Peršokti į turinį
_Lukas_

Paaiškinkite su scripteriu

Recommended Posts

Neseniai sugalvojau, kad reikia kažką pasimokint scriptint. Nieko vel nemoku. Ir dabar sicia yra taip, kad atidarant vartus pasidaro dar vieni vartai ir tie pajuda,o kiti vistiek lieka, vartu idet i kitur negaliu, nes mes kad nera jokio "vartas". Viskas compilinasi. Gali kas nors paaiškint? Nes man nedaeina :D

Citata
{
 	new bool: open;
    new vartas;
	vartas = CreateDynamicObject(3037, 202.597259, -164.746810, 2.754257, 0.000000, 0.000000, 90.000000, -1, -1, -1, 300.00, 300.00);

if((newkeys & KEY_CTRL_BACK) && !(oldkeys & KEY_CTRL_BACK))
	{

if(IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 10, 202.597259, -164.746810, 2.754257))
		{
			if(open == false)
			{
		    	MoveDynamicObject(vartas,202.597259, -164.746810, 10,3,0.000000, 0.000000, 90.000000);
				GameTextForPlayer(playerid,"~g~ATIDAROMA",2500,5);
				open = true;
			}
			else if(open == true)
			{
	        	MoveDynamicObject(vartas,202.597259, -164.746810, 2.754257,3,0.000000, 0.000000, 90.000000);
				GameTextForPlayer(playerid,"~r~UZDAROMA",2500,5);
				open = false;
			}
		}
	}
	return 1;
}

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, • Denas • parašė:

Kur yra visi map darbai sukelti, ten ištrink vartų objektą ir kaip aukščiau minėjo, susikurk jį ongamemodeinit.

Supranti ten kur visi yra kitas newas ir neaptinka jo net o  antru vartu nera tai bandysiu kur rase Deimis daryt

Dalintis šį pranešimą

11 minutes prieš, _Lukas_ parašė:

Zodziu padariau kaip Deimis rase, bet dar neveikia kad uzsidarytu jei open true tai ir kelis kart spaudi daro ta pati nu kadangi objektas nurodytoj pozicijoj tai meta "atidaroma" tik

Tai tu gal esi sumapines tos vartus ir dar įkėlei į atidarymo/uždarymo funkcija su createdynamicobject 2x ir dabar dubliuojasi?  

Dalintis šį pranešimą

Dabar, Admin_Bielka parašė:

Tai tu gal esi sumapines tos vartus ir dar įkėlei į atidarymo/uždarymo funkcija su createdynamicobject 2x ir dabar dubliuojasi?  

Ne ne vartai nebesidubliuoja, bet dabar neveikia antra skripto dalis kur uzdaryt man taip atrodo kad kintamojo nepakeicia reiksmes, bet nezinau

Dalintis šį pranešimą

prieš 1 valandą, _Lukas_ parašė:

Ne ne vartai nebesidubliuoja, bet dabar neveikia antra skripto dalis kur uzdaryt man taip atrodo kad kintamojo nepakeicia reiksmes, bet nezinau

Blemba, ištrink viska kas susiją su vartų, sistema ir pasidaryk nauja arba pasižiūrėk kokioje modifikacijoje, ir pasiimk ir įsidėk bus greičiau ir paprasčiau.

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė Domas228
      Ieškau VEIKIANČIO Gamemode, kurio pagrindinis miestas būtų San-Fierro
      Esu naujokas serverio kūrimo srityje.Galima sakyti nieko daug nenusimanau.Tiesiog, kai įdėsiu gamemode, noriu, kad jis veiktų.
      Gal kažkas iš jūsų galėsit padėti.Lauksiu
    • Parašė R3GIMANTAS S
      DayZ Lietuva tai projektas kuris nesiekia tik pelno, męs stengiamės kiekvieną dieną tobulėti, daryti Lietuvos žaidėjų bendruomenę kuo įspūdingesnę ir pritrauklesnę naujiems žaidėjams. Kiekvieną dieną šiame žaidime ir bendruomenėje išvysite naujų atnaujinimų ir dar daugiau!
      Mūsų - Discord: https://discord.gg/xbyXyG
      Laukiame visu kam aktualus sis zaidimas.
      Greit turesime ir savo Web puslapi.

---------------------------------------------------------Nuotraukos darytos Mūsų------------------------------------------------------------------------------------

• Parašė R3GIMANTAS S
      Sveiki, Mano Muzikos kanalas ❤️
      R3GIMANTAS S
      Kekviena diena bus keliamos Russian Deep Dainos, Ateik gal rasi sau patinkancia daina!
      PRENUMERUOJAM MANO KANALA! ❤️

• Parašė Fuceri
      Sveiki perplatinu country-life.lt modifikacija kurios tema buvo ištrinta.
      Ištrinti .exe failiukai turėtu nebemesti dėl trojanų.
      https://www87.zippyshare.com/v/gTE9qZJC/file.html
  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele