Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

trinkit tema.


Sos9s

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1551 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Voje voje, negirdėtas čiuvas vpš tas Co2f, kas per randomas, o dėl tokių dramu, nereikia prasidėt su tokiais, jau geriau viska daryt pačiam ir išmokt, nei prašyt kitų kurie gali nupist ir pnš. O failus gali platint, jei nėra failų kurie butu pirkti. Atkeršysi už nupista discorda, siūliau paviešint.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, Domiŋykas parašė:

Kvaily, nereikėjo to discordo atiduot, geriau būtum paklauses kaip pačiam tą padaryt, vietoj to, kad atiduotum ownership'ą discordo :D 

Na jo, cia jau buvo mano klaida, kad pasitikejau.

6 minutes prieš, * EsCar / a.k.a Wacky * parašė:

Voje voje, negirdėtas čiuvas vpš tas Co2f, kas per randomas, o dėl tokių dramu, nereikia prasidėt su tokiais, jau geriau viska daryt pačiam ir išmokt, nei prašyt kitų kurie gali nupist ir pnš. O failus gali platint, jei nėra failų kurie butu pirkti. Atkeršysi už nupista discorda, siūliau paviešint.

 

Jis pats sake, kad  skriptai  ne jo, o dziugo kuris dirba bap serveri,  tiesiog sia  tema sukuriau todel, nes  norejau perspeti kitus, kad siuo zmogum nepasitiketu.Manau as jam jau atkersijau, nes jis patikimumo jau nebetures.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš pat pradžių, kai tik pradėjau serverį daryt man kilo įtarimas dėl taves, bet neturėjau jau kito pasirinkimo nes buvai sukūręs discord serverį. Nu galvoju ok gal tikrai su serveriais nusimanai ir padėsi daug ką. Pradėjęs viską daryt tavo aktyvumas visiškai nukrito, tik ateidavai į serverį pasakyt padaryk tą ir aną :D   Ką siūleisi padaryt tai tik sulietuvint.. O manęs prašydavai visą kitą padaryt. Taip kadangi discord serveris buvo ant taves, tai susikūrėm naują,paskui pagalvojau, bet kam tau discord serveris? Tai melagingai iš taves jį pasisavinau ar kaip pasakyt.. Užblokavau tave dc. Poto kai parašei iš Adasu acc tai išvis prisiminiau kas per individas esi.

Redaguota , nario Co2f
Klaida įvesta
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Co2f parašė:

Iš pat pradžių, kai tik pradėjau serverį daryt man kilo įtarimas dėl taves, bet neturėjau jau kito pasirinkimo nes buvai sukūręs discord serverį. Nu galvoju ok gal tikrai su serveriais nusimanai ir padėsi daug ką. Pradėjęs viską daryt tavo aktyvumas visiškai nukrito, tik ateidavai į serverį pasakyt padaryk tą ir aną :D   Ką siūleisi padaryt tai tik sulietuvint.. O manęs prašydavai visą kitą padaryt. Taip kadangi discord serveris buvo ant taves, tai susikūrėm naują,paskui pagalvojau, bet kam tau discord serveris? Tai melagingai iš taves jį pasisavinau ar kaip pasakyt.. Užblokavau tave dc. Poto kai parašei iš Adasu acc tai išvis prisiminiau kas per individas esi.

jeigu jau buvo jis tau įtartinas, tai nxj nupist dc, toks žemas lygis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Co2f parašė:

Iš pat pradžių, kai tik pradėjau serverį daryt man kilo įtarimas dėl taves, bet neturėjau jau kito pasirinkimo nes buvai sukūręs discord serverį. Nu galvoju ok gal tikrai su serveriais nusimanai ir padėsi daug ką. Pradėjęs viską daryt tavo aktyvumas visiškai nukrito, tik ateidavai į serverį pasakyt padaryk tą ir aną :D   Ką siūleisi padaryt tai tik sulietuvint.. O manęs prašydavai visą kitą padaryt. Taip kadangi discord serveris buvo ant taves, tai susikūrėm naują,paskui pagalvojau, bet kam tau discord serveris? Tai melagingai iš taves jį pasisavinau ar kaip pasakyt.. Užblokavau tave dc. Poto kai parašei iš Adasu acc tai išvis prisiminiau kas per individas esi.

Tame ir esme, kad  discord serveris priklauso man, o ne jum  sakei grazinsi ir tuo viskas buvo pasakyta, o aktyvumas buvo nukrites  delto, kad uzsiemes buvau jeigu nori per pm galim susitarti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Siera parašė:

Tame ir esme, kad  discord serveris priklauso man, o ne jum  sakei grazinsi ir tuo viskas buvo pasakyta, o aktyvumas buvo nukrites  delto, kad uzsiemes buvau jeigu nori per pm galim susitarti.

Užsiėmęs buvai? Galėjai realiai pranešt, o kai prisijungi nieko nepadarai apart sulietuvinimo tai.. Tikrai mažėja pasitikėjimas. O dėl discord tai į - nenuėjai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Co2f parašė:

Tau kalbėt apie lygį :D Mano lygis už tavo iq aukštesnis. Botus į serverius leist irgi žemas lygis ;)

žemas lygis neturėti apsaugų gerų xdddd

 

įdomu kada aš leidau botus xdd

Redaguota , nario Septynke
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1551 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...