Peršokti į turinį
Deividas Benka

Ieškau [- PROJEKTO -]

Recommended Posts

Labas visiems kaip žinoma (SVEIKI)

Mokausi scriptinti ir nėra ką daryti tai nusprendžiau ieškoti projekto.

- Klausimas ką aš gėbų.

[-!-] Gėbų tai ką dabar rašau:

Moku konfireguruoti failus,kurti pagal jus pluginus (SCRIPTUS),moku sukėlti failus į patį serverį (KAS NEMOKA) Moku sujungti sms sistemą su serverių ir kt...

Apie mane: 

Kiek man metų? - 15

Kiek pradirbu per dieną - Kažkur apie 9-10valandų (Savaitgalis 1parą -19val)

Esu draugiškas,mokantis kūrti minecraft serverius.Kodėl mane įdomus šiš darbas? - Nes aš nesu tas kuris tingį esu tas kuris netinginiaują o dirba iškart jei yra užsakymas arba pasakymas savininko,esu kašininkas lankau treniruotės - Per treniruotės jau galvoju ką pakeisti serveryje koki pluginą sukurti.

Šiek tiek daugiau informacijos 

DISCORD: Hentas#2876

NEPATINKA - PEREIK TEMĄ.

• Teigiamai 2
  • Neigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Profutis parašė:

Abejoju, kad kazka tu cia gero sukursi, nes stonecrafto failai buvo lievi ir kaip matau stonecraft zlugo?

Nežluges gyvuoja ir gėreja savo galvą persišviesk :) serveris uždarytas iki rytojaus ir vsks :)

Dalintis šį pranešimą

11 minutes prieš, FreDosas parašė:

Nežluges gyvuoja ir gėreja savo galvą persišviesk :) serveris uždarytas iki rytojaus ir vsks 

aš manau, kad tu čia per kitus acc rašai, nes mačiau pora kitu acountu su tuo pačiu skype pijustij kaip taip įmanoma? :D ir ką jūs sugebat tik disocrde spaminti, kad prisijungtų prie šūdservio, šūdai pas jūs ten vyksta padarot privatų serveri, o paskui vėl oficialų, atnaujinimose kiek mačiau simple pirmokeliu dalykai padaryti pvz: atnaujintas tabas, freevip ir tas jūsų naujas logo šūdų krūvą, nes tsg nufotkintas spawnas ir uždėtas užrašas stonecraft. 

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė LuMiN
      Sveiki, norėčiau pristatyti FiveM projektą. Šis projektas daromas gera laiko tarpą ir manau jau laikas būtų jam parodyti dienos šviesą.
      Visų pirma norėčiau pradėti nuo padarytų serverio darbu:
      • Custom registracijos ekranas.
      • Darbo biržos bei vairavimo mokyklos interjieras:
      • Bankomatai ir perdarytas bankas:
      • Namų sistema, spinta, rūbinė.
      • Namų apvogimas
      • Raktų perdavimas ( Namo perrašymas kitam žaidėjui)
      Jeigu bent kiek sudominom ir nori sužinoti daugiau užeik į mūsų discord: https://discord.gg/HpADxkj
    • Parašė 4Liferis
      Biudžetas 900, reikia stacionaraus kompiuterio, monitoriaus, pelės ir ausinių. Kas ką siūlo rinktis ir ką pirkti? 

Naudojamas bus CS:GO ir streaminimui.
    • Parašė N.1
      Sveikučiai, taigi noriu visiems prisistatyti. Apie save nepasakosiu, jei norėsit - pabendrausit, susipažinsit, suprasit kas per žmogutis esu, bet noriu pasakyti kuo užsiimu ir ką galiu suteikti. Taip, galbūt jums esu nežinomas veidas, nematę manęs ir neesu čia dar plačiai pasinėręs į vandenis ir patikimumo kupinas, bet still... Ne už pinigus visą tai darau, taigi taip galėsit įvertinti mano darbą ir taip galėsiu užsitarnauti reputaciją :).

Užsiimu photoshopu, nusimanau šiek tiek html, ftp, galiu pilnai įrašyti / paleisti cs 1.6 serverį, padėti susikurti / paleisti forumą, sukurti temas ir t.t, jei ko reikia - pm, paslaugos jau už pinigus arba už savininko statuso suteikimą, teigiamą atsiliepimą / +rep ir prieigą prie visų failų, tvarkymų / taisymų. Patikimumo šiek tiek turiu, tik savo paslaugų neviešinau anksčiau, labai plačiai tuo neužsiimiau, tik draugams padėdavau arba kas paprašydavo per fb / discord'ą ir panašiai, esu buvęs ne viename cs 1.6 serveryje pagalbininku, bendrasavininku, tvarkydavau visokius iškilusius mini nesklandumus su serveriu / forumu, karts nuo karto sunkesnių darbų pasitaikydavo, padėdavau viskuo kuo galėdavau, patirties 1.6 turiu tikrai nemažai (12-17 metų) :).
    • Parašė FlaKKa
      Sveikas , ieškomas žmogus kuris norėtu prisidėti prie projekto!  Ieškomas ; Remėjas , Pagalbininkas. 
      Kokios sąlygos bus suteikiamos ( Remėjams ) ; Kiekvienas remėjas , atgaus savo parama. Iš serverio pelno! ( 12proc daugiau , negu  buvo paaukota ) Kad ir serverio pelno nebūtų , mes su jais atsilygintume    
      Kokios salygos bus suteikiamos ( Pagalbininkams ) ; Pagalbininkas turės atlikti labai svarbų vaidmenį mūsų serveryje , bei galės užsidirbti. ( 23proc. už darba kiekvieną mėnesį.   
            Kiekvienas komandos narys pvz : VIP/ADMIN prižiurėtojas , Emigracijų Prižiurėtojas , Direktorių Prižiurėtojas , Globalus Moderatorius bei Moderatorius mūsų serveryje galės užsidirbti pinigėlio! 

Norint gauti daugiau informacijos Forume AŽ arba Discord ; Domantas#4443
  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele