Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1529 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Niekam nežinomas "randomas" ieško projekto. Realiai viskas ką sugebu ties forumu ir pasibaigia. Esmė tokia, kad nebijau ir vieną kitą šimtelį suinvestuot, kad projektas nepataptu eiliniu šūdserviu. Jeigu yra bendraminčių visdar užsiimančių sa-mp serverių kūrimu susisiekit. Galbūt kažką išbursim. 

Disc: quyNNcy#0930

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Rabota parašė:

Niekam nežinomas "randomas" ieško projekto. Realiai viskas ką sugebu ties forumu ir pasibaigia. Esmė tokia, kad nebijau ir vieną kitą šimtelį suinvestuot, kad projektas nepataptu eiliniu šūdserviu. Jeigu yra bendraminčių visdar užsiimančių sa-mp serverių kūrimu susisiekit. Galbūt kažką išbursim. 

Disc: quyNNcy#0930

 

Sveikas, galbūt domina CS 1.6 MIX serverio kūrimas? Viskas ką tau reikėtų padaryti, tai investuoti ir su forumu šiek tiek padirbti, o visą kitą, ties serveriu dirbsiu aš pats bei viską ten padarysiu. Pelnas 60/40, tau 60, nes investuoji, man 40, arba pagal susitarimą, vėliau galbūt ir kitokio mod'o sukurtumėm, pelnas garantuotas, per mėnesį po keliasdešimt eurų drąsiai, nes ne pirmas projektas, žinau kaip iš to uždirbt, bet manau bus ir daugiau, jei domina parašyk į AŽ.

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, N.1 parašė:

Sveikas, galbūt domina CS 1.6 MIX serverio kūrimas? Pelnas 60/40, tau 60, nes investuoji, man 40, arba pagal susitarimą, vėliau galbūt ir kitokio mod'o sukurtumėm, pelnas garantuotas, per mėnesį po keliasdešimt eurų drąsiai bet manau bus ir daugiau, jei domina parašyk į AŽ.

Visų pirma pelno neieškau. Pinigai ateina, išeina. Visų antra, kaip iš MIX serverio 1.6 apskritai gautum bent eurą pajamų. Vip'us pardavinėsi? :D Visų trečia - CS-GO Free To Play, tad visiškai nematau tikslo kišt letenas prie atgyvenusio dalyko. Taip, sa-mp taippat jau atgyvena, bet GTA V nemokamu tikrai nepadarys, o ir kompiuterio neprasto reikia jam. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Rabota parašė:

Visų pirma pelno neieškau. Pinigai ateina, išeina. Visų antra, kaip iš MIX serverio 1.6 apskritai gautum bent eurą pajamų. Vip'us pardavinėsi? :D Visų trečia - CS-GO Free To Play, tad visiškai nematau tikslo kišt letenas prie atgyvenusio dalyko. Taip, sa-mp taippat jau atgyvena, bet GTA V nemokamu tikrai nepadarys, o ir kompiuterio neprasto reikia jam. 

Parašyk man į pm, parašysiu plačiau kaip iš 1.6 MIX projekto uždirbu pinigų, jau ne pirmas projektas, tik tas projektas buvo jau senai bei yra uždarytas, vip'ų nepardavinėsiu, nes MIX serve nėra vip, ten žaidžiama 5x5, pasiskirstai komandas ir žaidi, yra .top, .stats, .rank ir panašūs dalykai kuriuos padarytumėme, jei nori dirbti - rašyk man į AŽ, parašiau tau žinutę, papasakosiu plačiau kaip viskas veikia, ką reiktų pirkti ir kaip aš iš to uždirbu. Ir tikrai ne po eurą ir ne po du, nes turiu bendruomėnę, turiu žmonių kurie sužinoję, jog vėl kuriu savo projektą, sužinoję, kad paleidau serverį iškart atskubėtų pas mane bei lankomumas būtų tikrai didelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Papildau: realiai ieškau "scripterio", kuris norėtų sukurti kažką kitokio. Ne kopiją, ne edit'ą o kažką originalaus. Legalus forumas, originalus dizainas, TS3 serveris, jeigu reikės ir VPS serveriui iš mano pusės. Gal dabar atsiras kažkas rimtesnio kai apibrėžiau tiksliau. Laukiu to vienintelio.. ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1529 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...