - tobulėjam. Apie tave išvis nekalbėjau, tai tiek to.

image.png.d843c9bdb68d2a301dde14913b9ed0c0.png
Kažkaip čia nesueina galai, beje ko tu čia usivedei su tom įmonėm :D nei aš siūliaus save šiom  pareigom nei ką atėjai užsipuoliai , apsimetei čia žynomiausiu grafikos dizaineriu tai  gal būk geras parodyk savo "Tobulus darbus" Kurie atitiks kriterijams tavo :D Aplamai pasižiūrėjus į tavo profilio atsiliepimus nei vieno nėra susijus su grafikos dizainu

Redaguota , nario VanagasGFX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), VanagasGFX parašė:

image.png.d843c9bdb68d2a301dde14913b9ed0c0.png
Kažkaip čia nesueina galai, beje ko tu čia usivedei su tom įmonėm :D nei aš siūliaus save šiom  pareigom nei ką atėjai užsipuoliai , apsimetei čia žynomiausiu grafikos dizaineriu tai  gal būk geras parodyk savo "Tobulus darbus" Kurie atitiks kriterijams tavo :D Aplamai pasižiūrėjus į tavo profilio atsiliepimus nei vieno nėra susijus su grafikos dizainu

https://imgur.com/a/Dd6Mqry

Redaguota , nario Teisingas Personažas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Teisingas Personažas parašė:
Citata

aš kaip pažengęs dizaineris tikrai nusimanau,o jūsų darbo kokybė yra lygų "beginner". 

Jeigu čia pažengusio grafikos dizainerio darbas, verta suabejoti to dizainerio kompetencija. Max junior dizainerio darbas, kaip ir daugumos čia esančiu. Nesuprantu, ko užsipuoli kitus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), heicmeister parašė:

Jeigu čia pažengusio grafikos dizainerio darbas, verta suabejoti to dizainerio kompetencija. Max junior dizainerio darbas, kaip ir daugumos čia esančiu. Nesuprantu, ko užsipuoli kitus.

Ai zinok su tokiais darbais esu mates, kas ir profesionalu save laiko, aisku ne lt rinkoje. Cia lt jau prof. galintys dirbt dizaineriai save laiko junior. ?‍♂️

 

Darba siam asmeniui atlikau, jeigu kas dar bandot susiekti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1487 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...