Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

HJones prisistato!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1527 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki!

 

Taigi nežinau, dar kas nors pamena mane ar ne, buvau rašęs anksčiau prisistatymą, bet parašysiu dar kartą, nes paskutinis prisistatymas buvo prieš kokius 4-5 metus.

Mano tikras vardas Dominykas, man yra 19 metų (04-08 HB), esu iš Šiaulių. Anksčiau buvau pasinešęs ant samp gamemodų kūrimo, HTML, PHP dizainų kodavimo, dabar kadangi ilgą laiką nieko panašaus nedariau, tai esu vos ne viską primiršęs. Šiaip gyvenime nieko įspūdingo neveikiu, darbas, namai, kartais koks judėsiukas. :D Pagal zodiaką esu avinas, truputį sunkaus charakterio žmogus, bei labai silpnos nervų sistemos. :D Šiuo metu jau penktą mėnėsį dirbu antklodžių bei pagalvių gamybos ceche pamainos logistu, bet pavasarį planuoju važiuoti į užsienį ieškoti laimės, nes Lietuvoj su tokiom algom sunku išgyventi, o dar ypač kai esi jaunas ir neišsilakstęs. :D Iki 2016m. laisvalaikiu sportuodavau regbį, treniravausi 8 metus, nuo pačios vaikystės, po to gavau kojos traumą ir mečiau sportą. Laisvalaikį leidžiu gan nuobodžiai, tai su draugais praleidžiu laiką lauke, tai žiūriu per kompą kokius nors filmus, priklauso pagal nuotaiką.  Dažniausiai klausau rusišką muziką. Mano ūgis 184cm, o svoris 85kg (šiek tiek pasijautė šventės). Žalingą įprotį turiu tik vieną - rūkymą.

Na taigi manau nieko daugiau apie savę įdomaus nebepapasakosiu, taigi pridėsiu keletą nuotraukų.

https://imgur.com/a/krgDRYg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1527 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...