Peršokti į turinį
• Denas •

Atiduodu www.county-life.lt mapp darbus!

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

Kadangi dėl tam tikrų priežasčių, nusprendėme nutraukti darbus prie projekto, nusprendžiau pasidalinti jo mapp darbais, gal kam nors jie visgi pravers.
Mapp darbai yra vienam faile, tingėjau atskirti. Kam reikės tas susitvarkys. Taip, pat kaikurie darbai yra CreateObject, kiti CreateDynamicObject, kam reikės, irgi susitvarkys.

Darbų autorius davė leidimą, juos platinti!

Nuotraukos: https://imgur.com/a/2OqVZGl

Atsisiuntimų nuorodos:
https://www.mediafire.com/file/9u8h40ei02o1mjm/mapp.pwn/file
https://www10.zippyshare.com/v/z8Yyfxhs/file.html
https://xfailai.lt/Failas.html?nr=1580406460mxrAh

Taip pat parduodu, county-life.lt domeną!

Redaguota , nario • Denas •
  • Teigiamai 5

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Grand. parašė:

Tikrai ryžtingas sprendimas, galbūt kas panaudos. Aš nenaudosiu, bet ačiū skiriu ir nuo manęs!

Vis geriau, negu mapp'ai stovėtų mano kompe nenaudojami :D , but still thanks, and good luck!

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)
43 minutes prieš, Naflx. parašė:

Būtų tikrai buves geras projektas... Dabar tie mapp darbai bus šūdserviuose.. sad..

Čia sarkazmas ar?.. 

Jeigu kyla klausymas, kodėl klausiau aš šito - todėl, kad aš ir esu šių TRAGIŠKŲ maketavimo darbų "autorius". Tai buvo, galima sakyti, mano pirmi darbai serveriui, kad ir besikuriančiam. Ne, aš nesiteisinu ir neverkiu, mūsų planai buvp perdaryti šiuos darbus. 2 iš jų perdariau, t.y. VM, Spawn'ą  bei, kuris yra nepabaigtas. Savininkas neįkėlė dar dviejų darbų, t.y. EMSI degalinės, bei Mechanikų bazės, kurią reikia paredaguoti. Jeigu norėsite, galėsiu įkelti. PD bazę taip pat norėjau perdaryti, nes, mano manymu, labai negražiai atrodė pastatas, o su Swedbank nieko įspūdingo nedariau, nes čia kaimeliai. 😃

Redaguota , nario Snoop_John

Dalintis šį pranešimą

prieš 8 valandas(-ų), Pablas parašė:

Gerai kad daliniesi šūdserviams nebereikės sukti galvos iš kur mappu gaut

Tai, kad retas šūdservis pasirenka šią lokaciją :D Dauguma kuriasi sf mieste

Dalintis šį pranešimą

prieš 14 valandas(-ų), Snoop_John parašė:

Čia sarkazmas ar?.. 

Jeigu kyla klausymas, kodėl klausiau aš šito - todėl, kad aš ir esu šių TRAGIŠKŲ maketavimo darbų "autorius". Tai buvo, galima sakyti, mano pirmi darbai serveriui, kad ir besikuriančiam. Ne, aš nesiteisinu ir neverkiu, mūsų planai buvp perdaryti šiuos darbus. 2 iš jų perdariau, t.y. VM, Spawn'ą  bei, kuris yra nepabaigtas. Savininkas neįkėlė dar dviejų darbų, t.y. EMSI degalinės, bei Mechanikų bazės, kurią reikia paredaguoti. Jeigu norėsite, galėsiu įkelti. PD bazę taip pat norėjau perdaryti, nes, mano manymu, labai negražiai atrodė pastatas, o su Swedbank nieko įspūdingo nedariau, nes čia kaimeliai. 😃

Tai nebuvo sarkazmas drauge.

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 valandą, Snoop_John parašė:

Hm, įdomiai. Galvojau, kad čia bus sarkazmas. Malonu girdėti tada iš Jūsų tokį atsiliepimą. :) 

Dėl projekto užsidarymo priežasties - nebuvo laiko labai, nes buvo ir kitų darbų (egzaminai ir t,t.), bet dabar yra kuriamas dar vienas projektas, apie kurį kol kas nieko neprasitarsiu, tiesiog bus "išskirtinis" tuom, kad veiksmas vyks ne SF ar LS, o visai kitur. 

Nu tad, linkiu tau sėkmės atidarant nauja projektą. Sėkmės kuriant darbelius. O dėl išskirtinumo gan intrigavo mane :D

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele