Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau rimtos ir tvirtos projekto komandos!


AdomC3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1502 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Rašant litanijas kažkokias, iškarto eisiu prie reikalo. Ieškau rimtos ir tvirtos projekto komandos. Serveris kuri sugalvojęs yra Classic Prison, esu sugalvojęs neblogu idėjų kur dar niekur ne esu matęs. Jau ilga laika norisi sukurt kažką naujo ir ypatingo. Turiu daug motyvacijos ir kantrybes jog toki projektą sukurti.

Apie projektą
Projektas bus „Classic“ prison, ivejus i serveri bus paprasta prison rutina, gausite kirtikli ir eisit kasinetis ir kelsite ranga, serveryje bus 6 rangai. Bet šioje vietoje jau atsibos ankščiau ar vėliau. Čia sugalvojau idėja kaip Narkotiku sistema, pačiam spawne kavosis dealeris, jis pardavinės 3 rusiu narkotiku sėklas. Nusipirkus ten pvz. Weed sėkla, ja galėsite pasodinti savo kameroje i vazona. Vazonas galėsite sucraftint kai pasieksite tam tikra crafting leveli. Vazona reikės prižiūrėti visalaik nes jam truks vandens jog toliau augtu, jei nespėsite tai jums nebeaugs ir reikės per nauja seed. Augimo laikas bus tarp 30-45minuciu. Kai rodys prie vazono «Paruošta» tada galėsite paimti savo paruoštus narkotikus ir bandyti parduoti pas dealeri. Narkotikai tai bus papildomi pinigai. Bus taip pat ir Black marked kur vyks nelegali veikla tarp žaidėjų.
Taip pat bus ir sargybiniai serveryje, jie jus baus už pažeistas taisykles, nužudymą ir visa kita. Prisonas bus pastatytas limituotam mape pvz. 3k x 3k, tad išėjus i laisve jus labai toli negalėsit nueiti. Gavote tik dali skanesto.

Ko man tiksliai reikią?
Jog man si projektą sukurt reikia tvirtos komandos.

  • Statybininku 2/2
    Reikės kūrybingų žmonių, išmanantys savo darbą, šie žmones turi turėti norą ir dirbti nepriversdami. Statinį kuri statysit bus ne 100x100, o daug didesnis.
     
  • Grafikos dizainerio 1/1
    Reikės žmogaus nusimanancio grafikos dizainu. Reikės nupiešti forumo dizaina, ir atlikti smulkius gfx darbus.
     
  • Weberio 1/1
    Reikės žmogaus nusimanancio tinklapiu srityje, jų kodavimu ir saugumą. Dizainas turės būt paprastas ir daug neprikistas, lengvai krentantis i aky
     
  • Java programuotojas 1/1 
    Reikės žmogaus kuris nusimano java srityje ir galetu atlikti pora pluginu kodavimo, taipogi dirbti ties optimizavimu
     
  • Skripteris 0/1 {NAUJA}
    Reikės žmogaus kuris nusimano "Skript" srityje ir galetu atlikti pora reikalavimu.
     
  • Rėmėjų/Rėmėjo 1/1
    Reikią rėmėjo apmokėti už Serveri, tinklapi. Su rėmėjais yra būdas pasirašyt sutarti jog jūsų pinigai nenuplauktu veltui.

Ar bus atsilyginta komandai?
- Manau jei viskas eis kaip manau, kas yra didelis šansas nes dabartiniai prison serveriai žlunga nes nesugeba pateikti kažką naujo. Jei nepavyks projektas, pakratysiu savo kišenes ir bus lūkesčiai gražinti. Galėsim taipogi su rėmėjais sutarti pasirašyt.

Ką veiksiu aš?
- Kursiu ir galvosiu visa serverio pagrindą, taip pat galėsiu padėti ir su statyba. Esu minecrafte ne pirmus ir matęs daug visko ir žinau ko tikrai žaidėjai nori prison srityje.

Projekto discord grupe 
Sukuriau discord grupe kur galetumete sekti naujojo MineCraft "Classic" prison naujienas!

https://discord.gg/wvPXkR7

Jei yra klausimu rasom i A.Z, arba i komentarus.

Atsiprašau už mano klaidinga rašyba


VISKA RADAU!
 

Redaguota , nario AdomaS_
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Profutis parašė:

Sekmes surinkt komanda,  bent jau pasistengei gerai ir tvarkingai sukurt tema.

Dekui jums!
 

2 minutes prieš, Septynke parašė:

jei reiks galiu parduoti pigiai dc serveri ir domena miners.lt :))

Ne dekui nereikes. Viska fresh darysiu.


TEMA ATNAUJINTA
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Benasas379 parašė:

Su tokiu savininku kaip tu nieko neiseis. Bicas bando priciesint kitus komandos narius, kad prisijungtu pas ji i projekta. Nu wtf seni, kad ir priesai esam, bet tikrai zemas tavo lygis. Bet nvm, sekmes tau kuryboj, kazkada kazkas iseis.

 

Apie ka tu cia kalbi? Jei tu apie Doviasa sneki, tai dabar klausyk. Numeciau visiems kurie uzsiema su minecraftu. Kaip sakant as Skripteriu neieskau, ieskau java koduotojo. Tad manau persiskaityk tema ir tada kazka rasyk. Dekui uz supratinguma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-02-29 21:14, AdomaS_ parašė:

Apie ka tu cia kalbi? Jei tu apie Doviasa sneki, tai dabar klausyk. Numeciau visiems kurie uzsiema su minecraftu. Kaip sakant as Skripteriu neieskau, ieskau java koduotojo. Tad manau persiskaityk tema ir tada kazka rasyk. Dekui uz supratinguma.

Turi talenta bicas :DDD sako visiems numeciau kurie uzsiima minecraftu? kaip tu juos suskirstei katrie zaidzia? :DDDD taip ir sakyk kad bandai is komandu zmones persiviliot. Su tokiu kaip tu komandoj butu tik eilinis isigime***, tiek ziniu bicas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), Benasas379 parašė:

Turi talenta bicas :DDD sako visiems numeciau kurie uzsiima minecraftu? kaip tu juos suskirstei katrie zaidzia? :DDDD taip ir sakyk kad bandai is komandu zmones persiviliot. Su tokiu kaip tu komandoj butu tik eilinis isigime***, tiek ziniu bicas.

Kaip as juos suskirsciau? Pas man nera labai sunku suskirstyt draugus. Visus iki vieno zinau ka jie daro prie kompiuterio bent jau ka anksciau dare, daug pametes kontaktu bet rasiau tik aktyviausiems, turejas reikalu su visais beveik, ta gali patvirtint betkuris artimas draugas mano. Ir tai ka tu bandai pasakyt "Su tokiu kaip tu komandoj butu tik eilinis isigime***, tiek ziniu bicas." tai seni, labai klysti. Tu manes ne esi turejas komandoje ir nezinai kaip dirbu, bent jau nebesedziu taip kaip tu ir ziuriu ka kiti daro :D Ir dar as tau siulau apie kitus zmones nustot kalbet nesamones, turiu ir tau ziniu, esi tiek prisikalbejas kad net tavo serveris kentes per starta ir kitomis dienomis, uzsiroves kiek zinau ne ant tu zmoniu seni :D image.png.f69c962cb1d12171ae97b86ef253e4cf.png

Redaguota , nario AdomaS_
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

59 minutes prieš, AdomaS_ parašė:

Kaip as juos suskirsciau? Pas man nera labai sunku suskirstyt draugus. Visus iki vieno zinau ka jie daro prie kompiuterio bent jau ka anksciau dare, daug pametes kontaktu bet rasiau tik aktyviausiems, turejas reikalu su visais beveik, ta gali patvirtint betkuris artimas draugas mano. Ir tai ka tu bandai pasakyt "Su tokiu kaip tu komandoj butu tik eilinis isigime***, tiek ziniu bicas." tai seni, labai klysti. Tu manes ne esi turejas komandoje ir nezinai kaip dirbu, bent jau nebesedziu taip kaip tu ir ziuriu ka kiti daro :D Ir dar as tau siulau apie kitus zmones nustot kalbet nesamones, turiu ir tau ziniu, esi tiek prisikalbejas kad net tavo serveris kentes per starta ir kitomis dienomis, uzsiroves kiek zinau ne ant tu zmoniu seni :D image.png.f69c962cb1d12171ae97b86ef253e4cf.png

Oho, bicas tu tikrai mus isgasdinai. Dabar gali lyst i taboryna ir sedet ramiai, kaimo maroze.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Benasas379 parašė:

Oho, bicas tu tikrai mus isgasdinai. Dabar gali lyst i taboryna ir sedet ramiai, kaimo maroze.

As jus negasdinu, tiesiog isreiskiu tiesa. Ir dar yra gaila Dovias, zinau kad jis ten stengiasi ir dirba daug bet tiesiog bus gaila matyt serveri isjungta vien per tavo kalbas ? Bet vis dar graziai nemoki su zmonemis kalbetis, bent jau forume pavizdi rodytum. Jei noresi pratesti diskusijas, zinai discorda. Nebent vel pievas rasysi. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), AdomaS_ parašė:

As jus negasdinu, tiesiog isreiskiu tiesa. Ir dar yra gaila Dovias, zinau kad jis ten stengiasi ir dirba daug bet tiesiog bus gaila matyt serveri isjungta vien per tavo kalbas ? Bet vis dar graziai nemoki su zmonemis kalbetis, bent jau forume pavizdi rodytum. Jei noresi pratesti diskusijas, zinai discorda. Nebent vel pievas rasysi. 

Su tokiais debiliukais kaip tu graziai bendraut? :DDD ir realybej numysciau :D 

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
32 minutes prieš, Benasas379 parašė:

Su tokiais debiliukais kaip tu graziai bendraut? :DDD ir realybej numysciau :D 

Tai einam discorde pachatint, ar ant tiek bijai? Nes dabar atrodai kaip koks durnius sioj temoj ?


EDIT:
Kadangi cia su tavim tuscios kalbos tai nebetersiu savo temos kai jau viska esu rades.

RAKINKIT TEMA

Redaguota , nario AdomaS_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), AdomaS_ parašė:

Tai einam discorde pachatint, ar ant tiek bijai? Nes dabar atrodai kaip koks durnius sioj temoj ?


EDIT:
Kadangi cia su tavim tuscios kalbos tai nebetersiu savo temos kai jau viska esu rades.

RAKINKIT TEMA

galime ir discorde, durneliuk.

Parasyk, suteiksiu demesio, kurio tau tevai neduoda.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1502 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...