Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Short montage from mix.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1520 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

32 minutes prieš, cataclysmnative parašė:

Oho, jau geriau pora graziu fragu nei kazkoks 1v5 pries botagus be movement'o ?

Čia normalūs turnyrai vyksta, pažiūrėk ant kokio sensitivity lošia, kaip taikliai šaudo, o ne kaip tu šaudai betkaip, porą hs užtaikei ir jau montuoja..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Exillumnet parašė:

Čia normalūs turnyrai vyksta, pažiūrėk ant kokio sensitivity lošia, kaip taikliai šaudo, o ne kaip tu šaudai betkaip, porą hs užtaikei ir jau montuoja..

Deja ne mano fragai, mano edit'as tik. Paprase zmogus ir padariau:) Nu juokini senelyzas, manes nedomina tokie klipai pries robotus kurie net nesugeba patikrint kisenes..... Atejau pasidalint kuriniu, o ne fragais nevykeli tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, cataclysmnative parašė:

Deja ne mano fragai, mano edit'as tik. Paprase zmogus ir padariau:) Nu juokini senelyzas, manes nedomina tokie klipai pries robotus kurie net nesugeba patikrint kisenes..... Atejau pasidalint kuriniu, o ne fragais nevykeli tu.

tu kiaušini, čia dar nuo tų laikų kaip gth vykdavo per mircą, jeigu žinai kas tau yra, tai suprasi, kad tikrai ne su botais vyksta ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Exillumnet parašė:

tu kiaušini, čia dar nuo tų laikų kaip gth vykdavo per mircą, jeigu žinai kas tau yra, tai suprasi, kad tikrai ne su botais vyksta ;)

Puikiai zinau, tik spece ir esp nebuvo botu, o cia casual gather zaidejas kazkokiam botyne pries botagus;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1520 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...